Şimdi Ara

RevidaL & demircibu (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
848
Cevap
0
Favori
13.990
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ben size soruyorum, siz müsaitseniz ben her zaman müsaitim, cumartesi günü üçe kadar çalışıyorum
  • demircibu ile irtibata geç. Bana saat 17.00'da bugün dedi ki " Vatan pcye gidicez haber bekle benden " dedi ben de " Araba yok " dedim. Öyle diyince tüm umutları söndü ve çaresizce bir arayışa girdi. Baktı ki vatanpcye gidecek bir şey bulamadı uyuyup kaldı zavallıcağız. Şimdi cep telefonumdan onun cep telefonunu arıyorum fakat cevap vermiyor. %100 uyuyor...

Yarın ise bir programımız yok. Benim saat 14.00 ya da 18.00 'a kadar ufak bir işim var. Ben öğrenciyim öyle büyük işim yok. Eğer senin de bir programın yoksa demircibu ile irtibata geç. Çünkü demircibu ne yapacağına son dakikada karar veren birisidir. Yanında ben olursam her şey değişir ve yapacağı her şeyi benim üzerime kurulu bir şekilde harekete geçirir. Eğer ben yoksam (ki yarın olmayacağım) kendi kafasında takılır, müşteri aramaya bakar, kankalarıyla gezer... Bu durumda yapılacak bir kaç şey vardır:

1- Demircibu'yu 1 gün önceden arayıp randevulaşmak
    2- Demircibu'yu arkadaşlarıyla gezerken aramak ve araba var gezelim mi sorusunu kendisine yöneltmek
    3- Demircibu ile bir yolunu bulup buluştuktan sonra Çınaraltı restoranuna gidip V.I.P. hizmeti almaktır.

Eğer bu adamları uygulayamıyorsanız şayet ben yapamayacağım diyorsanız benimle irtibata geçin. Ben pek fazla satış yapmayan mütevazi birisiyim. Fakat demircibu'nun gözünde öyle birisi değilim bilmiyorum nasıl biriyim onun gözünde ama farketmez... Ben kendimi öyle biliyorum...

Neyse benim yazacaklarım bu kadar

• Peki, ben iletişime geçeyim, ne olur ne olmaz
  • Geldi adamımız
  • quote:

Orjinalden alıntı: RevidaL

demircibu ile irtibata geç. Bana saat 17.00'da bugün dedi ki " Vatan pcye gidicez haber bekle benden " dedi ben de " Araba yok " dedim. Öyle diyince tüm umutları söndü ve çaresizce bir arayışa girdi. Baktı ki vatanpcye gidecek bir şey bulamadı uyuyup kaldı zavallıcağız. Şimdi cep telefonumdan onun cep telefonunu arıyorum fakat cevap vermiyor. %100 uyuyor...

Yarın ise bir programımız yok. Benim saat 14.00 ya da 18.00 'a kadar ufak bir işim var. Ben öğrenciyim öyle büyük işim yok. Eğer senin de bir programın yoksa demircibu ile irtibata geç. Çünkü demircibu ne yapacağına son dakikada karar veren birisidir. Yanında ben olursam her şey değişir ve yapacağı her şeyi benim üzerime kurulu bir şekilde harekete geçirir. Eğer ben yoksam (ki yarın olmayacağım) kendi kafasında takılır, müşteri aramaya bakar, kankalarıyla gezer... Bu durumda yapılacak bir kaç şey vardır:

1- Demircibu'yu 1 gün önceden arayıp randevulaşmak
    2- Demircibu'yu arkadaşlarıyla gezerken aramak ve araba var gezelim mi sorusunu kendisine yöneltmek
    3- Demircibu ile bir yolunu bulup buluştuktan sonra Çınaraltı restoranuna gidip V.I.P. hizmeti almaktır.

Eğer bu adamları uygulayamıyorsanız şayet ben yapamayacağım diyorsanız benimle irtibata geçin. Ben pek fazla satış yapmayan mütevazi birisiyim. Fakat demircibu'nun gözünde öyle birisi değilim bilmiyorum nasıl biriyim onun gözünde ama farketmez... Ben kendimi öyle biliyorum...

Neyse benim yazacaklarım bu kadar

1vatana dayımla gittim
    2araba golwdu
    3çınaraltında kız beni kesdi kasadaki neden bilmiyorum hesap 35geldi sanki bu sefer kazığıda yedik
    4
    quote:

Yanında ben olursam her şey değişir ve yapacağı her şeyi benim üzerime kurulu bir şekilde harekete geçirir.

5ben yoğun biriyim biliyosun revicim tel gelir bir an ona göre değişir işler
    6sana demin yaptığım süpriz nasıldı

• sürprüz harbiden sürprüzdü koptum
  • revi yukardakilere cevabın

RevidaL & demircibu

not:konuşmaya sonradan çağdaşıda ekledim onun içinde ss alırız
  • Burii resmin kötü bu birrrrr
    uyarı puanın gözüküyor bu ikiiiiiii
    küfretmişim orada bu da üççç

acemisin çalışman gerek bu da dörrtttttttttttttttt
  • Aboew msnde konuşurken ss alınıyormuş
  • Çağdaş reis nerdesin
  • Bağlantı koptu
  • quote:

Orjinalden alıntı: Çağdaş

Bağlantı koptu

BURİCELL EKLER
  • Yapma ya
  • quote:

Orjinalden alıntı: RevidaL

Burii resmin kötü bu birrrrr
    uyarı puanın gözüküyor bu ikiiiiiii
    küfretmişim orada bu da üççç

acemisin çalışman gerek bu da dörrtttttttttttttttt

1 RESİMİ, AYNUR ÇEKTİ BAN
    2 O ADMİN ARKADAŞTAN HEDİYE BENİ SEVERDE
  • imzan uçmuş şekerim
  • adıma konu açmassan gelmem...!
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.