Şimdi Ara

Pes 2017 Mobile [Ana Konu] (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
391
Cevap
3
Favori
14.762
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Beni sardı, simülasyona bırakarak oynamaya devam ediyorum. CL modunda 6-7 maç kazanınca güçlü bir takım davet gönderiyor. Onu yendiginizde siyah top ya da toplar hediye ediyor. 24 ekim son gün, o vakte kadar bu fırsatı değerlendirmek gerek.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Denicem hocam, yanliz bu takim ruhu olayinda benzemayi hicbi taktik kadroya almadi nasil is anlamadim hucbiyere uymuyo halbuki kendi mevkisinde oynatiyorum onun yerine vardyi aliyor hep ilginc bende buyuzden sim icin ayri kendim mac yapinca ayri kadro yaptim takim ruhu olan kadro simde cok uyumlu acaba benim yaptigim kadrom normal maclarda takim ruhuna falan gerek varmi yoksa ben her turlu oynaturmiyim? Yani online da mal gibi topa bakarlarmi oyuncular ruh olmayinca

Bide toplardan ayni oyuncular cikti hocam bunlari napmalı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zeo17 -- 21 Ekim 2016; 15:11:35 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • toplardan ayni oyuncular çıkınca şimdilik elde patlıyo, satma ya da işe yarar hale getirme durumu yok, bekletin dursun..

takım ruhu olayı önemli, düşerse takım öyle rakibi izler. bi maç denemek için düşürdüm 10 yediler. sim ya da manuel farketmez, oyuncular düşüyor..

• Hocam management skill yüksek olan bi antrenor aldim benzema falan en klas oyunculari kadroya aldim olay buymus

• Aynen. oynadıkça sistemi çözüyorsunuz..

• Ewt tek anlamadigim sey her mac sonu scout verio bisuru birikti scout bolumunden yapinca dandirik oyuncular verio sonra onlar kayboluo baska bi ise yariyolar mi bilmiyorum bide paketlerden ronaldoyu buldum top acilirken yildirimlar cikti buyuk bisey geldigi belliydi

• onların hepsi kadroda reserves kısmında duruyor. begenmedigin oyuncu da olsa satma, trainer yap asıl kadroya antrenman uygula güçlensinler..

• quote:

Orijinalden alıntı: zeo17

Ewt tek anlamadigim sey her mac sonu scout verio bisuru birikti scout bolumunden yapinca dandirik oyuncular verio sonra onlar kayboluo baska bi ise yariyolar mi bilmiyorum bide paketlerden ronaldoyu buldum top acilirken yildirimlar cikti buyuk bisey geldigi belliydi

Hocam bir şey sorucam. Ara pas nasıl atılıyor?Bulamadım da.

• beko95590 B kullanıcısına yanıt
    Suan kontroller olmadigi icin ara pas imkansiz gibi bu haliyle oynanmiyor umarim tam surumde guzel tuş kontrolleri koyarlar simdilik sim modunda takilsan daha iyi olur

• Tuş kombinasyonu kısmından kontrollere ulaşabilirsiniz. Şimdilik bilsek de yapması zor, alışmak gerek.

• quote:

Suan kontroller olmadigi icin ara pas imkansiz gibi bu haliyle oynanmiyor umarim tam surumde guzel tuş kontrolleri koyarlar simdilik sim modunda takilsan daha iyi olur

Biraz alışınca oynanıyor. Bir kere ara pas yapmıştım. Sonra bulamadım nasıl yapıldığını. Ayarlardan da baktım. Ama bulamadım. Bulupta yazarsanız sevinirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi beko95590 -- 23 Ekim 2016; 17:08:32 >
  • beko95590 B kullanıcısına yanıt
    Olmuyor malesef bu sekilde oynayamiyorum hic bi an once tam surumu cikarsinlar artk nezaman cikarcaksalar

• Kontrollerden dolayı indirmiyorum. Eğer sorunu adam etmezlerse o zaman bu oyun çöp olur.

• Ara pas normal pas gibi fakat daha uzun basiyorsun

• Az once turnuva bitti limited time diye 2 paket verdi invitation mac penaltilara gitmisti tam 8 de kazandim iki pakettende mavi messi cikti mk biri bosa gtti napcaksam digeriyle

• birini antrenör yap diğerine uygula, gücü baya artar. ama kötü denk gelmiş :))

• Süs olarak rezervde tutcam belki bigun ise yarar satariz

O degilde facebok hesabina kaydedemiyoz tam surumu yukleyince ilerleme silinmicekmi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zeo17 -- 24 Ekim 2016; 11:56:59 >
  • ben de onu merak ediyorum. Hiç olmadı titanium ile falan yedek al verileri kenarda dursun..

• Oyuna bisey olmus

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zeo17 -- 25 Ekim 2016; 14:29:43 >
  • quote:

Oyuna bisey olmus

Büyük ihtimalle yakında google play e çıkacak.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.