Şimdi Ara

Resmi olmayan sonuçlara göre FATİH projesi pilot tablet ihalesinin ilk kazananı General Mobile oldu (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
88
Cevap
0
Favori
9.284
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • tablet kırma programı çıkmıştır arkadaşlar .

ücretsiz torrent indirme özelliği- hd film oynatma- xbox kinect desteği- uzaktan tv izleme - ağ arasında cs oynama özelliği- video kayır. slr fotoğraf makinesi kalitesinde resim çekimi- objektif bağlama ve üzerine basarak paten yapma özelliği..

Resmi olmayan sonuçlara göre FATİH projesi pilot tablet ihalesinin ilk kazananı General Mobile oldu
  • yani eğitim alanında yapılmış en güzel projelerden biri bence. adam çığır açtı geçekten ama.. öğrenciler kapkaççoların hedefi oldu
  • Ben de öğretmenim ama buradaki insanların nerdeyse hepsi olaya olumsuz yaklaşıyor hatta siyaset yapıyor , üzüldüm okurken. Olaya şöyle bakmak lazım bir de: Ben ingilizce öğretmeniyim ,her sınıfımda yaklaşık 30 öğrencim var. Bir yılın sonunda bütün öğrencilerime bütün konuları öğretebiliyor muyum ? HAYIR Öğretebilir iyim? HAYIR. Bütün sınıfı aynı anda yakalayıp , hepsinin ilgisini kendinize çekip 40dk ders yapamazsınız yaparım dersen yalan söylersiniz. E peki o zaman ne yapalım eğitimi-öğretimi bırakalım mı? Tabi ki hayır. Birazda rakamlarla konuşalım ülkemizde yaklaşık 45 000 lise var ve okuyan öğrenci sayısı da yaklaşık 4,5 milyon. Bunların hepsi üniversite kazanır mı? Elbette hayır. E hepsi kazanmıyor diye lise öğretimini kapatacak halimiz yok. Amaç ulaşılabilecek her öğrenciye bu bir kişi de olur bütün sınıf da olur , elinizden geleni kazandırmaktır , öğretmenliğin inceliği budur. Milli Eğitim Bakanlığı bu projeyle , bütün 9.sınıfları süper zekalı alimler yapmayı tabi ki hedeflemiyor ama bu proje sayesinde iyi bir eğitim almış 10 tane bile öğrencimiz mezun olsa , bu bile kardır. Bir kişi her şeyi değiştirebilir. Olaya böyle bakmazsak , o zaman bir çivi bile çakmayalım, öğrencilerin çoğu ilgisiz , laubali ve tembel olabilir ama öyle olmayan bir çok evladımız da var. Kaldı ki , sınıflarımızda sadece tahta , sıra ve dört duvar var. Bu tablet olayı eğitime biraz renk ve heyecan getirecektir. Hayırlı olmasını diliyorum..

• quote:

Orijinalden alıntı: atreidex

bakıyorumda bazı kendini bilmez kıskanç insanlar, başbakanı ve onun partisini çekemeyen insanlar yine yeniden bişey bulup muhalefet etmeye başladılar... ben lise 1 deyim ve bu habere gerçekten çok sevimdim, dersler daha zevkli olacak ve hertürlü imkan bir tık ötemizde olacak, en azından öğrenciler okulu biraz daha sevecek... düşünsenize ogün hasta olan bir öğrenci okula gidemeyecek ama dersi interaktif bir şekilde evden takip edecek.. wifi işinide hallederler merak etmeyin.. ha yinede muhalefet edip çekemiyosanız kadeşim; ALMAYIN O TABLETİ, GERİ VERİN..

BEŞ YIL SONRA GELEN HORT:

arkadaşlar ibret-i alem olsun diye yukarıda alıntıladığım mesajımı silmiyorum. o zamanlar fanatik bir akp'liydim. akp'li arkadaşlar iyi baksın o mesaja, kendilerinin ne derece gülünç durumda olduklarını görebilirler. akp'li zihniyeti bu işte. akp sayesinde ateist oldum hatta (akp'nin bana tek yararı).

• quote:

quote:

bakıyorumda bazı kendini bilmez kıskanç insanlar, başbakanı ve onun partisini çekemeyen insanlar yine yeniden bişey bulup muhalefet etmeye başladılar... ben lise 1 deyim ve bu habere gerçekten çok sevimdim, dersler daha zevkli olacak ve hertürlü imkan bir tık ötemizde olacak, en azından öğrenciler okulu biraz daha sevecek... düşünsenize ogün hasta olan bir öğrenci okula gidemeyecek ama dersi interaktif bir şekilde evden takip edecek.. wifi işinide hallederler merak etmeyin.. ha yinede muhalefet edip çekemiyosanız kadeşim; ALMAYIN O TABLETİ, GERİ VERİN..

arkadaşlar ibret-i alem olsun diye yukarıda alıntıladığım mesajımı silmiyorum. o zamanlar fanatik bir akp'liydim. akp'li arkadaşlar iyi baksın o mesaja, kendilerinin ne derece gülünç durumda olduklarını görebilirler. akp'li zihniyeti bu işte. akp sayesinde ateist oldum hatta (akp'nin bana tek yararı).

Başarılılar yani desene :D

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: Lotus Expeditor

quote:

quote:

Başarılılar yani desene :D

çok

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.