Şimdi Ara

Revolution (2012) [BİTTİ] (69. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.866
Cevap
21
Favori
60.130
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6768697071
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • İlk sezon güzeldi.ama ikinci sezon konusundan çıkınca kötü oldu.charlie yi çok az gösteriyorlar resmen aeron a döndü dizi.ayrıca nanoteknoloji yi çok abarttılar saçma sapan bişey yaptılar diziyibence bir an önce bu Nanoteknolojiyi mantıklı bir şekilde koymaları lazım diziye.çocuk geliyor ben Nanoteknolojiyim diyor oldu ben de atom bombası olayım o zaman dizi gerçekten çok güzeldi ama bozdular.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: cemoktem

İlk sezon güzeldi.ama ikinci sezon konusundan çıkınca kötü oldu.charlie yi çok az gösteriyorlar resmen aeron a döndü dizi.ayrıca nanoteknoloji yi çok abarttılar saçma sapan bişey yaptılar diziyibence bir an önce bu Nanoteknolojiyi mantıklı bir şekilde koymaları lazım diziye.çocuk geliyor ben Nanoteknolojiyim diyor oldu ben de atom bombası olayım o zaman dizi gerçekten çok güzeldi ama bozdular.

Bence kötü değil. Çok hoş hatta.

• quote:

Orijinalden alıntı: tayfn1907

bende yeni başladım izlemeye diziyi 1.sezon 13. bölümdeyim gerçekten çok iyi bana göre

2. Sezon daha iyi.

• beyler dün 10. bölüm yayınlandımı
  • quote:

Orijinalden alıntı: Komi

quote:

bende yeni başladım izlemeye diziyi 1.sezon 13. bölümdeyim gerçekten çok iyi bana göre

2. Sezon daha iyi.

evet herkes öyle söylüyor bakalım yakında başlarım yavaş yavaş izlemeye ikinci sezonu
  • quote:

quote:

quote:

2. Sezon daha iyi.

evet herkes öyle söylüyor bakalım yakında başlarım yavaş yavaş izlemeye ikinci sezonu

1. Sezonda tutarsızlıklar fazlaydı. Bir de konu olarak daha sığdı. Şimdi çok daha derin ve farklı. Her neyse gel de yorumlarını alalım.

• quote:

quote:

quote:

quote:

2. Sezon daha iyi.

1. Sezonda tutarsızlıklar fazlaydı. Bir de konu olarak daha sığdı. Şimdi çok daha derin ve farklı. Her neyse gel de yorumlarını alalım.

yavaş yavaş hocam acele yok walking dead de ilk sezonu 1-2 günde izledim ama sonradan çok bozdu ilk sezonun tadı başkaydı bunda acele etmeyeceğim bunun için

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

2. Sezon daha iyi.

yavaş yavaş hocam acele yok walking dead de ilk sezonu 1-2 günde izledim ama sonradan çok bozdu ilk sezonun tadı başkaydı bunda acele etmeyeceğim bunun için

The walking dead gerçekten sıkıcı. 4. Sezon 5. Bölüm izledim en son. En iyisi oydu. Ama ne bir gizem ne başka bir şey bu kadar da fazla drama bağlanmamalıydı.

Ama revolutions tam tersi oldu.

• o dizi zaten drama tarzındaymış fanlarına göre ama gerçekten fazla abarttılar bunu bence bu dizi ilk sezonuda beğeniyorum ben konusu güzel bir kere insanı çekiyor
  • quote:

o dizi zaten drama tarzındaymış fanlarına göre ama gerçekten fazla abarttılar bunu bence bu dizi ilk sezonuda beğeniyorum ben konusu güzel bir kere insanı çekiyor

Biliyorum. Bir yere kadar ben de drama eyvallah dedim zaten. Türü dram diye geçiştirdim. Ama 3. sezon 10. bölümden sonra bir yavaşlık aldı gidiyor. İnsan psikolojisiyle alakası olmayan yok şunu yaptım bunu yaptım tarzı saçma saçma konuşmaları okuyoruz. Bu konu altında tartışmayı gönlüm el vermiyor ama sıkıcılık kat sayısı hep artıyor. Dramsa gerçekten de dramlığını bilsin. Duygusal anlamda bana bir şey yarattırmıyor ki dram diyelim. Özellikle 1. bölümde dram diye komik bir şey koymuşlar.

Neyse burası TWD yeri değil

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi İronik Adam -- 28 Kasım 2013; 23:10:51 >

• evet burası yeri değil
  • Twd postlarını spoiler içine alırsanız iyi olur adamlar revolution icin gelip twd spoiler i yememis olur siz de ban yemezsiniz

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cpt.LawLess

Twd postlarını spoiler içine alırsanız iyi olur adamlar revolution icin gelip twd spoiler i yememis olur siz de ban yemezsiniz

Uyarı için sağol. Spoiler'a alamadığından spoilerları sildim

• ara mı verdi dizi=?
  • quote:

Orijinalden alıntı: poseidon_TR

ara mı verdi dizi=?

Aynen ben de anlamadım haftaya cuma 11.bölüm var diyor dizimag de ama daha 10.bölümü göremedik

• Hala düşmedi?

• 10. bölüm 10 ocakta gelecek herhalde. dizinin face sayfasında öyle yazıyordu.
    Kim bekleyecek 1 ay :D
  • 8 ocakta döneceklermiş. ya haber verir insan.
  • ikinci sezona başladım ilk iki bölüm çok sıktı açıkcası ama ondan sonra müthiş ilerliyor şu an altıncı bölümdeyim miles ve bass harika ikililer
  • ben de sazan gibi bekliyorum. ara verilmiş
  • 
Sayfa: önceki 6768697071
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.