Şimdi Ara

Reuters: Karadeniz'de bulunan doğalgaz 20 yıl boyunca Türkiye’nin ihtiyacını karşılayabilir

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
25
Cevap
0
Favori
2.558
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Reuters'a konuşan bir Türk yetkili, "Karadeniz'de Tuna 1 kuyusunda 800 milyar metreküp doğalgaz bulundu, bu rezerv Türkiye'nin 20 yıllık doğalgaz ihtiyacını karşılayacak büyüklükte" açıklamasında bulundu.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Kışın 500 lira gelen doğal gaz faturası yarıdan fazla aşağıya düşerse o zaman bana faydası olur.

• Ohh çok iyi gazımızda oluyor artık

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kömürlü evde yaşıyorum. Zonguldak'tan çıkan kalorifer kömürü dolar kuruyla satılıyor. Hiç heveslenmeyin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rasyonel teletabi -- 20 Ağustos 2020; 22:25:33 >
  • Benim ihtiyacımı karşılayacak mı

• doğal gaz bulduk çıkarmak için para lazım deyip iban vermesinler de....

bunlardan beklenir.

• 200 gram fındık içi 20 tl.

• hazır boru hattı var bağlayın oraya aksın

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: buradan bir taytlı geçti

200 gram fındık içi 20 tl.

O da bişey mi 250 gr fındık kadar şey eeeeeee kuruyemiş kuruyemiş... Kuruyemiş için ne yiğitler yitip gidiyor... heyhaaaaat...

Reuters: Karadeniz'de bulunan doğalgaz 20 yıl boyunca Türkiye’nin ihtiyacını karşılayabilir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lazer__ -- 21 Ağustos 2020; 0:0:25 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: İAmSterdam06

Ohh çok iyi gazımızda oluyor artık

"Gazımız da oluyor" derken? Hollanda hükümetini ilgilendiren bir durum yok ortada Reuters: Karadeniz'de bulunan doğalgaz 20 yıl boyunca Türkiye’nin ihtiyacını karşılayabilir 

• Çabuk, bize ne faydası olacakçılar gelmeden!

• Aklıma Şener şenin namussuz filmi geldi. Filmde bir memur banka parasını taşımaktadır. Yolda soyulur. Ancak kimse memura inanmaz. Herkes parayı onun çaldığını ve sakladığını düşünür. Ve çevresinde ki herkes memura kıyak geçer ve onunla ortak olamaya çalışır.

Diyelimki doğal gaz yok oysa haberde dikkatimi çeken işletme süresinin 10 yılda başlayacak olması. Bu şekilde petrol doğalgaz altın gibi madenler bulduğumuzu söylediğimizde, dünya piyasası bunu hemen satın alır. Nasıl olsa ülkede para olacak mantığı ile her türlü kredi ve yatırımı kendine çeker. Bence böyle arada haberler yapsak çok akıllıca olurdu.

Gerçekten doğal gaz varsa, başka yerlerde de vardır. Seneler içinde hepsi yavaş yavaş ortaya çıkar. Doğal Gaz varsa petrol de vardır. Umarım Akdeniz de de buluruz. Üretimimiz halkın refahına yetmiyor, en azından kaynaklarla bunu sağlardık. Zaten yunan fransız bize böyle düşmansa bunun altında bu olmalı.

• Zamanında zibilyon kadar BOR bulup uzaya çıkıyorduk

• hocam iyi hatırlattın Allah aşkına zonguldak dan çıkan kömürü niye dolarla alıyoruz?

• Reuters: Karadeniz'de bulunan doğalgaz 20 yıl boyunca Türkiye’nin ihtiyacını karşılayabilir

• quote:

Orijinalden alıntı: furandor

kaç para veriyorlar merak ediyorum, her geçen gün troll maaşları dolar karşısında erimiyor mu?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: furandor

Ah kardesim ahh. insanlar ne zaman parti ve taraf ve kibir den kurtulur bu ulkede anca o zaman kurtulur.herhangi parti mensubu degilim.ve emin ol gaz petrol vs ne varsa hepsinin cikarilip ulkeye hayirli hale getirilmesini istiyorum.Lakin zonguldakta cikan ulkemin komuru bile dolar endeksliyken.Bor un bilmem yuzde kaci turkiyede ama hicbir faydasi yokken.Findigin kilosu 100 lirayken ve avrupa asya ulkeleri bunlarin hepppsini bizden kat kat ucuza tuketirken.acikcasi insan pek sevinemiyor ve umitvari olamiyor.ben cikariyorum benim ulkemden cikiyor ve binlerce km uzaktaki kafir onlarca saatte gidiyor aradaki insan istihdam ve yakit enerjiyi hesapladigin halde elin gavuru benden ucuza yiyor aliyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: musullu

Ah kardesim ahh. insanlar ne zaman parti ve taraf ve kibir den kurtulur bu ulkede anca o zaman kurtulur.herhangi parti mensubu degilim.ve emin ol gaz petrol vs ne varsa hepsinin cikarilip ulkeye hayirli hale getirilmesini istiyorum.Lakin zonguldakta cikan ulkemin komuru bile dolar endeksliyken.Bor un bilmem yuzde kaci turkiyede ama hicbir faydasi yokken.Findigin kilosu 100 lirayken ve avrupa asya ulkeleri bunlarin hepppsini bizden kat kat ucuza tuketirken.acikcasi insan pek sevinemiyor ve umitvari olamiyor.ben cikariyorum benim ulkemden cikiyor ve binlerce km uzaktaki kafir onlarca saatte gidiyor aradaki insan istihdam ve yakit enerjiyi hesapladigin halde elin gavuru benden ucuza yiyor aliyor.

Alıntıları Göster

Katma değer nedir nasıl yapılır ? :) Tüm mesele bu.

İpucu: sanat, bilim.

• Yıllık 2.7 milyon dolar alıyorum .

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.