Şimdi Ara

rexona havlu migros sanal 5.40 tl

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
1
Favori
5.136
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Rexona Plaj Havlusu 70X140 Cm 5.40 tl.https://www.migros.com.tr/rexona-plaj-havlusu-70x140-cm-p-2fb3dc5

• Bir ara galiba iki deo alımına hediye verilmişti
  • quote:

Orijinalden alıntı: dnt2541

Bir ara galiba iki deo alımına hediye verilmişti
    Havlu güzel midir kalınlığı falan? Görünüyor ama mağazaya gitsek kesin yok çekecekler stok hatası diyecekler

Ama yemeyiz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: dnt2541

Bir ara galiba iki deo alımına hediye verilmişti
    hocam aynı kampanya var; iki deo alımına düşüyor.
  • Parayla satılmıyor galiba o havlu,iki deodorant alınca hediye...Hatta broşürde de var...
  • Johny Constantine kullanıcısına yanıt
    Çok ince,peştemal gibi.Promosyonu da parayla satıyor utanmadan.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: -frambuaz

Çok ince,peştemal gibi.Promosyonu da parayla satıyor utanmadan.
    İnsertte kaçırmışız gözden. Teşekkürler.
  • Gecen yil deo hediyesi olarak almistim. İnce bayağı (tek tarafi tüylü). Seyahatte falan iyi oluyor bana. Valizde yer kaplamiyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ali222 -- 1 Eylül 2019; 14:29:23 >
  • rexona kampanyası varken bunun aynısının turuncusunu başka bir marka vermişti (domestos sanırım) geçen sene, hem kurulaması çok iyi hemde çok az yer kaplıyor, akşam üzeri migrosa gideceğim varsa 4 tane alırım haber veren arkadaşa teşekkürler

• quote:

Orijinalden alıntı: newrophat

rexona kampanyası varken bunun aynısının turuncusunu başka bir marka vermişti (domestos sanırım) geçen sene, hem kurulaması çok iyi hemde çok az yer kaplıyor, akşam üzeri migrosa gideceğim varsa 4 tane alırım haber veren arkadaşa teşekkürler
    Tek veriyorlar mıymış haber ederseniz alıntılayıp sevinirim
  • 5 para etmez 5 tl hiç etmez.
    çarşaf gibi birşey.
    zati bayanlara hitab ediyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Johny Constantine

Tek veriyorlar mıymış haber ederseniz alıntılayıp sevinirim

Alıntıları Göster
    şimdi aldım mağazadan, yüzde 40 indirimle 9 TL'den 5,40 TL'ye düşüyor kasada, mağaza çalışanlarının haberi yok depodaymış çıkarmamışlar ürünü, 5 tane gelmiş 4 tanesini ben aldım kalite renk güzel tavsiye ederim

• quote:

şimdi aldım mağazadan, yüzde 40 indirimle 9 TL'den 5,40 TL'ye düşüyor kasada, mağaza çalışanlarının haberi yok depodaymış çıkarmamışlar ürünü, 5 tane gelmiş 4 tanesini ben aldım kalite renk güzel tavsiye ederim

Alıntıları Göster
    Teşekkürler.

• Johny Constantine kullanıcısına yanıt
    Rezona deodorant alana hediye veriyorlar suan.

• quote:

Orijinalden alıntı: SYLAS

Rezona deodorant alana hediye veriyorlar suan.
    2 alana bunu veriyorlar, 16.90'dan 2 tane alamam hiç havlu için. Tek satılıyor mu bakacağım yarın, arkadaş almış yukarda bakalım bize hediyedir verilmez çekerler mi.
  • quote:

Alıntıları Göster
    Sadece hediye olarak veriyorlarmış benim biradere öyle diyip satmamışlar ürünü.

• quote:

Orijinalden alıntı: Johny Constantine

Sadece hediye olarak veriyorlarmış benim biradere öyle diyip satmamışlar ürünü.

Alıntıları Göster
    kandırmışlar çocuğu, muhtelemen kendilerine ayırmışlardır. ısrar edip kasadan kontrol ettirseymiş, en kötü kimseye sormadan jet kasadan geçirseymiş, fişi attım sanıyordum atmamışım şansına ;

• quote:

kandırmışlar çocuğu, muhtelemen kendilerine ayırmışlardır. ısrar edip kasadan kontrol ettirseymiş, en kötü kimseye sormadan jet kasadan geçirseymiş, fişi attım sanıyordum atmamışım şansına ;

Alıntıları Göster
    Maalesef depodaymış ve jet yokmuş hocam gittiği yerde.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.