Şimdi Ara

Pes 2017 Mobile [Ana Konu] (18. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
391
Cevap
3
Favori
14.761
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1617181920
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • kaç puanın oldu şuan bir sorun yok gayet iyi oynanıyor. Benim online de nick Kemal FC 4.sıradaym. 1008 puanım var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DeWTurk -- 28 Mayıs 2017; 11:58:47 >
  • Oyunda siyah saha problemini çözebilen varmı? Özellikle gm kullanıcıları yada 7.1.1 sürümünde bu hatayla karşılaşıyor sanırım.Kaç tane mail attım bir tane dönüş olmadı bukadar dandik bir firma olamaz..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • saha sorunu telefondan kaynaklı bir sorun
  • Achievementslarda Konami İd diye bir şey var. 250 altın veriyor. Onu nasıl yapıyoruz nereye kaydoluyoruz

• Son gelen etkinliğin özelliklerini SS alıp atabilir misiniz? Bende oraya bakınca atıyor çıldıracağım

• Plan-B kullanıcısına yanıt
    GM 5 plus d' de sıkıntısız oynuyorum ben. GM 4g de sorun var galiba. Geneli 7.1 altı sürümde olanlarda

• Oyun ilk açıldığındaki ekranda sağ alt köşedeki 3 şeritli simgeye bas. Data transfere tıkla. Konami İD yazan yere tıklayınca seni konaminin sayfasına yönlendiriyor. Orda id ve şifre girip alınabiliyor. Fakat ben farklı farklı girip denedim olmadı. Yeniden açtım olmadı. Eğer yapabilirsen haberdar et. Sevinirim. Ben beceremedim 😁

• quote:

Orijinalden alıntı: hsnclk91

Oyun ilk açıldığındaki ekranda sağ alt köşedeki 3 şeritli simgeye bas. Data transfere tıkla. Konami İD yazan yere tıklayınca seni konaminin sayfasına yönlendiriyor. Orda id ve şifre girip alınabiliyor. Fakat ben farklı farklı girip denedim olmadı. Yeniden açtım olmadı. Eğer yapabilirsen haberdar et. Sevinirim. Ben beceremedim 😁

Ana menüde support sekmesine gir, ordan data transferi ni tıklatın! Google hesabınızı (e-mail ve şifre) girin.

Konami hesabınıza bi kod ID nizi gönderiyor. benim anladığım bu.. kodu girip player ID yi yazıp ok ledim..

Oyuna döndüğümde 250 coinsi aldım..

• quote:

Orijinalden alıntı: Plan-B

Oyunda siyah saha problemini çözebilen varmı? Özellikle gm kullanıcıları yada 7.1.1 sürümünde bu hatayla karşılaşıyor sanırım.Kaç tane mail attım bir tane dönüş olmadı bukadar dandik bir firma olamaz..

Bende hiç sorun olmadı. Lg g2 kullanıyorum. Oyun yağ gibi akıyor..

• digital_version kullanıcısına yanıt
    Bilemiyorum gm 4g kullanıcılarının çogunda var,test olarak kardeşimin gm 5 telefonuyla denedim ondada aynı sorun var.

• oyu en iyi iphone 7 ile oynanır.
  • Oyun turkce oldu mu ?

• Ya beyler siyah top cekme taktigi falan bisey yok mu ya da hilesi

• quote:

Orijinalden alıntı: leomahsum

Ya beyler siyah top cekme taktigi falan bisey yok mu ya da hilesi

Hile değilde yok mu bunun bir ipucu, tüyo vs. Siyahı geçtim bende sadece 1 adet altın var gerisi gümüş yada bronz
  • Leş gibi oyun. Bundan keyif alan mazoşisttir.

• Bu oyuncuları sadece 10000 GP ile agent bölümünden mı alabiliyoruz yokmu transfer pazarı falan

• EfsaneFenerli kullanıcısına yanıt
    Benim taktiğim üst üste çok fazla bronz geçene kadar bekliyorum ozaman basıyorum sarı top tutturabiliyorum

• enerji dolumu 7 dakikaya indi sanırım dostlar
  • Code10 hatası alıyorum

• leomahsum L kullanıcısına yanıt
    Bakım vardı. Açıldı.

• 
Sayfa: önceki 1617181920
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.