Şimdi Ara

Rework'tan önceki eski herolardan hatırladıklarımız (Yenileri eklendi !) (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
109
Cevap
3
Favori
4.201
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Skillshot olmayan Q
    Ultinin süretisi azaltan W

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Karma için konusim.
    Q su cho w si gibi bi alana damage veriyodu.o alan içinde ki dostlari iyilestiriyodu.
    W si öyle ip bagliyodu dosta hiz dusmana slow veriyodu.Çok sacmaydi.
    E si ayniydi sadece mantra e de hasar veriyodu etrafa ama aoe shield vermiyodu tabi.
    Pasifi eksik cana göre ap veriyodu.
    Mantra 2 kez stackleniyodu.

Pasif ve w çok sacma olsada degisik bi heroydu severek oynuyodum.
    Geleneksel karma kostümü op
    Op yelpazeler.

• Eski sionu çok özledim e fulleyip ad kasiyordum ülti 100 de 100 can çalma off felaketti hidra karabalta donmus balyoz bide hayaletakip dansçı alıyordum onu alana kadar oyun bitmiş oluyordu zaten

• Rengar bir kaç saniyede yetenek kullanmazsa ferocity sıfırlanıyordu.
    E'si 5 ferocity veriyordu Q'su 3 falan böyle salak saçma şeyler yaptılar.
    Sonra eski haline getirdiler. Tabii nerfleyerek.
    Gittim khazix aldım sonra khazixi de nerflediler.
    Kule altı görünmez iken kuleden ve diğer her şeyden %50 hasar indigeme.
  • master yi ap kasınca q 1k vuruyodu , w can fulluyodu direk
  • Say say bitmez
  • Emrehan141: kullanıcısına yanıt
    Öyle olduğu zaman ne zilean oynardım ama :D Maalesef iyice zorlaştırdılar heroyu
  • Burda bi arkadaş dravenın baltalarının kanama yaptığını iddaa etmişti astarı nedir varmı böyle bişey ? Kanama derken darinin kanaması gibi veya iyileştirme etkilerini azaltmak sanırım

• Damenda kullanıcısına yanıt
    Sanırım birde q ile üç kere falan vuruluyordu vahşet ile. Kha'zix nasıldı önceden neleri nerf yedi ?
  • MeGaDave06 kullanıcısına yanıt
    Öyle bir şey hatırlıyor gibiyim olabilir
  • Gukama kullanıcısına yanıt
    Statik, hayalet dansçı, hydra, kana susamış ve değişken eşyalarla kasılan ad sionla ap sionları ağlatmak, ulti açınca 5vs1 penta atmak. O kadar zevklisi yoktu. 6k can kasardım full ad build ile Ad sion efsaneydi. Hemde apden daha fazlağ

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: 11_serhat_11

Sanırım birde q ile üç kere falan vuruluyordu vahşet ile. Kha'zix nasıldı önceden neleri nerf yedi ?

İzole bonusu için kuleler dost birim olarak sayılmıyordu.
    Havada W atabiliyordun.
    Evrimleşmiş Q eksik cana göre vuruyordu.
    Evrimleşmiş ultiyi kullanınca kuleden daha az hasar alıyordun.

• Eski Taric
  • Burada Master'a, Tryn'a kolsuz herosu deyip Fiora reworküne üzülenler var Kassadin çok iyiydi rework yemeden önce. Basede ulti stackleyip tp atardık Gp de şu an daha iyi ama runeglaive varken Ap Gp kasardım çok zevkliydi o da.

• quote:

Orijinalden alıntı: MeGaDave06

Burda bi arkadaş dravenın baltalarının kanama yaptığını iddaa etmişti astarı nedir varmı böyle bişey ? Kanama derken darinin kanaması gibi veya iyileştirme etkilerini azaltmak sanırım

Baltayla adama vurduğunda fizzin w sunun pasifi gibi adamdan 2-3 saniye daha dmg çıkmaya devam ediyordu. Yani 1 balta tuttursan %20 hp falan alıyordun oyun başı. Ama kanama gibi stacklenmiyordu.mesela adama 100 vurdun, 25 25 iki kere daha dmg çıkıyordu

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Templar.

Ap yi öldürdüler

Kimse senin ne demek istediğini kolay anlıyamıyacak...

R.I.P Yi 2010-2013

• ashe e si (aklımda doğru kaldıysa) altında kazandırıyordu. yazan olmamış =) + tf de tüm takıma minyon başına 1 altın mı ne kazandırıyordu.
  • Eski tristana.
    Ap tristana vardı bi aralar. E si deli gibi vururdu. W su ile 5 kişiye birden tek atıp penta atardın. Ad si de süperdi. 700-800menzil yapardın (Hala oluyor mu bilmiyorum.)

Rework degil ama nerf olarak 4.9-4.13 lucian.
    Bir e si vardı bütün cc leri kaldırıyordu. Cd lucian ile saniyede bir e atardın kaya kaya penta atardın.

• AdamBaliKokusu A kullanıcısına yanıt
    Galiba yalnızca kritik vuruşlar için geçerliydi ama %1 crit nasıl olabilir ya kaldırılmalı.
  • Eski Tristana tam 703 menzil idi.
    Şuanki ise 669.
    Lucian'da rework öncesi çok kuvvetliydi.
    Üçlü Kuvvet ve Youmuu ile maç taşıyorduk sonrasında gelen reworkü beğenmesemde E'si gönlümü almıştı.
    Tepki gösteriyordum Lucian ile Graves'ın farkı kalmadı diye ama sezon başı gerçekten farkı da kaldı.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.