Şimdi Ara

REZALET DİZ BOYU !!! (4. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
89
Cevap
0
Favori
1.260
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: foxrun27

ay deme kıız. çok hoştu di mi. ben de çok beğendim ayol
     REZALET DİZ BOYU !!!

quote:

Orjinalden alıntı: iski
    bana yanlış gelse de güzel mesajın ve harika üslubun çok hoştu

walla beni tuttun ve kopardın hoca müthiş bir gizli çekim
  • benim anlamadıgım nokta şu iski biraz sabır diyorum sorun var ama onlarda emek harcıyorlar yapmak için bu günlere nasıl geldi bu forum sizin onun bunun vs sayesinde biraz sabırlı olun yöneticilere sert çıkmayın onların bir kabahati yok bu konuda adamlarda emek harcıyorlar belki uyumadıkları da oluyor biraz anlayışlı olursak arkadaşlar en kısa sürede çözülecektir bu olaylar şimdi daha güzel olmuş server tşk donanimhaber
    quote:

bu forum 3 haftadır bozuk !

ve 2 hafta önce herşey çözüldü diye duyuru yaptı bu yönetim !!!

böyle yanlış düzen ile yönetilmeye çalışılırsa eleştiririm ben DjDeViL .

bana yanlış gelse de güzel mesajın ve harika üslubun çok hoştu
  • ortaokul ve lisede bazı çocuklar olur hani ezikler ilk başta kendilerini sevdirmeye çalışırlar sonra bakarlar kimse onlarla ilgilenmio sonra olay çıkarırlar sonra bütün ilgi onun üstünde olur işteeeeeeeeeeeee İSKİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİ

•  REZALET DİZ BOYU !!!

iskimm arkandayım her zaman seviyorummmm seni..
  • quote:

Orjinalden alıntı: ELEMAN_31

ortaokul ve lisede bazı çocuklar olur hani ezikler ilk başta kendilerini sevdirmeye çalışırlar sonra bakarlar kimse onlarla ilgilenmio sonra olay çıkarırlar sonra bütün ilgi onun üstünde olur işteeeeeeeeeeeee İSKİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİ

He ya öyle, korkaklar da hep annelerinin etekleri altına saklanırlar. Oradan laf yetiştirirlerdi. Çok iyi hatırlıyorum.
  • BURDAN LAF SÖYLEMEK KOLAY İSKİ EFENDİ GİTTE OMLAR GİBİ ÇALIŞ DÜZELTMEK İÇİN UĞRAŞ SARFET BAKALIM GİT ÇALIŞ BURDA ÖTMEK KOLAY SCREENSHOT TUŞUNA BASMAK KOLAY CTRL+V YAPMAK KOLAY ADAMLAR BÜTÜN GÜN ÇALIŞIO DÜZELSİN DİE
  • Bak şimdi bu biraz hakarete giriyor konuşmalara biraz daha dikkat edelim iski biraz haksız da olsa sözler agır gelebilr
    quote:

Orjinalden alıntı: mathadore

quote:

ortaokul ve lisede bazı çocuklar olur hani ezikler ilk başta kendilerini sevdirmeye çalışırlar sonra bakarlar kimse onlarla ilgilenmio sonra olay çıkarırlar sonra bütün ilgi onun üstünde olur işteeeeeeeeeeeee İSKİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİ

He ya öyle, korkaklar da hep annelerinin etekleri altına saklanırlar. Oradan laf yetiştirirlerdi. Çok iyi hatırlıyorum.

•  REZALET DİZ BOYU !!!
  • En iyi veya değil bunun ne önemi var sen kendi kafandaki görüşünü bildir kafii.
    İn$anları yalancı vb. tabirlerle belirtmek yanlıştır.
    Kimse istemez bir sorun olmasını elbette olduysada örselemeye gerek yok.
  • quote:

quote:

AKILLILIK KORKAKLIK SA evet aramızda tek korkak olmayan iski ve yanındakilet tebrik ediyorum
  • quote:

Orjinalden alıntı: AlpacHino

Bak şimdi bu biraz hakarete giriyor konuşmalara biraz daha dikkat edelim iski biraz haksız da olsa sözler agır gelebilr
    quote:

quote:

Merak etme o laf yerine ulaştı. Alınan da alındı. Canını hiç sıkma.

•  REZALET DİZ BOYU !!!

REZALET DİZ BOYU !!!

REZALET DİZ BOYU !!!

REZALET DİZ BOYU !!!

REZALET DİZ BOYU !!!

REZALET DİZ BOYU !!!

tipine.......
  • The choosen koptum !
  • the choosen
  • Beyler olayı abartmayın isterseniz, niye tüm forrum bu adama yükleniyo anlamadım
  • quote:

quote:

Orjinalden alıntı: AlpacHino

Bak şimdi bu biraz hakarete giriyor konuşmalara biraz daha dikkat edelim iski biraz haksız da olsa sözler agır gelebilr
    quote:

quote:

Merak etme o laf yerine ulaştı. Alınan da alındı. Canını hiç sıkma.

yıktın beni yaktın beni o ne karizmatik bir posttu öle yaf o mesaj alındı merak etme die yıkıldım varya ağlıyorum resmen
  • quote:

the choosen

seni öyle seviyorum iski, seviyorum yani, gelmişiniiii, geçmişiniiiiiiiiiiii, seninle ilgili ne varsa seviyorum.. arkanda olmak bana büyük zevk veriyor inan. kendine bu yönünden dolayı gurur duymalısın, sevdikçe sevesim, arkanda oldukça desteklemek geliyor içimden..
  • ...BiNDiK BiR aLaMeTe , GiDiYoZ KıYaMeTe...
  • quote:

the choosen

arkadaş alınmaz o kadar üstüne the choosen istediğini yapp farketmez nasılsa onun resmi diil
    EDİT:bir yalancıyı svdin o zaman

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ELEMAN_31 -- 14 Şubat 2005, 21:33:51 >
  • iski..
    bu arada , bu fotografta "atilla daş"a benzemişsin...
     REZALET DİZ BOYU !!!
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.