Şimdi Ara

Revolution (2012) [BİTTİ] (68. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.867
Cevap
21
Favori
60.129
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6667686970
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu diziyi izlememem gerek ama gus fring için eyvallah diyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • böyle devam ederse 2013 ün dizisi seçilebilir tabiki breaking bad den sonra şuan sezon acayip müthiş ilerliyor 1. sezondaki fiyasko dan eser yok
  • bende yeni başladım izlemeye diziyi 1.sezon 13. bölümdeyim gerçekten çok iyi bana göre
  • Diziyi tvden takip ediyorum. Bugünkü bölümde Atlantaya nükleer bamba koymuşlardı miles bombanin patlamasını engelledi. Bu bölüm kaçıncı bölüm acaba ?? Internetim hızlı değil kendim bakamadim

• 14. bölüm dü bahsettiğin bölüm
  • quote:

Orijinalden alıntı: tayfn1907

14. bölüm dü bahsettiğin bölüm

Saolun hocam. Izlenecek daha çok bölüm var

• Kimisi cok iyi kimisi cok kotu diyor.3 bolum once izlemeyi bırakmıştım

• Güzel bölümdü.

Aaron acayip güçlü de biraz mallık var sanırım istemiyor güçlerini.
    Nanoteknoloji bile trip attı
  • quote:

Orijinalden alıntı: Shinku

Kimisi cok iyi kimisi cok kotu diyor.3 bolum once izlemeyi bırakmıştım

bence güzel dizi kesinlikle
  • 2x9

Dizi güzel ilerliyor. Aaron'da elindeki gücü bir çırpıda itiyor. Mis gibi Ateş bükücü olmuşsun, iş işten geçtikten sonra alayını yak diyorsun. Senin gibi gözlüklü şişmanlar filmlerin/dizilerin ilk dakikasında ölüyor be. Biraz şükret.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ambarad -- 21 Kasım 2013; 21:49:47 >
  • dizi gerçekten süper olmaya başladı 9 bölümde cok iyidi aaron ah be olum kafana kullan
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ambarad

2x9

Dizi güzel ilerliyor. Aaron'da elindeki gücü bir çırpıda itiyor. Mis gibi Ateş bükücü olmuşsun, iş işten geçtikten sonra alayını yak diyorsun. Senin gibi gözlüklü şişmanlar filmlerin/dizilerin ilk dakikasında ölüyor be. Biraz şükret.

Çocuk gidiyorum dedi ya sanırım artık Aaron olayı bitti dizide

• divxplanet 9. bölümü hala çevirmemiş altyazı olan var mı elinde ?
  • Aaron olayı diziyi teknolojik halden alıp mistik hale soktu. bence gereksizdi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tgezer -- 22 Kasım 2013; 16:48:28 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dizi güzel gidiyor izlerken nasıl vakit geçtiğini farkedemiyor insan

2x9

dizi böyle giderse Aaron'ın etrafında dönmeye başlıyacak bir an önce şu elektirik meselesine tekrar dönseler keşke

• Aaron çocuğa trip attı çocuk da ona trip attı ama bedeli ağır oldu
  • 1.sezon 10. bölümü izlemiştim en son. Sonra ara girmişti ve bırakmıştım tekrar başlıyım mı ilerki bölümler nasıl?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Robb_Stark

1.sezon 10. bölümü izlemiştim en son. Sonra ara girmişti ve bırakmıştım tekrar başlıyım mı ilerki bölümler nasıl?

bana göre; hala aynı dandiklikte başlama bence
  • son bölümü izledim şimdi de 10. bölümün promo videosunu bulamadım tatile falan girmedi dimi ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi clubber42 -- 25 Kasım 2013; 18:04:10 >
  • Bence diziyi bırakanlar geri başlamalı konusu çok değişti ve iyi ilerliyor kanımca.

2X7
    Güzel bir bölümdü. Konuyu çok iyi bağladılar. İlerleyen bölümlerde çok şey olacak heyecanla bekliyorum

• 
Sayfa: önceki 6667686970
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.