Şimdi Ara

Reuters: Türkiye’de 'az al çok öde' dönemi yaşanıyor (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
90
Cevap
2
Favori
13.611
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 2 yıl
  • Cevaplayan Üyeler 69
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 2
  • Ortalama Mesaj Aralığı 1 saat 14 dakika
  • Favoriye Eklediklerim 2
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • dekareme (5 mesaj) enermax600 (4 mesaj) tubytube (3 mesaj) Slim Charles (3 mesaj) mac14 (3 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (66 mesaj) Mobil (20 mesaj) Mini (4 mesaj)
  • @
183 oy
Öne Çıkar
Giriş

sanayi gelişirken maalesef tarımı es geçiyoruz ya da tarımı unutuyoruz. tarımı hiç bir zaman bırakmadan hatta geliştirerek yolumuza devam etmemiz lazım. tarımda profesyonel yaklaşım,profesyonel üretim mutlaka hayata geçirilmeli.

• Dünyanın en çok ekmek tüketen ülkesiymişiz. Avrupa'nın da en az et ve balık tüketen ülkesi. Ülke fakirlikten kavruluyor ama fakire acıyorsam namerdim. Bunlara oy veren beter olsun.

• Bence daha beter olalım dicemde zaten beterliğin dibindeyiz boşluğa mı düşücez eskiden dalga geçilen afrika ülkeleri bizden iyi duruma geçtiler bana kalırsa bizim ülkeden daha fakir bi ülke yok ama olsun şükredelim halimize fakirliğe devam

• Din ile milliyetçiliğe körü körüne bağlanmanın ve bu kavramların özünün idrak edilememesinin sonuçları bunlar.

• enermax600 e kullanıcısına yanıt

bu soru ile zaten seçmişin kime oy vereceğini , nasılsa başka seçenek yok şükredin ve şükredin , iyi öğrettiler demi

• mac14 m kullanıcısına yanıt

Hayır, aşırı miktarda hükümet yanlılarına maruz kalmaktan dolayı ön yargılı olmuşsun, ben yansız tarafsız ve akıl kullanarak beyin fırtınası yapmaktan yanayım. Soru şu, durum böyle iken ne yapmak lazım?

• enermax600 e kullanıcısına yanıt
    3 sene düşün düşün öyle karar ver bol zamanın var ve merak etme hür iradeye sahibim onun bunun etkisinde kalmam aynı şekilde de eğitim iki oğlum var ikisi de yurtdışında ,bende durum bu
  • mac14 m kullanıcısına yanıt

40 küsür yaşında, felsefe tarihine meraklı, insanın bireysel ve sosyal davranış modellerine kafa yoran doktoralı bir mühendis olarak siyasal sözde islamcılığın (müslümanlığın değil) nasıl sonuçlar getirdiğini 18 yılda gördüm.

Dünyayı perde arkasından yönetmeye çalışan ve paradan başka hiçbir şeye tapmayan bazı grupların, Anadolu üzerindeki emellerini ve Atatürk' ün onlarla savaşını da biliyorum ve görüyorum ki 100 yıl sonra hiçbir şey değişmemiş. Düşünüyorum evet. Herkes düşünsün, önüne hazır sunulana itibar etmesin.

• quote:

Orijinalden alıntı: enermax600

40 küsür yaşında, felsefe tarihine meraklı, insanın bireysel ve sosyal davranış modellerine kafa yoran doktoralı bir mühendis olarak siyasal sözde islamcılığın (müslümanlığın değil) nasıl sonuçlar getirdiğini 18 yılda gördüm.

Dünyayı perde arkasından yönetmeye çalışan ve paradan başka hiçbir şeye tapmayan bazı grupların, Anadolu üzerindeki emellerini ve Atatürk' ün onlarla savaşını da biliyorum ve görüyorum ki 100 yıl sonra hiçbir şey değişmemiş. Düşünüyorum evet. Herkes düşünsün, önüne hazır sunulana itibar etmesin.

Atatürk'ün savaş yaptığı falan yok, Osmanlı aynı yönetim kafasıyla çökünce (belki de bilinçli olarak çöktürülünce) tiyatro sahneleyip göz boyamak ona kalmış. Sanırım bunu ifade etmeye çabalıyorsunuz, artık ataları mıdır nedir gına geldi kendilerinden, bu kadar rezil şeyler yapanın atası yoktur...

Anadolu'da Türklerin uşaklık ettikleri şer odakları yok olsa tüm dünya güneşi görür...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: enermax600

Hayır, aşırı miktarda hükümet yanlılarına maruz kalmaktan dolayı ön yargılı olmuşsun, ben yansız tarafsız ve akıl kullanarak beyin fırtınası yapmaktan yanayım. Soru şu, durum böyle iken ne yapmak lazım?

Böyle hissetmek çirkin ama doğal oldu, beynimizin boşaldığını hissedecebileceğimiz bir temizlik operasyonu, hak eden kim varsa...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.