Şimdi Ara

Pes 2017 Mobile [Ana Konu] (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
391
Cevap
3
Favori
14.761
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Neresi kötü. Bence güzel. Alışınca efsane oluyor.

Eğer tabletten oynuyorsanız daha zor oluyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Futbol oyununun bi duruşu, oynanışı vardır. Bu saçma ve uydurulmuş sisteme alışmak zorunda değiliz ki. Yap adam gibi şut pas vs. tuşu millet oynasın. Özgün olma uğruna süper bi oyunu daha en başında harcadılar..

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Harcanan bir şey yok. Elbette full sürümde gamepad gelecektir. Çünkü tablette oynayanlar için gerçekten zor.

Ama şu Touch Controller da o kadar kötü değil. Bakın her mesajımda yazıyorum. Alışınca normal gamepad den farkı kalmıyor.

Ben de ilk başladığımda şu kontrolleri kötülemiştim. Hep sim oynuyordum. Ondan sonra tekrar beta açıldığında bir deniyim dedim. Ve 5-6 maçtan sonra alışmaya başladım. Normal gamepad den farkı olmadığını anladım. Eğer 5 - 5,5 boyutunda telefonunuz varsa gayet güzel oluyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi beko95590 -- 31 Aralık 2016; 20:17:31 >
  • beko95590 B kullanıcısına yanıt
    O zaman isteğe bağlı getir dokunmatik kontrolleri, isteyen öyle oynasın. Ama futbol oyunu dedin mi tuş kombinasyonu olacak abi başka şekli yok. Adam koşsun diye 3 kere vur, şut çeksin diye 4 kere sür, kaleci zaten Allah a emanet. Böyle futbol oyunu mu olur..

• Abi adı üstünde Beta sürüm. Anlamakta ısrar mı ediyorsunuz? Beta sürümü biz test edelim diye gönderirler. Kullanış amacı budur. Yok isteğe bağlı onu kullanalım, yok bunu kullanalım diye bir şey olmaz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi beko95590 -- 31 Aralık 2016; 21:11:50 >
    Anlamakta israr etmek güzel bişey, daha nolsun.

Ayrıca ben bu oyun için "final sürüm" demedim zaten, ben de biliyorum beta olduğunu. Şahsen test ettim ve bu kontrollerle oyun oynayamadığımı, sevmediğimi söyledim. Siz de sürekli "bu şekilde gayet güzel oynanır, sevilir" dediniz. Yani sizin de kullanıcı yorumunuz o şekilde.. 😉

• 11 ocakta gamepad gelmezse fifa 15i indirmiyen serefsizdir
  • Niye 11 ocak. Ne var o tarihte?

• Resmi surum o gun gelcekmis heryerde ole diolardi

• pokesee P kullanıcısına yanıt
    Alla alla. Bekleyek bakak.

• Telefonu 5.1 surume yukselttim play oyunlara kaydedeyim derken mevcut hesabi codla yukledim olmadi eski play oyunlari hesabi geri geldi ve bikac guzel oyunculu hesabim gene gittii migration kod bolumune yanlizca bir kez girip sifreyi bi klasore kaydedin o bolume her girdiginizde id degil ama sifreyi sifirliyo oyuzden bir kere kaydedin ve o kod tek seferlik bir kez yukledinizmi bidakibicin yeniden kayit etmek gerekiomus benim kadro gitti ama olsun suan play games sorunsuz calisii messi falan ciksa hepsi play gamese kayit olur migration koduda kaydettim nolur nolmaz diye
  • Kod falanla uğraşmadan direk sildim oyunu ben. Tek iyi yanı, yanındaki arkadaşla aynı ağa bağlanınca karşılıklı oynayabilmendi. Şu bahsettiğin 11 ocaktaki full sürümde düzgün bi kontrol gelmezse zaten hiç oynamam.

• Ben gelir diye umut ediyorum gamepadsiz futbol oyunu gormedim ben
  • Artik messi roni bulmak imkansiz special agentte paso gri top gelio da bitane siyah top gelmedi fifadan da zor oldu artik iyice sogdum oyundan
  • Hic siyah top bulan varmi?

Ben sarı too bile bulamadım
  • Oyun yüklü değil ki. Beta versiyonda yaptığımız kadroyu bu sürüme getiremeyince komple silmiştim. Full halini bekliyorum. Beklediğim gibi çıkarsa okkalı bi başlangıç yaparım..

• Hocam malesef onceki surumdeki gibi full siyah top yok paso gri top gelio (%80) sarı top (%5) siyah %2 öle yazmış bide
  • Farketmez. Oyun güzel olsun, oynanışı istediğimiz gibi olsun da. Ben her oyuncuyla oynar keyif alırım. Zaten sürekli siyah top açıp kadroyu max yaptık, onun zevkini aldık. Şimdi oyun zevki zamanı..

• pokesee P kullanıcısına yanıt
    Normal myclup da da ihtimaller öyle. Bana da daha demin special agent dan siyah top çıktı. Şans işi. Zaten hep siyah top çıkarsa oyunun zevki olmaz.
    Valla bana ciksin ben zevk almasini bilirim ilk surumde roniyle messiyle az gol atmadim cok keyifliydi
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.