Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

REZERRR HAKKINDA BİLGİİİ PLS

30
Cevap
0
Favori
606
Tıklama
Tüm Forumlar >> Free to Play - MMO >> Knight Online >> KO Genel >> REZERRR HAKKINDA BİLGİİİ PLS
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    37 Mesaj
    ewt arkadaşlar bu rezer nedir nası yapılır ne lazımmmm ne işe yarraaarr bu soruların cwaplarını werirseniz sewinirim

|
    |
    off ya kirlilikten başka bişi değil yaptığın üst konulara bak onuda yapıyosan arama butonuna bas üst konuda zaten kocaman yazıyor karakter yapılandırma rehberi diye
    |
    |
    Phenom II x3 720 Black edition AM3 2.8 GHz 7.5 Cache 45N.. MA790FXT-UD5P AM3 AMD 790FX+SB750 DDR3 1666 MHz (O/C).. 2 GB (2x1) KIT XMS3 DDR3 1333 Mhz CL9 CORSAIR x2.. WD 500 GB 32 MB SATA2 7200 Rpm..HIS HD 4830 Fan GDDR3 512 MB 256 BIT..THERMALTAKE WINGS RS 201 430W..SAMSUNG 2233 BW
  • Onbaşı
    37 Mesaj
    pardon bilader uzgunum bu kadar kızmana ne gerek wardı
    |
    |
    HAYIR UZGUN FALAN DİİLİM SEN KENDİN GOSTERSEN İİ OLACAK HANİ REZER MEZER YOQ KARAKTER YAPILANDIRMADA
    |
    |
    Resser olarak değil debuffer olarak geçer
    |
    |

Orjinalden alıntı: __mali__

Resser olarak değil debuffer olarak geçer

debuff: düşmanın buffunu silme / HPsini düşürme
    Rezz : Cenaze kaldırma ve kaybettiği tecrübenin bir kısmını geri getirme.
    Bence debuff ararsan, aradığını bulamazsın, ne aradığını bilmeyen, bulduğunu anlayamaz.
    |
    |

Nice insanlar gördüm, üzerinde elbisesi yok.
    Nice elbiseler gördüm, içinde insan yok.
    Mevlâna

Intel Core duo çıkarttı diye duo takılacak değilim. Core soloyum, korum!
    aspci
  • Yarbay
    4734 Mesaj
    ehehehehehe diyaloglar komik olmuş
    |
    |
    "Sizler, yani yeni Türkiye’nin genç evlatları! Yorulsanız dahi beni takip edeceksiniz… Dinlenmemek üzere yürümeye karar verenler, asla ve asla yorulmazlar. Türk Gençliği gayeye, bizim yüksek idealimize durmadan, yorulmadan yürüyecektir."

• Onbaşı
    25 Mesaj
    off ya rezer i bilmiyosn ,snn bu ise 000000000000000000000000000 dan baslaman gerekr.
    |
    |
    |
    |

Orjinalden alıntı: tequila_fast

BEYLER TARTIŞMAYA GEREK YOK REZZERİN NE OLDUGUNU BİLİYORUM ANCAK BU REZERR İÇİN NE LAZIM SADECE ÖĞRENMEK İSTEDİĞİM BU

Rezzer cenaze kaldırır, dedikya yukarda, kaybedilen exin bir kısmını geri getirir, kaldırmak içinse ölü olan adamda stone of life olması lazım (sundrieste satılır, 20k).
    |
    |

Mevlâna

aspci
  • Yarbay
    4734 Mesaj
    YA 62 YE KADAR İNT E VER GERİSİNİ STR. E VER SAĞLAM Bİ RESSER OLURSUN 2. OLARAK AURA YI SEÇ BANA GÖRE AMA SANA Bİ TAVSİYE LVL 45 E KADAR BUFFER OLARAK OYNA LVL 45 DE RESSER OL MANYAK Bİ BÜYÜ VAR HERKESİN KORKULU RÜYASI
    |
    |
    "Sizler, yani yeni Türkiye’nin genç evlatları! Yorulsanız dahi beni takip edeceksiniz… Dinlenmemek üzere yürümeye karar verenler, asla ve asla yorulmazlar. Türk Gençliği gayeye, bizim yüksek idealimize durmadan, yorulmadan yürüyecektir."

• Çavuş
    40 Mesaj
    "Bir tanesi lvl 33 de ölen kişiyi ex. gittmeden diriltiyo."
    |
    |
    Ya yakuza ne saçmalıyon.Debuffer denilen şeylen rezzer aynıdır.Debuffer olan bir priestte aynı zmanda resser skilelride vardır.Lütfen sen ne olduğunu bilmeden konuşma
    |
    |

Ya yakuza ne saçmalıyon.Debuffer denilen şeylen rezzer aynıdır.Debuffer olan bir priestte aynı zmanda resser skilelride vardır.Lütfen sen ne olduğunu bilmeden konuşma

Bunu bukadar ağır söylemene gerek yok, ayrıca ben dediğim şeyin doğru olduğundan eminim. Biraz düzgün konuş. Burada biz bilgili olduğumuzu göstermek için uğraşmıyoruz, birbirimize yardım etmeye çalışıyooruz. Nerede olduğunu bil sen önce.
    Ve şunu söyliim Debuffer karşıdakinin buffunu siler, Rezzer ise ölenin exininin bir kısmını geri getirir. Bu kaç taş olduğuna bağlıdır. 10 veya 30 taş gördüm ben şimdiye kadar.
    Mali sanada diyorum, biraz düzgün konuş.
    |
    |

Mevlâna

aspci

• Teğmen
    199 Mesaj
    İkisini açmak içinde skilleri aynı yere vermen gerek bu yüzden ikisi arasında bir ayrın yok.Ve ben şunuda söyliyim evet debuffer karşıdakinin canını ve defansını azaltır.Resserda milletin ölünce exp nin daha az gitmesine yardımcı olur.Ama benim dediğim şuydu.Karakter geliştirme bölümünde bunun debuffer olarak verildiğini görürsen daha iyi olur.birde diyorsun ki debuffer arasan aradığını bulamazsın.Arat bakalım buluyormusun bulamıyormusun.Birde diyorsun ne aradığını bilmezsen aradığını bulamazsın.Daha ne diyim ya.Üstelik konuşmam ağır filanda değil.
    |
    |
    tamam abiler tartışmayın ikinizde aynı şeyi sölüosunuz yaniii
    |
    |
    |
    |

GALATASA|RA|Y
  • Yüzbaşı
    267 Mesaj
    quote:

Orjinalden alıntı: SPaCeLoRD

Talismana verirsin resser de olursun debuffer da

aynı şekilde Holy de olabilir el morad için
    |
    |

İkisini açmak içinde skilleri aynı yere vermen gerek bu yüzden ikisi arasında bir ayrın yok.Ve ben şunuda söyliyim evet debuffer karşıdakinin canını ve defansını azaltır.Resserda milletin ölünce exp nin daha az gitmesine yardımcı olur.Ama benim dediğim şuydu.Karakter geliştirme bölümünde bunun debuffer olarak verildiğini görürsen daha iyi olur.birde diyorsun ki debuffer arasan aradığını bulamazsın.Arat bakalım buluyormusun bulamıyormusun.Birde diyorsun ne aradığını bilmezsen aradığını bulamazsın.Daha ne diyim ya.Üstelik konuşmam ağır filanda değil.

BUFF ile, fazladan HP verebiliyorsan, DEBUFF ta aynı mantık ile fazladan HPyi siler.
    Bunu anlamak bukadar zormu?
    Yani az ingilizcesi olan herkes bunu anlar.
    Aynı skill sekmesinde de yer alıyor diyede aynı şey diyemezsin.
    E ozaman warrior için diyelim, leg cutting ile hoodwink aynı şeymi?
    Ve konuşman gayet ağırdı;
    "saçmalama ya": sen bana cahilmi demek istiyorsun?
    "Ne olduğunu bilmeden konuşuyosun": BANA EN AĞIR GELEN LAF BUDUR.
    BURADA BEN YANLIŞ BILGI VERMIŞSEM BANA KIBARCA DA SÖYLEYEBILIRDIN. AMA BEN EMINIMKI YANLIŞ BILGI VERMEDIM, VE BEN ASLA NE OLDUĞUNU BILMEDEN KONUŞMAM.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yakuza893 -- 25 Eylül 2005, 8:38:28 >
    |
    |

Mevlâna

aspci

• Çavuş
    98 Mesaj
    quote:

Orjinalden alıntı: yakuza893

quote:

Orjinalden alıntı: tequila_fast

BEYLER TARTIŞMAYA GEREK YOK REZZERİN NE OLDUGUNU BİLİYORUM ANCAK BU REZERR İÇİN NE LAZIM SADECE ÖĞRENMEK İSTEDİĞİM BU

Rezzer cenaze kaldırır, dedikya yukarda, kaybedilen exin bir kısmını geri getirir, kaldırmak içinse ölü olan adamda stone of life olması lazım (sundrieste satılır, 20k).

Rezzer la debuff arasındaki fark ne:D
    debuff rezzer a skill vermiş adamların master larına denr
    |
    |
Sayfa:
Reklamlar
e-ticaret
sohbet
haberler
son dakika
Lastik Fiyatları
Paykasa
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,313
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.