Şimdi Ara

Retina Macbook Pro 15

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
1
Cevap
0
Favori
299
Tıklama
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    330 Mesaj
    Referanslar: 28

Katılım Zamanı
    21 Aralık 2005

Durum
    Forumda değil

Satıldı! Bu ürün DH Forum dışına satılmış ve ilan pasifleştirilmiştir.
    1
    1 Retina Macbook Pro 15
    Ürün 2012 modeldir. Özellikleri aşağıda yer almaktadır, cihaz ufaltmak için satmaktayım. Cihazın ilk sahibiyim, uzun süredir hiç sorun yaşamadan kullandım. Cihazı genelde evde kullandım onun için düşme vs. gibi sorunları kesinlikle yoktur. Estetik olarak 10/9 alacak bir cihazdır. Yanında yurt dışından aldığım deri kılıfı hediye edeceğim. Cihazla harici ekran kartı bulunmaktadır, grafik performansı yeni serilerin onboard larından çok daha yüksektir. Yine CPU olarakta yeni nesillerden aşağı kalır bir tarafı yoktur. Takas sadece benim cihazım kadar temiz bir 13 MacBook Air ile olabilir. Pazarlık için mesaj atmaya yorulmayın. Fiyatın gayet makul olduğunu düşünüyorum.

CPU:I7 2.6GHZ
    RAM: 8GB
    SSD: 512GB
    Ekran Kartı:Nvidia 650M 1GB

Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.
    Fiyat : 3750 TL Teklifler : Henüz Teklif Yok Miktar : 1 Satılan Miktar : 0 Sıfır Ürün : Hayır Garantisi Var : Hayır Satıldığı Şehir : İstanbul,Ümraniye Kargo Ücreti : Alıcı Öder Kargo Şirketi : MNG Kargo İlan Durum : Satışa Açık

|
    |
    Lütfen ürünün ilgili sitesindeki açıklamalar bölümüne bakınız.(Zaten sitesinde yer alan ölçü-desteklenen donanım vs.)Orda yazmayan yada bulamadığınız kafanıza takılan bir konu olursa seve seve yardımcı olurum.
    Aksini sölemedikten sonra sattığım tüm ürünlerin ilk sahibiyimdir.Ürünlerde belirtilmedikçe bir sorun yada ciddi kozmetik hataları yer almaz.Kısacası ürün neyse odur.Hasarlı veya kötü görünen bir ürünü kimseye sorunsuzdur diye satmam.

Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
Sohbet
Canlı Tv izle
SEO
Media Sözlük
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR5
0,141
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.