Şimdi Ara

Reza Zarraf ABD Savcılarına İtirafa Başladı İddiası Doğru Mu?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
22
Cevap
0
Favori
442
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bilen var mı arkadaşlar ekşisözlükte böyle bir yazı paylaşmışlar baya detaylı ne kadar gerçektir bilmiyorum eğer bunlar doğruysa ortalık epey karışacak gibi.
    https://eksisozluk.com/reza-zarrab-ifadesi--5503217?a=nice

• Düşün şimdi.

Acayip zenginsin. İranlısın. Türkiye'de seni ünlü birine yamamışlar. Abdnin irana uyguladığı ambargoyu deliyosun. Ortaklarından birisi iranda idamla yargılanıyor. Türkiye deki suç ortakların diğer suç ortakların tarafından oyundışına atılmış. Tapelerin çıkmış,her şeyi eline yüzüne bulaştırmışsın. Beynini buzluğa koymadıktan sonra sen olsan abdye gidermisin? Tabikide gitmezsin. Çok söylendi ama kimse dinlemedi. Yok rusyadan aldığımız hava savunma füzesi yüzünden tutuklanmış,yok iranla ilişkilerimizi bozmak için tutuklanmış,yok köpocu savcılar bla bla saçma sapan şeylere inandı herkes. Adam Türkiye yi sattı zaten giderken. Halkbank müdürüde itirafçı olucak. Adam salak mı zarrab tutukluyken abdye gidiyor? Tabikide hayır. Muhtemelen itirafçı olup,ülkeyi zora sokucaklar ve olan yine sana bana olucak. Bu halk böyle uyumaya devam ederse,2.dünya savaşındaki Almanyadan daha kötü duruma geleceğiz.
    Beyler durum gerçekden hic iyi degil

Ülke kan kaybediyor

Ordumuz da eskisi gibi degil

Insanlar mutsuz yuzleri asık

Ekonomi yaprak gibi sallanıyor ne zaman kopaca belli değil

Ben doksanlarda cocukdum para yokdu ama mutluyduk

Ülkenin düştü hale bak

Sıçanlar hükümeti ele geçirmiş

Yazık vallahi billahi yazık
  • Adamlar 15 yılda ülkeyi öyle bir hale getirdiler ki, yabancıların 70 yılda yapamadıklarını başardılar. Kim dürüst, kim yalancı, kim vatansever ya da kim vatan haini, artık belli değil.
  • Montajdır bence biz diriliş Ertuğrul seyretmeye devam edelim.
    Uçuuuuuyoruz....
  • Düşün şimdi.

Acayip zenginsin. İranlısın. Türkiye'de seni ünlü birine yamamışlar. Abdnin irana uyguladığı ambargoyu deliyosun. Ortaklarından birisi iranda idamla yargılanıyor. Türkiye deki suç ortakların diğer suç ortakların tarafından oyundışına atılmış. Tapelerin çıkmış,her şeyi eline yüzüne bulaştırmışsın. Beynini buzluğa koymadıktan sonra sen olsan abdye gidermisin? Tabikide gitmezsin. Çok söylendi ama kimse dinlemedi. Yok rusyadan aldığımız hava savunma füzesi yüzünden tutuklanmış,yok iranla ilişkilerimizi bozmak için tutuklanmış,yok köpocu savcılar bla bla saçma sapan şeylere inandı herkes. Adam Türkiye yi sattı zaten giderken. Halkbank müdürüde itirafçı olucak. Adam salak mı zarrab tutukluyken abdye gidiyor? Tabikide hayır. Muhtemelen itirafçı olup,ülkeyi zora sokucaklar ve olan yine sana bana olucak. Bu halk böyle uyumaya devam ederse,2.dünya savaşındaki Almanyadan daha kötü duruma geleceğiz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Beyler durum gerçekden hic iyi degil

Ülke kan kaybediyor

Ordumuz da eskisi gibi degil

Insanlar mutsuz yuzleri asık

Ekonomi yaprak gibi sallanıyor ne zaman kopaca belli değil

Ben doksanlarda cocukdum para yokdu ama mutluyduk

Ülkenin düştü hale bak

Sıçanlar hükümeti ele geçirmiş

Yazık vallahi billahi yazık

• Doğru ve o nedenle Fetö'cü yaftası vuruldu.

• .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi exodusium -- 20 Kasım 2017; 19:57:55 >
  • Ifade gerçekse yer yerinden oynar

Öyle böyle değil

Suraya bak adamlar paradan Kâbe yapıp dünyayı dolanmislar

• .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi exodusium -- 20 Kasım 2017; 20:22:3 >
  • Forumda herkes, Rezanin yanindan yeni geldi. Dogru cevabi alacagina eminim.

Yada dogru bilgiye gerek yok deyip, sallayacaklar.

Kaldi ki reza konussa ne olur? En azindan soyledikleri dogru olursa gercegi ogreniriz.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • ifadeler doğruysa bile genelde kataküleyle abd yi zarara uğratan işler...abd yi zarara uğrattığı için türk halkı çok üzülcek karalara bağlıycak tüh

rte çuvalla para aldı kendi hesabına geçirip ailecek yedi diye bir ibare varmış gibi umutlanmış garipler yazık..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kerimcem -- 20 Kasım 2017; 20:20:10 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kerimcem

ifadeler doğruysa bile genelde kataküleyle abd yi zarara uğratan işler...abd yi zarara uğrattığı için türk halkı üzülcek karalara bağlıycak

rte çuvalla para aldı kendi hesabına geçirip ailecek yedi diye bir ibare varmış gibi umutlanmış garipler yazık..

Sahte denilen Tapeler delil olursa mesele orada patlak verir.O tapelere ben de sahte gözüyle baktım ancak ABD sahteyse sahte değilse delilleri ile ortaya koyar sahte değildir diye.
    Hükümet kanadından sürekli nota verilmesi, Abd bize kumpas kuruyor diye açıklamalar gelmeye başlaması garip geliyor bana.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dartanyan96 -- 20 Kasım 2017; 20:11:19 >

• dartanyan96 kullanıcısına yanıt
    ulu yüce usa yargısına güvenim sonsuz sadakatim sınırsız diyon yani...sanki tapeleri ulusalcı atatürkçü türkçü vatansever kesim çıkardı abd nin kendi çıkardı zaten yok birde etmiyceklerdi etmeseler şaşardım zaten..kör siyasetten devreleriniz yanmış..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kerimcem -- 20 Kasım 2017; 20:17:36 >
  • quote:

ulu yüce usa yargısına güvenim sonsuz sadakatim sınırsız diyon yani...sanki tapeleri ulusalcı atatürkçü türkçü vatansever kesim çıkardı abd nin kendi çıkardı zaten yok birde etmiyceklerdi etmeseler şaşardım zaten..kör siyasetten devreleriniz yanmış..

Gerçek delili kim koyarsa ona inanırım.Sonuçta bu olay bilimle alakalı, Tapeleri Fetöcüler sürdü piyasaya fakat 3 gün önce hayırsever işadamı denilen Zarrab bugün Fetöcü damgası yedi.Dinlemeler Abd aracılığı ile yapılmışsa Fetö zaten Abd'nin kuklasıdır kuklalarına verip servis ettitmiş olabilirler.Tamamen sahtede olabilir.Türkiye'de bu tapelerin sahte olduğu ile ilgili bir kurum inceleme yapmışmıydı?

• Reza Zarraf ABD Savcılarına İtirafa Başladı İddiası Doğru Mu?

benim burda amacım zarrab ve ya akp savunmak değil abd yargısına günahım kadarda güvenmem ama bunlar gerçekse bile türk halkı nezlinde sağ sol demeden boş ifadeler hatta türk halkı çoğu maddesine sevinir destekler bile vay be ne üç kağıtla abd yi söğüşlemişler diye ohhh iyi olmuş der....tatlı rüyalar kısaca..
    hatta rtenin oyunu bile yükseltir... sol anti amerikancı kesimden bile oy arttırır...%99.5

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kerimcem -- 20 Kasım 2017; 20:29:1 >
  • quote:

benim burda amacım zarrab ve ya akp savunmak değil abd yargısına günahım kadarda güvenmem ama bunlar gerçekse bile türk halkı nezlinde sağ sol demeden boş ifadeler hatta türk halkı çoğu maddesine sevinir destekler bile vay be ne üç kağıtla abd yi söğüşlemişler diye ohhh iyi olmuş der....tatlı rüyalar kısaca..
    hatta rtenin oyunu bile yükseltir... sol anti amerikancı kesimden bile oy arttırır...%99.5

Umarım ambargo ve ceza yemez ülke.Zaten tepetaklak ekonomi ekmeğin gramı 50 ye düşer fiyatıda 3 liraya çıkarsa sıkıntı olur.Ben diyorum ülke sen diyorsun Rte Akp oy, uluslararası hukukta suçlu duruma düşersek kötü cezalar gelir kriz olur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dartanyan96 -- 20 Kasım 2017; 20:31:3 >

battı balık yan gider şahsen batıdan tamamen kopsak hayır demem bir darbeyle bizi 30-40 sene geri götürüp batırıyorlardı zaten...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kerimcem -- 20 Kasım 2017; 20:43:15 >
  • quote:

battı balık yan gider şahsen batıdan tamamen kopsak hayır demem bir darbeyle bizi 30-40 sene geri götürüp batırıyorlardı zaten...

İran rest çekiyor ama petrolüne güveniyor Dünya bu petrole mecbur almak zorunda biz ambargoyu yersek bize mecbur olacak bir şeyleri yok battı balık yan gitmez ölür bildiğin.Turizmde sadece Rusya ambargosu bile felakete yol açtı.Bu noktadan sonra yediğin buğday ambargosu bile ekmek fiyatlarını fırlatır buğday bile ithal.

Halk batıdan kopmak istemez.

Batı belki samimi değil ancak ne Rusya ne İran ne Çin ne bir Doğu ülkesi insan hakları sosyal devlet anlayışı konusunda örnek alınıp peşine takılınacak bir ülke değil hepsi despot hepsi kanunsuz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dartanyan96 -- 20 Kasım 2017; 20:49:30 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ysakay

Düşün şimdi.

bunlar abdnin ambargosunu deliyor peki niye iran ortağını idam ediyor bu da korkudan abdye kaçıyor.
    delinen ambargo irana fayda sağlamadı mı?

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.