Şimdi Ara

Resmi: Samsung Galaxy Note 8, 23 Ağustos'ta tanıtılıyor (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
33
Cevap
0
Favori
915
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
    Açıkçası 6" üzerine çıkmaya gerek var mı onu düşünmek lazım. 16:9 olarak ekranları koruyacak olursak ve öndeki parmak izi sensörünü ekrana gömersek (önümüzdeki sene mesela) o zaman 6" ekran tam iphone 7 plus boyutlarına sığar. Samsungun kıvrımlarını hiç sevmem, ekran alanı düz olmalıdır.
    Asıl önemli olan ise ekran boyutundan ziyade görüntü teknolojilerin gelişmesidir bence. Madem AR ve VR bu aralar yeni popülarite dalgasını yakalamış, o zaman ekranları aparatsız holografik görüntü verme tarafına doğru çekmek lazım.
  • ben s8 in kalemlisini ve bir iki ekstra bekliyorum, fiyatı karar vermemi sağlayacak. Note 7 ye niyet etmiştim 7 plus almak zorunda kaldım, buna niyet edip ip8 almak istemiyorum ama pil ömrü ve fiyatı çk önemli etmenler olacak.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Evet büyük şeyler bizi bekliyor Fiyati mesela.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 16:9 formatı candır gerisi heyecandır.

• quote:

Orijinalden alıntı: muratai

quote:

Orijinalden alıntı: kimi_raikonen

Hiç heyecan uyandırmıyor.tv kumandası kıvamında 18.5/ 9 kavisli ekran.yemin ederim note 5 i güncel donanımlarla ip 68 sertifikasıyla piyasaya sürsün rekor üstüne rekor kırar satışları.nedir bu kavisli uzun telefon hevesi ya.

Iphone 5 zamaninda 16:9 cikti diye tv kumandasi espirisi yapan androidciler, 20:9 ekranli lg/samsung telefonlara hic ses etmez oldular hahahaha

• quote:

Orijinalden alıntı: K1NGP1N

Senin anlayamadığın, olay ekran kasa oranı değil. Olay Üst panelin ve bildirimlerin tek el ile kullanımı. 5.5 inç ekranlı telefonlarda zaten tek el ile üst kısımı kullanmak kolay olmuyor, 6.3 inç ekran ile gelirse iş iyice çıkmaza giriyor. Bkz:

Resmi: Samsung Galaxy Note 8, 23 Ağustos'ta tanıtılıyor

iPhone 5 serisinde zaten cihaz 4 inç olduğu için telefon uzun olsa da problem olmuyordu.Bu cihazları tamamen ekran yapacaklarsa da 5.5-5.8 gibi bir değerleri 16:9 ekran formatında yaparlarsa herkes kullanıcı deneyimi olarak çok daha memnun kalır.Kimse heralde 5.5-5.8 gibi değerleri küçük bulmuyordur heralde. Demek istediğim ekran yukarıya çıktıkça işler kabusa dönüyor. Umarım anladınız ve insanları yargılarken bir daha düşünürsünüz.

İlk mesajınız 'kılıç niyetine taşırlar artık' yerine bu şekilde olsaydı niye size öyle cevap vereyim değil mi ? İlk mesajda dalga geçer gibi yazarsanız, bir daha insanları yargılamadan yazarsınız inşallah demenin bir mantığı olamaz. Bir ilk mesajınıza bakın bir de ikinci mesajınıza. İlk mesajınız da 2. mesaj gibi neden istemediğiniziin sebebi belirten bir şekilde olsaydı ben de yazmazdım. Kılıç niyetine taşırlar artık lafından ikinci mesajınızı anlamamı beklemiyorsunuz herhalde. Siz düzgün bir şekilde yazsaydınız o zaman hak verirdim size.

• 16:9 formatı telefonlarda olmazsa olmaz bir özellik ve standarttır.bunu değiştirmemek lazım.

iphone 8 in ekran kasa oranında telefonların 7'' e kadar büyüyeceğini tahmin ediyorum.

5.7'' standart küçük telefon

6.2'' normal telefon

7'' plus modelleri

iphone 8 in 5.7'' 3d yazıcıdan çıkan prototiplerinde ne kadar küçük olduğunu gördük.neredeyse 4.7'' i7 ile aynı boyutlarda idi.
  • Tasarım daha köşeli daha iyi olmuş.

• 23 ağustosta tanıtılıyor 1-5 eylül arasında berlin de olacağım acaba o zamana kadar avrupa da piyasaya çıkma ihtimali var mı? Almayı düşünebilirim
  • khaos kullanıcısına yanıt
    Tanıtımı izleyin ve ne zaman piyasaya çıkacağını da öğrenmiş olursunuz.
  • Samsung'u sevmem ama yeni ekran kasa olayını güzel yaptılar.

İphone 7 Plus 5.5 ekrana sahip, S8+ 6.2 olması lazım yan yana getirince S8+ 7 Plus'dan küçük duruyor.

7 Plus aşırı çirkin ve itici gelmeye başladı gözüme.

O yüzden Samsung bu olay ile 7'' ekrana kadar yakında sıçrama yapar ve kaba da durmaz.

Ancak artık batarya olaylarında 4000mah'ları aşmaları gerekiyor, 3000 veya 3300 mah ile ticari boyutları düşünmemeleri lazım.
  • pipoti kullanıcısına yanıt
    6,3" ve 3300 Mah ile yetinecek Note 8 sahipleri, en azından son "leak" haberleri bu yönde.
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.