Şimdi Ara

ret pala - fury war

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
24
Cevap
0
Favori
694
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar daha çok dps , meta , pvp vs. konularına hiç girmeden , hangisini oynamak daha zevkli (pve) ?

• Rogue en zevklisi hocam, görünmez oluyorsunuz bir kere. Geçin bu ikisini, rogue derim ben.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ahmopasa

Rogue en zevklisi hocam, görünmez oluyorsunuz bir kere. Geçin bu ikisini, rogue derim ben.

hocam stealth pve de bir işe yarıyor mu
  • Tracy-Mcgrady kullanıcısına yanıt
    Tabii ki hocam, o da laf mı şimdi. Her derde devadır stealth. Var mı ya onun gibi bir skill şu azeroth dünyasında ?
  • Ret oynarsan 5 saniyeliğine kralsın senden iyi yok onun dışında eh işte
  • Sanırım oyunda ki en sıkıcı melee class ret. paladin ha dps'te iyi mi? iyi. Pvp'de iş yapıyor mu? yapıyor. Ama çok sıkıcı be.
    Fury ise çok zevkli bir ww monk kadar olmasa da zevkli. Bana en zevkli gelen classlar ise;

Resto Shaman
    Outlaw Rogue
    WW Monk
  • warrie skill sıfır, 123
    ret pala arada 4 e basıyor işte. daha efektif en azından.
  • quote:

Orijinalden alıntı: aschil

warrie skill sıfır, 123
    ret pala arada 4 e basıyor işte. daha efektif en azından.

hocam güldürdün. ama plate giyen ret pala var bir de warrior var . arms hakkında hiçbir fikrim yok. artık oyundan zevk almak istiyorum . çok da zor olmasına gerek yok o yüzden.
    millet kolay olsun diye diye classlar berbat durum da.zor olması daha iyi, onu çözmek için emek harcıyorsun, game play kısmından keyif alıyorsun. hani diyorlar ya wow da 40 tane skill basıyoruz o da ney ki. o yok işte, oyunu bırakan da ondan bırakıyor.
    şimdi geri dönsem rogue ile girerim heral de, en azından action bar dolu olur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: aschil

millet kolay olsun diye diye classlar berbat durum da.zor olması daha iyi, onu çözmek için emek harcıyorsun, game play kısmından keyif alıyorsun. hani diyorlar ya wow da 40 tane skill basıyoruz o da ney ki. o yok işte, oyunu bırakan da ondan bırakıyor.
    şimdi geri dönsem rogue ile girerim heral de, en azından action bar dolu olur.

dediğinizde haklısınız ama wow'u oluşturan kitle büyüdü çoluk çocuk iş güç sahibi oldu . güncel contente yetişmek zaten günlük baya bir oynamayı gerektiriyor
  • aschil kullanıcısına yanıt
    Gel sende başla private wotlk ile, aldığın her levelin hakkı oluyor
  • Ahmopasa kullanıcısına yanıt
    yok ya wow oynama arzusu bitti bende, bunlar bahane
    tekrar aşka gelirsem yine başında sabahlarım
  • aschil kullanıcısına yanıt
    2 roll back'e bakar o aşk

Amaç zaman öldürmek yani
  • Hocam ben sizi tiiye aldım bu arada, rogue'ye falan bulaşmayın. Zevk kişiden kişiye göre değişir. Fakat warrior ile vurduğunuzu hissedersiniz. Hakeza paladin ile aynı şeyleri yapmaktan sıkılabilirsiniz. Her ikisi de güzel iş çıkartır.

Heal konusunda ve bilimum raid şeylerinde retri daha çok iş yapar. He yok ben raid şeyleri ile uğraşmak istemiyorum, hem düz vurmak hem de biraz geç ölmek istiyorum diyorsanız fury oynayın.
  • resto shaman ve mw monk görece biraz daha zor ve bana o yüzden daha zevkli geliyor doğru bence de casual oyuncu çekmek için kolaylaştı. Ayrıca pvp'de bu yüzden bu kadar kötü.
  • quote:

Hocam ben sizi tiiye aldım bu arada, rogue'ye falan bulaşmayın. Zevk kişiden kişiye göre değişir. Fakat warrior ile vurduğunuzu hissedersiniz. Hakeza paladin ile aynı şeyleri yapmaktan sıkılabilirsiniz. Her ikisi de güzel iş çıkartır.

Heal konusunda ve bilimum raid şeylerinde retri daha çok iş yapar. He yok ben raid şeyleri ile uğraşmak istemiyorum, hem düz vurmak hem de biraz geç ölmek istiyorum diyorsanız fury oynayın.

gerçekten çok doğru bir noktaya değinmişsiniz. vurduğunu hissettiriyor warrior . wod dönemi fury oynamıştım fakat daha önce arms deneyimim hiç olmadı. arms hakkında ne düşünüyorsunuz?
    Bu kontent sadece arms oynadım, fury'e alışamadım. Açıkça söylemem gereken bir şey var ki arms warrior'da colosus smash free proc gelmezse dps çıkmıyor, geldiğinde de affetmiyor. He ben rng'yi göz ardı ederim derseniz sizin bileceğiniz ama fury ile daha rahat dps çıkartması varken arms gidilmez. Ek olarak amrs'da self heal yok yani, onu da belirteyim .

Yani pve için warrior demek fury demek bu aralar.

Edit: İmla

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ahmopasa -- 7 Haziran 2017; 2:20:34 >
  • quote:

Bu kontent sadece arms oynadım, fury'e alışamadım. Açıkça söylemem gereken bir şey var ki arms warrior'da colosus smash free proc gelmezse dps çıkmıyor, geldiğinde de affetmiyor. He ben rng'yi göz ardı ederim derseniz sizin bileceğiniz ama fury ile daha rahat dps çıkartması varken arms gidilmez. Ek olarak amrs'da self heal yok yani, onu da belirteyim .

Yani pve için warrior demek fury demek bu aralar.

Edit: İmla

çok teşekkürler detaylı açıklamanız için :)
  • Bu arada mitik raid yapmıyorsanız, dps sıralamasına bakmayın abi. sonra üzülüyorsunuz, ona kas buna kas derken ulan ben ne yapıyorum, main spec yok diye ağlar duruma geliyoruz.
    o yüzden mitik yoksa zevkinize bakın.
  • zevk almak konusunda her türlü warrior akar. gerek fury vs reti kıyasına, GErek prot warrior vs prot pala kıyasına . her türlü warrior akar.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.