Şimdi Ara

Reza Zarrab’a Fenerbahçe tokadı!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir Kullanıcı, 2 Masaüstü Kullanıcı
46
Cevap
0
Favori
984
Tıklama
Tüm Forumlar >> Spor >> Futbol >> Fenerbahçe >> Reza Zarrab’a Fenerbahçe tokadı!
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
  • Uzaklaştırılmış 14 gün cezanın, 13 gün 3 saat kadarı kaldı.
    1 Not

Haklısınız benimde anlatmak istediğim gibi İnsan en azından tutarlı olur doğru yanlış tartışılır ama tutarlı olur yerine göre öyle yerine göre böyle olmamalı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    mmm2515 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

kumpas yada tuzak yok.
    İran petrolü bizim ülkeye giremiyor. arada bir aracı olması gerekiyor.
    ortada çok büyük meblağlardan bahsediliyor.
    iktidardaki birçok bürokrat bal tutan parmağını yalar misali bundan nemalanıyor.
    bu nemalanma ortaya çıkınca (-ki yasadışı dinleme dedikleri sonrasında paralel olan) ortalık toz duman oldu biranda.
    aslında iyiki de oldu fakat bugüne kadar kimse hüküm giyemedi ne hikmetse.

umarım bu yazdıklarımdan sonra da bakan ve çocuklarını masum gördüğümü çıkarmazsın. :)
    |
    |
    Bahsedilenler: mmm2515

Bizi en çok bizden olanlar vurdu...
    Ne oldum dememeli. nooluyo ulan demeli.
    Yuri Gagarin uzaya giden ilk insan değil. Canlı dönen ilk insandır.
  • Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    1 Not
    quote:

Orijinalden alıntı: zurna

öncelikle Rıza Zarrab hırsız mı?
    iran petrolünü ülkeye (irana ambargo varken) nasıl sokarsınız.
    zarrab hükümetin icat ettiği formüllerden birisi iken ismi cismi ifşa olmuş birisi.
    iyi araştırın. basının oyununa gelmeyin.
    bilin ki bu ülkede basının tek doğru bildirdiği, o günün tarihidir.

Tamam, masum olduğuna inandım.
    Ben her şeyden önce bir Türk milliyetçisiyim. Böyle doğdum. Böyle öleceğim. Türk birliğinin, bir gün hakikat olacağına inancım vardır. Ben görmesem bile, gözlerimi dünyaya onun rüyaları içinde kapayacağım. Türk birliğine inanıyorum, onu görüyorum. Yarının tarihi, yeni fasıllarını Türk birliğiyle açacaktır. Dünya sükûnunu bu fasıllar içinde bulacaktır. Türk'ün varlığı bu köhne âleme yeni ufuklar açacak, güneş ne demek, ufuk ne demek, o zaman görülecek.
    Bu millet istiklalsiz yaşamamıştır. Yaşayamaz ve yaşamayacaktır. (Mustafa Kemal Atatürk)
  • Yüzbaşı
    826 Mesaj

sen yapma bari.
    |
    |
    Bahsedilenler: 1881sayılısefer

Bizi en çok bizden olanlar vurdu...
    Ne oldum dememeli. nooluyo ulan demeli.
    Yuri Gagarin uzaya giden ilk insan değil. Canlı dönen ilk insandır.
  • Onbaşı
    39 Mesaj
    İyi olmuş

|
    |

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Orijinalden alıntı: zurna

kumpas yada tuzak yok.
    İran petrolü bizim ülkeye giremiyor. arada bir aracı olması gerekiyor.
    ortada çok büyük meblağlardan bahsediliyor.
    iktidardaki birçok bürokrat bal tutan parmağını yalar misali bundan nemalanıyor.
    bu nemalanma ortaya çıkınca (-ki yasadışı dinleme dedikleri sonrasında paralel olan) ortalık toz duman oldu biranda.
    aslında iyiki de oldu fakat bugüne kadar kimse hüküm giyemedi ne hikmetse.

umarım bu yazdıklarımdan sonra da bakan ve çocuklarını masum gördüğümü çıkarmazsın. :)

ama ben şuna cevap alamıyorum. neden aziz yıldırım ve fenerbahçeye gelince iş kumpas komplo oluyor?

bakan çocukları ve siyasilere gelince iş kumpas ve komplo olarak addedilmiyor?

benim sorduğum bu. şu forumdaki fenerlilerin yüzde 95 i böyle düşünüyor.

şike operasyonunu da 17-25 aralığıda yönetecen savcı ve polisler neredeyse aynı.

ama iş şikeye gelince polisler komplocu hain oluyor

iş siyasilere yapılan operasyona gelince hobbaaaa tam tersi siyasiler suçlu oluyor?

neden ayar yok?

esasen sebebi belli. bizim milletimizde bu maalesef oturmuş bir iğrenç ahlak. suçu yapan sevdiğimiz biriyse kendimizi o suçu işlemediğine çok rahat inandırabiliyoruz ve bunu yaparken de en kolay yol başkalarını suçlamak oluyor.

ama sevmediimiz birileriyse direk suçlu olarak kabul edebiliyoruz üzerinde dk düşünmeden. ,

bunun bir adı da ikiyüzlülük. ama işte kimseye anlatamıyorsunuz.
    |
    |

• Yüzbaşı
    631 Mesaj
    çok enteresan bir durum daha var. bakıyorsunuz fenerli diyor:

ulan adamın tonla ses kaydı çıktı. bir sürü delil var. ama kimse suçlu olduğuna inanmıyor. (siyasiler için)

ama azizin de ses kaydı var dediğinizde. olur mu onların hepsi düzmece :)))))

saçmalığında danikası bir durum ama gel gör çözümü yok. insanoğlu işte.

Orijinalden alıntı: mmm2515

ulan adamın tonla ses kaydı çıktı. bir sürü delil var. ama kimse suçlu olduğuna inanmıyor. (siyasiler için)

Dediklerinin hiçbir anlamı yok, cemaati bilmediğiniz için her olayı tek yönlü değerlendiriyorsunuz. Siyasi baskı ile yeri gelince cemaat de kullanılmıştır bu ülkede gerek Ergenekon gerek şike davaları olsun... Çok yalan dosyalar uydurulmuştur yalan haberler servis edilmiştir .. Bu demek değil ki 17-25 aralık olayları yalan , onların neredeyse hepsi gerçektir ... İşinize geldiği gibi yorumlamayın her şeyi .. 17-25 aralık savcıları polisleri de halk kahramanı değildir bu arada .. AKP Yè dokunana kadar hicbir şey yoktu ortada ..
    2010 da ne diyorlardı ? "Ne paraleli , öyle saçma bir şey olabilir mi?" bunu diyenler AKP nin kurucuları... Şimdi ise paralel de paralel .. İsin kötü yanı dinlemelerin hepsi yasaldır, MİT tarafındandır ve doğrudur .. Olayları çarpıtmayın ... 17-25 aralık davaları tamamiyle farklıdır...

• Yüzbaşı
    516 Mesaj
    Helal olsun gerçekten

|
    |
    |
    |
    Reza Zarrab'a tokat mı? Buahahahaha güldürmeyin allasen. Nihat Özdemir diye bir karakter var sizde onu napucuz. Onun locasını iptal etsenize yiyorsa. Ülker'in parasını almasanıza! Fb antiakpliymiş. Yahu hiç güleceğim yoktu.
    Ya ne sacma salak mesajlar var konuda neymiş efendim haram para alımayacakmıs vs vs böylelerini buldunmu 10 katı fiyat cekip yolucaksın sanırsın saracoğlunda bulunan 60 locayıda helal süt emmiş iyi insan evladı satın almıs ne demiş atalarımız çok mal haramsız çok laf yalansız olmaz. loca fiyatı 300k ise sen rızaya 3 milyon diyeceksin alacaksın donuna kadar kjaerin yıllık parasını cıkaracaksın.
    |
    |
  • Yarbay
    6582 Mesaj
    Aksaray seferi yapan GS kabul eder bu arkadaşı.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

@mimleon Birader sen kendini kandırmaya ve goygoylarına devam et. Buradaki alık ve saftoroz adamları uyutabilirsiniz hatta ülkedeki. Ama suratınıza acı acı gerçekleri çarpan adamlar her zaman olacaktır.

Sen Akp ele geçirecek bizi de gel Nihat Özdemir'i asbaşkan yap. Sen cemaat ele geçirecek de Ülker'in paraları cukkala. Sen kalk son kale geyiği yap ama öncesinde al kaptanı formaya RTE diye isim yazdırt yanına git.

Senin başkanın tapelere itiraz etmedi ki dinlensin? Tutup Gs-Strum graz maçının teybini koydurttu.

Devam et mental mastürbasyonuna. Biraz daha zorlarsan Aziz'i 20 yaşında askerde yaparsın sen.
    Bahsedilenler: mimleon

• Yarbay
    10575 Mesaj
    quote:

nasıl bir çelişkisiniz siz?

siz reza zarraba dua edin ve de diğer siyasilere. eğer o pislikleri örmek için yeni kanunlar çıkmasaydı şu an aziz yıldırım hapisteydi. biz o vakit dedik pisliklerin üstü örtülüyor diye. ama hemen bir plan yaptılar ve o polisleri ve savcıları görevden aldılar. zekeriya öz dahil.

çelişki şurda. siz şike davasını yapan polis ve savcılara komplocu diyorsunuz ama 17-25 aralığı yapanlarda aynı polis ve savcılardı gener olarak. o vakit bu adamlara da komplo kuruldu. neden adama böyle kötü davranılıyor.

ve de bu adam ve diğer bakan çocukları kurtulsun diye bir sürü kanun çıktı. o kanunlar ile aziz yıldrım da kurtuldu.

:))))) siz reza zarraba değil bence ilk önce başınızdaki adama bakın.

nese buna bile cahilce zibilyon tane yazı gelecek. doğru ya.

reza zarrabı ve bakan çocuklarını tutukalayan savcı ve polisler işini yaptı ama aynı polisler ve savcılar şikeyi ortaya çıkarınca komplocu. başta zekeriya öz.

ne enteresan bir çelişki veya esasen daha doğrusu:

yapılan kendinize olunca hain komplocu

yapılan başkasına olunca: işini yapıyor.

heeeyt beeee. ne dünya ama.

Bu yazı niye -9 almış adam haklı he pardon burası dh
    |
    |
    NorCal

• Yüzbaşı
    631 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: isviçreli bilim adamı

quote:

Dediklerinin hiçbir anlamı yok, cemaati bilmediğiniz için her olayı tek yönlü değerlendiriyorsunuz. Siyasi baskı ile yeri gelince cemaat de kullanılmıştır bu ülkede gerek Ergenekon gerek şike davaları olsun... Çok yalan dosyalar uydurulmuştur yalan haberler servis edilmiştir .. Bu demek değil ki 17-25 aralık olayları yalan , onların neredeyse hepsi gerçektir ... İşinize geldiği gibi yorumlamayın her şeyi .. 17-25 aralık savcıları polisleri de halk kahramanı değildir bu arada .. AKP Yè dokunana kadar hicbir şey yoktu ortada ..
    2010 da ne diyorlardı ? "Ne paraleli , öyle saçma bir şey olabilir mi?" bunu diyenler AKP nin kurucuları... Şimdi ise paralel de paralel .. İsin kötü yanı dinlemelerin hepsi yasaldır, MİT tarafındandır ve doğrudur .. Olayları çarpıtmayın ... 17-25 aralık davaları tamamiyle farklıdır...

haydaaaaaaa...

kardeşim ben şu yalan bu yalan dedim mi? lütfen tekrar okur musun?

"çok enteresan bir durum daha var. bakıyorsunuz fenerli diyor:

ama azizin de ses kaydı var dediğinizde. olur mu onların hepsi düzmece :)))))"

diyorumki fenerlilerin yüzde 95i aynı savcı ve polislerin yaptığı

şike operasyonuna düzmece yalan kumpas. o polisler hain komplocu diyor;

ama neredeyse aynı polis ve savcıların yaptığı 17-25 aralık operasyonlarına da tam tersi yönde bakıyor.

işinize gelince polisler komplocu diyorsunuz savcılar kumpasçı diyorsunuz, ama sevmediğiniz birilerine olunca savcılar ve polisler işini yapıyor oluyor. zaten olay burda kopuyor.

aha bak sen de diyorsun o ses kayırlarının hepsi gerçek siyasiler için olanlar. ama azizi ve tayfasının konuştukları tapeler ve fiziki takip tutanakları için ise hepiniz kumpas düzmece yalan diyorsunuz.

kendinizi kandırmayın. bu ülkede herkes menfaati ve sevigsi en önde de ideolojisi üzerine düşünüyor, uyguluyor karar veriyor. ben şunu yazarken buna dikkat çektim.

son olarak misal büyük ihtimal aziz yıldırıma ceza çıkacak mahkemeden. o zaman ne diye söyleneceksiniz? yine başlayacaksınız kumpas komplo hainlik diye. ama briniz bile okumayacaksnız bu adam ne yapmış gerçekte ne olmuş. soruyorum acaba hangi maçta gerçekte ne oldu sen hiç açıp okudun mu? hemen aklından kesin şu geçti:

neyini okuyacam onların hepsi palavra :)

o vakit 17-25 aralığın da hepsi palavra. yada senin düşünce tarzına göre öyle bakmak gerekiyor. neyse anlayacağını kesinlikle zannetmiyorum ama yazdım işte. okuyanlardan ders çıkaranlar olur umarım

• Binbaşı
    1268 Mesaj
    quote:

quote:

Orijinalden alıntı: isviçreli bilim adamı

quote:

haydaaaaaaa...

kardeşim ben şu yalan bu yalan dedim mi? lütfen tekrar okur musun?

"çok enteresan bir durum daha var. bakıyorsunuz fenerli diyor:

ama azizin de ses kaydı var dediğinizde. olur mu onların hepsi düzmece :)))))"

diyorumki fenerlilerin yüzde 95i aynı savcı ve polislerin yaptığı

şike operasyonuna düzmece yalan kumpas. o polisler hain komplocu diyor;

ama neredeyse aynı polis ve savcıların yaptığı 17-25 aralık operasyonlarına da tam tersi yönde bakıyor.

işinize gelince polisler komplocu diyorsunuz savcılar kumpasçı diyorsunuz, ama sevmediğiniz birilerine olunca savcılar ve polisler işini yapıyor oluyor. zaten olay burda kopuyor.

aha bak sen de diyorsun o ses kayırlarının hepsi gerçek siyasiler için olanlar. ama azizi ve tayfasının konuştukları tapeler ve fiziki takip tutanakları için ise hepiniz kumpas düzmece yalan diyorsunuz.

kendinizi kandırmayın. bu ülkede herkes menfaati ve sevigsi en önde de ideolojisi üzerine düşünüyor, uyguluyor karar veriyor. ben şunu yazarken buna dikkat çektim.

son olarak misal büyük ihtimal aziz yıldırıma ceza çıkacak mahkemeden. o zaman ne diye söyleneceksiniz? yine başlayacaksınız kumpas komplo hainlik diye. ama briniz bile okumayacaksnız bu adam ne yapmış gerçekte ne olmuş. soruyorum acaba hangi maçta gerçekte ne oldu sen hiç açıp okudun mu? hemen aklından kesin şu geçti:

neyini okuyacam onların hepsi palavra :)

o vakit 17-25 aralığın da hepsi palavra. yada senin düşünce tarzına göre öyle bakmak gerekiyor. neyse anlayacağını kesinlikle zannetmiyorum ama yazdım işte. okuyanlardan ders çıkaranlar olur umarım

Hala olayları tek yönden değerlendiriyorsun... 17-25 aralık olayların hepsi gerçek , şike davası içinde de gerçeklikler var.
    Şike davası tek taraflı bir dava yani amaçları ney? bir takımın yönetimini ele geçirmek bunu isteyen de cemaatten önce siyasiler.
    Şike davası tek taraflı bakıldığı için yanlış bir tutum olur kaldı ki ortada para yok bir şey yok lakin her takımın taraftarı başkanları takımlarının kazanmasını ister.
    Şike davası yılında anadolu kulüplerinden futbolcuların da daha maç yapmadan önce Trabzon şampiyon olsun dedikleri olmuştur bu da şikedir
    daha başka şikenin hasları da vardır ama bir iki kansız olayı sadece Fenerbahçe ye çekmeye çalışmıştır zaten bu yüzden kazanamamışlardır.
    Bunu Beşiktaşlı yöneticisi de söylüyor Galatasaraylı yöneticisi de söylüyor...Bu davaya bakan savcıların kafası fazla basmamış veya hallederiz diye
    küçümsemişler halbuki dinle Galatasaraydan Trabzondan yöneticileri ortaya daha az şike içeren bir şey koy o zaman herkese ceza gelirdi ama şimdi
    noldu tuttular Fenerbahçeli taraftarın başını... Burada kafaları basmadı işte..İsteseler çok çok çok daha fazla şeyler çıkardı ama istemediler..
    Zaten cemaat şike davasındaki hatasını görüp kabullenmiştir bu kadar tepki geleceğini bilmiyorduk pişman olduk demişlerdir..

Siz kendinizi kandırmayın bu ülkede bu çapta AKP dışında herhangi bir partinin böyle skandalları çıkabilir miydi?
    Çıkmazdı 10 da 1 , 1000 de 1 bile çıkamazdı..Çünkü tüm güç AKP deydi bu yüzden her yönüyle AKP ortaya çıktı hala da çıkıyor..
    Tayyip bir şeyi düşünmeden zaten herkes anlıyor ne olacağını çok biliyorlarsa kendi içlerini temizlesinler, paralel paralel diye tutturuyorlar hala
    ama paralellerle hala yan yana yatıyor ama haberleri yok:)

Cemaatin AKP ile beraber daha bir sürü oyunu var, hepsi yalan hepsi dolan...
    Ama cemaatin AKP siz kaç tane oyunu var? İşte orada 17-25 aralık olayları başlıyor yani işler değişiyor.

Savcıların hepsi aynı diyorsunuz tamam ona kabul de RTE ın 10 yıl önceki hali ile şimdiki hali de çok farklı, 10 yılı geç günü gününü tutmuyor...
    Yani ''Amen önler aynı bunlar aynı siz diyosünüz onlar doğru bunlar kötü bu ne tezatlık'' ... Çocuk kurnazlığı oluyor bu biraz, başka yerde söker anca.

• Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    2 Not
    Yav şu tarz konulara inanan adamlara ne yazacagimi bilemiyorum ajjshdhshshd. Bir kısım taraftarın siyasi görüşü ile kulübün gorusunu nasil bir tutabiliyorsunuz hayret yav. Sunu cimbom için deseler bir tarafımla gülerim. TURKİYE'de ki kulüpler devlet desteği olmasa , özellikle 4 büyükler. Gecin bu ayakları, dernek statusunde olduğu surece her kulüp devlete yakın olur. Komik oluyor, sizin yerinize ben utanıyorum.

|
    |

Bu sayede bir kısım para kurtarılıp ülke ekonomisine sokulmuş olur.
    |
    |
Reklamlar
Bey Azura
Mobilya Takımları
üniversite
son dakika
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,391
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.