Şimdi Ara

Revolution (2012) [BİTTİ] (67. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.867
Cevap
21
Favori
60.126
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6566676869
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Ben de öyle düşündüm sezon başına mason vardı ya belki biryeri atladım sandım

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Tamam iste katletme olayi bebegi oldukten sonra degil mi?
  • 1. sezon 11. bölümde kalmıştım 2 günde geri kalan hepsini izledim dizi şu an müthiş gidiyor diğer bölümü bekliyorum sabırsızlıkla
  • quote:

Orijinalden alıntı: clubber42

1. sezon 11. bölümde kalmıştım 2 günde geri kalan hepsini izledim dizi şu an müthiş gidiyor diğer bölümü bekliyorum sabırsızlıkla

• Kimse izlememiş herhalde
  • Çabuk bitti gibi geldi bu bölüm bana :D

Şu Aaron sinirlenmediği zamanda adamları yakabilse süper olur.

Acaba Jason tam olarak kendine geldi mi yoksa hala beyni yıkanmış halde mi?Orada adamları doğradıktan sonra dedim o da numaradır şimdi babasınıda doğrar ama yavaşça verdi bıçağı.

Rachel ın babasıda son anda çaktı olayı ama iş işten geçti tabi.
  • 2x7

Dizi güzel bir şekilde devam ediyor. Rachel'ın babası zorunluluktan çalışıyor adamlara. Öleceğini düşünüyorum bu işin sonunda ama inşallah bir şey olmaz. Aaron bildiğin ateş bükücü oldu Zamanla bu gücü kontrol etmeyi de öğrenirse, karşısında hiç bi insan duramaz heralde. Bu Neville'ın yanındaki kadının kocası da, büyük ihtimal Rachel'ların kasabasındaki Vatansever'lerin başı. Neville'da adamı bulmak için kasabaya gelirse, Tom, Bass, Miles üçlüsünü sırt sırta görürüz.

• İlk sezona göre yavaş yavaş gönüllere girmeye başlıyor hayırlısı
  • şu tom neville nam-ı değer gus fring ne üç kağıtçı adam ya
  • Diziye başlama sebebiniz nelerdir benim gus fring

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tom reis yine çok fena

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2.sezon bomba ilerliyor.

Kasabaya Tom'da gelecek büyük ihtimal..O zaman tadından yenmez.
  • Diziye çok gereksiz bir yapım beğenmedim diyenler nerede
  • merhaba,
    1. sezonda kaçarken havalanan bir helikopter görmüşlerdi, ben orada kaldım. sonradan bilgisayara format atmak zorunda kaldım.O bölümün hangisi olduğunu söyleyebilecek arkadaş var mı? 2. sezon çok güzelmiş, ben de devam etmek istiyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ay-yildiz

Diziye çok gereksiz bir yapım beğenmedim diyenler nerede

burada...sıktı dizi...breaking bad den sonra böyle kolpadan diziler hiç çekilmiyor..."gus fring" var diye başlamıştık...çok çok zamanınız varsa seyredin..bursa kılıç kalkan muhabbeti tadında ve rüyanda bile görmeyeceğin olmayacak işler hengamesi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sefer33 -- 12 Kasım 2013; 20:19:45 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sefer33

quote:

Orijinalden alıntı: Ay-yildiz

Diziye çok gereksiz bir yapım beğenmedim diyenler nerede

burada...sıktı dizi...breaking bad den sonra böyle kolpadan diziler çekilmiyor..."gus fring" var diye başlamıştık...çok çok zamanınız varsa seyredin..bursa kılıç kalkan muhabbeti tadında ve rüyanda bile görmeyeceğin olmayacak işler hengamesi.

Bursa kilic kalkan

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• nexus N kullanıcısına yanıt
    1. Sezon 10. Bölüm sonu dediğiniz sahne, zaten o bölümden sonra açılıyor dizi, devam edin bence.
  • 2.sezon bayağı iyi gidiyor , bu bölümde güzeldi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Xan'ela -- 14 Kasım 2013; 16:41:23 >
  • 2x7 ile diziyi bıraktım.

Cidden belli bir standardı aşamıyor dizi, ve artık çok fazla tekrar girdi. Yani demek istediğim, bir olayı işleyecekler tam bir şey araya giriyor, belli bir sonuca varmıyor bile. Tam anlatamadım belki demek istediğimi de, artık dizi sıktı.
  • 2x08

Bu neyin tribi?
    Miles Cumhuriyetteyken ortalığı dağıtıyor
    Rachel Monroe için elektrik buluyor insanlar ölüyor
    ama Gene düşmana yardım edince affedilmiyor.
  • 
Sayfa: önceki 6566676869
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.