Şimdi Ara

SATILMIŞTIR SATILIK XBOX ONE X 1TB

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
472
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #Adana İlan Türü #Satılık Kondisyon #Kullanılmış
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Satıldı! Bu ürün DH Forum üzerinden satılmıştır.
    Merhabalar,
    Konsol sıkıntısız olarak kullanılmaktadır.
    Fatura tarihi 20.01.2020 , kutu fatura mevcut

Fiyat : 2700 TL Satılmıştır.

Takas ve pazarlık düşünülmemektedir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kaan0101 -- 27 Mayıs 2020; 9:36:9 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• İyi fiyat, kullanıcıya gitmesi dileği ile
  • İletişim yazar mısın?

• kaan arkadaşımız zati kralsın kardeşim

sonuna kadar kefilim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MERNEPTAH -- 26 Mayıs 2020; 21:14:9 >
  • oy verip öne çıkardım 4500 e satmaya çalışan pardan kaktırmaya çalışanlara örnek olsun.
  • enkog kullanıcısına yanıt
    2.900'e One S koyanlara da örnek olur umarım
  • Eyvallah hocam @kaan0101. Ben bundan yaklaşık 6 ay önce buradan ikinci el bir garanti süresi bitmiş tek kollu Xbox one s 500 gb olanını 950 liraya almıştım. Daha sonra bir başka arkadaşıma da yine burada 1200 liraya çift kol ve 11 ay garanti ile satın almıştım ve Xbox one X fiyatları 2700- 3 bin küsur civarıydı. Bugün tesadüfen gördüm. Kasım ayında 1600 liraya satılan sıfır one s 3 bin olmuş one X İşe 5 bin olmuş. Buraya kadar sorun yok işte dolar kötü ekonomi felan ama bir de üstüne şark kurnazi ticaret ahlakı olmayan satıcılar çıkmış adam Kasım'da 1600 liraya aldığı ürünü 2700'e satıyor. Terbiyesizlik bu resmen. Bu yüzden dolayı tebrik ederim dostum umarım iyi birisine satarsın. Konsola İhtiyacım yok ama başlık önde kalsın diye yazıyorum.

• Navigate kullanıcısına yanıt
    Satıldığı felanda yok. Bi rüzgara kapılıp faiş fiyat arttırdılar, aylardır ilanlarını güncelle demekten başka birşey yapmıyorlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: alpalp84

Satıldığı felanda yok. Bi rüzgara kapılıp faiş fiyat arttırdılar, aylardır ilanlarını güncelle demekten başka birşey yapmıyorlar.
    Dertleri de Bu zaten. Durumlar Araba piyasası gibi... Şahini olan 22k fiyat koyuyor.
    Adam 900 den One S almış. 1700 koyuyor. Satılırsa 800 Tl kardayım mantığı. 1 Ay önce one S+ 2 kol ben 1500 Tl verdim, ki o zamanlar Cihaz fiyatları yüksekti.
    Ederi 1000 olan kaç yıllık cihazın ikinci elini 1700 koymak nedir ?
    Gerçi herkes haklı Dolar + Vergiler piyasayı ne hale getirdi. Pc toplayacaktım. En az 8 ay daha beklemem gerektiğini anladım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ssj -- 27 Mayıs 2020; 11:27:7 >
  • ssj kullanıcısına yanıt
    İlan sahibinden özür diliyorum öncelikle. Doların, ekonominin durumu belli ama korona0 olaylarından önce 250 liraya xbox360, 650 lirayada xbox one 500GB almış birisiyim. Bu fiyatlar hayal ama fiyatların bu kadarda artmaması lazımdı.
  • alpalp84 kullanıcısına yanıt
    Estağfurullah dilediğinizi yazabilirsiniz hocam
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.