Şimdi Ara

PNY GTX 1650 DUAL FAN [ SIFIR] FATURA FİYATINA

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
498
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Satıldı! Bu ürün DH Forum dışına satılmış ve ilan pasifleştirilmiştir.
    1
    1 PNY GTX 1650 DUAL FAN [ SIFIR] FATURA FİYATINA
    Merhaba,

SATILMIŞTIR.

İstanbul anadolu yakası elden teslimat mevcut.
    İstanbul dışı önce havale sonra kargo yapılır.
    Profilimden referanslarımı kontrol edebilirsiniz.
    0536 211 68 86 Whatsapp dan 7/24 ulaşabilirsiniz.
    Fiyat : 1 TL. PNY GTX 1650 DUAL FAN [ SIFIR] FATURA FİYATINA PNY GTX 1650 DUAL FAN [ SIFIR] FATURA FİYATINA
    Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.
    Fiyat : 1 TL Miktar : 1 Sıfır Ürün : Hayır Garantisi Var : Hayır Satıldığı Şehir : Sancaktepe / İST Kargo Ücreti : Alıcı Öder Kargo Şirketi : MNG Kargo İlan Durum : Satışa Açık

• Takip

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • tupacamaru T kullanıcısına yanıt

hocam neyin takibi kar amacı gütmeden şuan sıfır fiyatı 1600 1700 lira olan ürünü 1450 tl aldığım fiyatın 1tl kar koymadan veriyorum :) ciddi alıcıysan kargo ücretide benden olsun zor yaparım böyle indirim :)

• Zads kullanıcısına yanıt

Takibe takip hani sen de onu takip istiyordur belki. PNY GTX 1650 DUAL FAN [ SIFIR] FATURA FİYATINA 

• gcb1903 kullanıcısına yanıt
    Ediyorum bende takip :)
  • Zads kullanıcısına yanıt

Dostum hiç uğraşma. Kafayı yemiş bu forumun büyük çoğunluğu. İncehesap sıkıntılı biliyorum iade konusunda. Ama 15 gün beklersin en fazla paran gelsin diye. Sıfır ürünü 2. el fiyatına isterler.

Yazın 1600 af aldım geç geldi, gelene kadar gidip 3300x aldım beklememek için. 10 gün falan sürdü gelmesi. Hiç açmadan piyasada yokken üstelik aldığım fiyat olan 750 liradan ilana koydum. 600'den 1 lira fazla vermem diyenler mi dersin, garip takaslar mı dersin her şey geldi. İade etmek üzereyken bilgisayarcı aldı. Gidip satsın bunlardan birine 900'e. Forum ahalisi garip. Kendi satsa 10 diyeceği mala bir başkası 8 liradan ilan açsa en fazla 5 eder diye delirtir. Gidip siteden pahalı alsınlar. Ne iyilik yapıyorsun? İyilikten maraz doğar.

• gcb1903 kullanıcısına yanıt
    Bi kaç kişi ile görüşüyorum ama dediğin gibi son Oluru ne oluyor bende git siteden al kardeşim diyip geçiyorum direk ihtiyacı olan illaki çıkacaktır bu kartı bu fiyata alacak olan pazartesiye kadar inancım o yönde olmasa bile iade edip 10 gün mü 15 gün mü artık bekleyeceğim o kadar yapacak bişey yok
  • niye aldın niye satıon acıkcası merak ettım

• UNXP7SS kullanıcısına yanıt
    Kullanırım diye aldım, sonra aynı gün rx 5500 xt 8 gb nitro modeli buldum ürünü iptal etmek istedim iptal ettik dediler kargoya vermişler kargo geldi cuma günü geç geldi üstüne
  • @tupacamaru ya rezerve edilmiştir.

• @tupacamaru ürünü rezerve ettirmiştir fakat bi kaç aksilik yaşadığını dile getirdi. kart iade edilmiştir.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.