Şimdi Ara

... (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
86
Cevap
0
Favori
15.892
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
126 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Önüne muz koy, bak bu kivi de yeter...

Otur izle o muzu nasıl kivi diye savunduklarını
  • Şu halinize bakıyorum acınacak haldesiniz.Üst taraftakiler yesin sizlerde böyle bekçiliğini yapın.O chp öbürü akp oburu SP öbürü HDP ne faydaları var size bunlarin?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İyice ali g filmine dönicik tankla oy verdirtirler artık

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • AsterixOburix A kullanıcısına yanıt
    Asalayı da siz bitirdiniz demi len puhahahahahahaha

• Belediye arabasından bir fotoğraf
    Bir tane adam elinde pankart kağıt vs neyse içinde ne yazıyor belli değil arabanın arkasında ne var gözükmüyor
    Gelde inan

• Bizim paramızla bize hava atıyorlar, kendi ceplerinden çıksa dahi devletin hazinesine zarar.
    Abartılı miting ve reklam olaylarına karşı durmak gerek.
  • kul hakkına girmiyor mu bu ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-41F3DB120

Utanma sıkılma da kalmadı.
    Artık aleni yapıyorlar...
    Kuzey kore gibi resmen..
    PP güzelmiş.Gülen 747. :)

• Bizzat şahit olduğum olaydır. İş ev güzergahında cendere yolu üstünde gördüm.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jackal78 -- 14 Mart 2019; 21:59:18 >
  • Yalniz gordugumde "helal olsun afis mafis bayrak flama vs ne varsa toplasinlar" diye dusunmustum. Sadece Mehmet Aslan'ın afisler toplanmis. Her direkte duvarda havada karada Binali ile Tayyip kafası var

• Yazık ne hallere düştük ülkece

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Haydar Yılmaz ın haberinden kotu değil en azından bu. Adam birde kesenleri tanıyorum dedi.
  • Bu zamana kadar CHP dışında partiye oy vermedim ama madem ittifakız, Kağıthane de kazanamayacagı kesin olan Dsp ye oy vereceğime Mehmet aslana veririm oyumu. Şu Kağıthane bi el değiştirse bi düzelse. 25 yıldır oturduğum ilçe ve bu kadar yıldır neredeyse hiçbir şey değişmedi. En dağınık kentleşmeye sahip ilçelerden biridir. İnsanın bakası gelmez evlerin topladığı yerlere. Deresi sözde temizlendi ama yazın 20 yıl önceki kokunun aynısı. Bi tane mesire alanı yapmışlar millet b.k kokan yerde mangal yapıyor. Fazlı kılıç hep iyi bir insan izlenimi bıraktı bende ama Kağıthane'ye hizmeti dokunmadı.

• İyide bende bizim burada kesilmiş ve çöpe atılmış akp pankartları görüyorum. Bunu normal biri yapmıyor ki, ilçe teşkilatları birbirlerine bunu yaparlar, neden sadece akp yapınca ağlıyorsunuz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-41F3DB120

Utanma sıkılma da kalmadı.
    Artık aleni yapıyorlar...
    Kuzey kore gibi resmen..
    Bence gayet de tutuyor.Yine alacaklar.Şu son ezan olayından sonra yine oylar dönecek.

Sandık sonuçları yakın olursa zaten alacaklar. Sandıkta 7-8 puan fark lazım kaybetmeleri için.Yani İstanbul için bu da pek olası görünmüyor zaten.
  • Abi bu ne ya? oyun falan değil dimi gerçek? yok artık
  • Belediyenin aracı zaten resmi olur.

Belediyeden izin almadan istediğin yere istediğin gibi pankart, ilan, duyuru vs asamazsın.

Asarsan "resmi araçlarla" gelip gereğini yaparlar.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.