Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Revconnect İle İlgili Bir Kaç Soru

25
Cevap
0
Favori
198
Tıklama
Tüm Forumlar >> İnternet >> İnternet Servis Sağlayıcılar >> Revconnect İle İlgili Bir Kaç Soru
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
      2641 Mesaj
      13 Ağustos 2005 23:29:35
      paylasima acma yada acmama senin elinde revcnectde paylasima acmadan da baglanabilecegin 0 (sıfır) paylasim hubları var ve ben hic degilse 50 adet film indirmisimdir ve paylasima acmamis olmandan dolayı extra sıra yada dusuk download hizi soz konusu degil paylasima acmadaki fark ise daha fazla kaynak olayı o kadar yoksa guncel birsey indireceksen paylasima acmadanda istedigin seyi bulabilrsin..

quote:

Orijinalinden alıntı: Siya

quote:

Orijinalinden alıntı: holywars

revconect ile bekleme sira derdi o kadar kasmiyor emule turkiye icin berbat bence hız konusunda kaynak icin bir sey demiyecegim ama hizda illallah dedirtiyor.. revconect super abijim o ne hiz ölee yavv bekleme derdide yok.. hub kesilme olayina gelince hic dikkat etmiyorum paylasima acikken (1gb) 15 hub yeterli paylasima kapaliysa buseferde 40 adet yeterli kim kapanmis kim kapanmamis hic bakmiyorum

paylaşıma açık/kapalı olayını anlamdım abi ya.Ama dediğin doğru.Emule kullananlaraın saçına erkenden aklar düşer vallaha
      |
      |

• Binbaşı
      1634 Mesaj
      13 Ağustos 2005 23:29:56 Konu Sahibi
      quote:

Orijinalinden alıntı: fingolfin

essegin neresinde top var ya ben mi gormedim yoksa

yaw abi neyse uzatmayalım.Zaten top sayısını fazla vermişim
      Sonuç olarak kabul etmek gerekir ki Emule sabırlı adamnın işi ama ne gerek var.
      Bir de benim sorulara cevap verecek bir arkadaş yok mu?
      |
      |
      Yirmi yıl seni özleyerek yaşlanmak da güzeldi...
    • Binbaşı
      1634 Mesaj
      13 Ağustos 2005 23:32:19 Konu Sahibi
      quote:

paylasima acma yada acmama senin elinde revcnectde paylasima acmadan da baglanabilecegin 0 (sıfır) paylasim hubları var ve ben hic degilse 50 adet film indirmisimdir ve paylasima acmamis olmandan dolayı extra sıra yada dusuk download hizi soz konusu degil paylasima acmadaki fark ise daha fazla kaynak olayı o kadar yoksa guncel birsey indireceksen paylasima acmadanda istedigin seyi bulabilrsin..

quote:

Orijinalinden alıntı: Siya

quote:

revconect ile bekleme sira derdi o kadar kasmiyor emule turkiye icin berbat bence hız konusunda kaynak icin bir sey demiyecegim ama hizda illallah dedirtiyor.. revconect super abijim o ne hiz ölee yavv bekleme derdide yok.. hub kesilme olayina gelince hic dikkat etmiyorum paylasima acikken (1gb) 15 hub yeterli paylasima kapaliysa buseferde 40 adet yeterli kim kapanmis kim kapanmamis hic bakmiyorum

paylaşıma açık/kapalı olayını anlamdım abi ya.Ama dediğin doğru.Emule kullananlaraın saçına erkenden aklar düşer vallaha

anladım abi slot 0 lara bağlanıp slotunu 0 yapıyorsun.Bak bu aklıma gelmemişti hiç ama slot 0 larda belki bir sürü senin gibi yapan vardır.Bence en iyisi İsveç in çok paylaşımlı ve çok slotlu hubları.Ben zaten 30 gb paylaşıyorum.
      |
      |

• Yarbay
      2214 Mesaj
      14 Ağustos 2005 18:00:40
      dc++ de durup dururken hubdan atmaz sizde bi sorun vardır şöle biseyde yok pc basındayken dc++ yoksa emule falan sacmalık olur bu bende dc++ hep acık sen gidipte sadece 2 huba girersen ve kaynaklar az diye adam bulamazsan ve tth li dosya bulamazsan kısacası kullanmayı bilmezsen dc++ icin öyle dersin ama kesinlikle böyle bisey yok bende dc++ hep acık.
      |
      |
    • Teğmen
      144 Mesaj
      14 Ağustos 2005 19:45:51
      dc++ da en az 10 tane huba baglanaiyorum ve atip atip en sonunda 2 huba indiriyor.
      |
      |
      14 Ağustos 2005 21:16:05 Konu Sahibi
      Arkadaşlar Emule de 48 kaynağa sahip olan Trois Couleurs-Blanc ı LDC++ de 10-11 saatte indirdim.Emulede ne kadar süreceğini tahmin bile edemiyorum(Orada bastım başta.Tam 20 dakika geçmesine rağmen hala sıra bekliyordu)

Hublar bazen paylaşım limitlerini vs değiştirnce ya da rset yapınca hubdan koarsınız ama program otomotaki olarak tekrar bağlar yani başında durmanız gerek yok.Bağlanın 10 -12 huba (yani aslında 5-6 hubda olur),downloada başlayın ve yatağınıza yatın bu kadar.

bu arada dc++ de öyle dur kaynak artısn 5-6 tane birden indireyim,çıkarsam kredim gider vs vs yok.Ayrıca fazla upload yaptığını öğrendiğiniz birinin direk olarak makinasına bağlanma gibi artılar da cabası.
      |
      |
Reklamlar
sohbet
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
Ankara Web Tasarım
Blogio
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Tablet sürümü
Mini Sürümü

DHSQLZ
0,094
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.