Şimdi Ara

Resmen kanıtlandı: Kuantum bilgisayarlar, klasik bilgisayarlardan daha üstün (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
30
Cevap
1
Favori
1.420
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
    Normal bilgisayar "Bit"'leri "0" ve "1"'leri ayrı işlem olarak yaparken Kuantum Bilgisayarları "Kubit" "0" ve "1"'i aynı anda işleme sokabiliyor şunun gibi düşün; Normal bilgisayar yazı yazarken ya sağ eliyle yazıyor veya sol eliyle ama Kuantum bilgisayarları iki eliyle aynı anda yazabiliyor buda onları hızlı kılıyor.
  • smart1978 kullanıcısına yanıt
    Cadı masallarıyla zehirlenmişsin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • retro61 R kullanıcısına yanıt
    Hicbir kelimesi uymuyor. Cevap verilemeyince demek boyle oluyormus. Seni de anliyorum :/
  • Bu teknoloji forumunda bile bu yuzde ile cahilce yorumlar varsa, Aziz nesin %60 tahmini ile iyimser davranmis.

cahil, qunatum senin neyine. git 4 karili seyhini dinle. 70 bakire icin arap Tanrina ibadet et.

bu ne arkadas. al gulum ver gulum... kendi arap Tanri`siyla bile cikar iliskisi icinde. burada herkese ah kam kesiyor ama din iman icin.
  • İlk kez tek sözcüğünü bile anlamadığım bir Teknoloji haberi okudum. Kuantum parçacık demektir. Yani atom altı fiziği. Hiç yoktan iyidir. Bu kadarını anlıyorum.

• Seri üretime ne zaman geçer bir adet sipariş vereyim

• bluedevil866 B kullanıcısına yanıt
    inanmazsan inanma ona diyeceğim yok. Ama aşağılayıcı şekilde konuşamazsın. Saçma saçma kendince biseyler bulmuşsun o düşüncelerin sende kalsın. Senin seviyesiz yorumlarını okumak için girmiyorum buraya. Yazmazsan okumayız.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bu kuantum bilgisayarlar 2025 li yıllardan sonra amerikada kullanılmaya başlanıcak.
    türkiye ye de 2030 larda gelir herhalde.
    ama hangi teknolojiler yok olacak.
    benim enüzüldüğüm teknoloji vhs bitti üzüldüm disket bitti üzüldüm. cd az kaldı.
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.