Şimdi Ara

Resimli DVD Dolabı Yapımı (25. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
533
Cevap
11
Favori
67.232
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2324252627
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arşiv kadar işçilikte iyi olmuş.
    Benimde hdd'de 400-450 tane film var hiç gösterişi yok.Odamda yer ayarlayabilsem deniycem.

• < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi otaku -- 9 Mayıs 2012; 19:17:55 >
  • Bende arşivimin son halini ekliyim, belki dizayn hakkında fikir sahibi olanlar çıkar..

Resimli DVD Dolabı Yapımı
  • @renzokuken

Arşiv dolabın güzel olmuş ama taban genişliği küçük olduğu için ufak bir sarsıntıda devrilir. Bana dengesiz duruyo gibi geldi. Duvara monte etmeni tavsiye ederim. Bu arada tahtaların kesilmiş kısımlarını diğerleri ile aynı renge boyarsan daha güzel gözükür. Zımparalamayı unutma
  • quote:

Orijinalden alıntı: R.Rondo9

Bende arşivimin son halini ekliyim, belki dizayn hakkında fikir sahibi olanlar çıkar..

Bütün raflar sol üstteki gibi eğri olsa çok güzel olur aslında

• @R.Rondo9

Hocam sol üst kısım çökmüş.Değiştir o tahtayı.
  • tamamen duvara monteli, sapasağlam. o üstteki raftada ufak bir hesap yanlışlıklığı oldu, düzeltmeyede üşendim açıkçası... şimdi onun yarısı kadar daha birikmiş durumda... önüne açılır bir raf yaptırmayı planlıyorum, raylı... bakalım
  • Arkadaşlar bende çok sıkı bir Arap Müziği arşivcisiyim...Uzun yıllardır özellikle bulunmayan, nadir arap müziği cdlerini arşivliyorum, yurtdışından ısrarla arıyorum...Şu anda yaklaşık 800 civarı orjinal cd oldu...Bunun yanında yerli +diğer yabancı orjinal cd ler ile beraber sanıyorum 1200 civarı orjinal cd arşivim var... Boş cd ye çekilmiş arap müzikleri cdleri de yaklaşık 2000 civarı bulunuyor...

Hama boş cd kutuları çok kaliteli olduğundan yüksek fiyatına rağmen alıyorum....Fakat Media Markt lerde artık eskisi kadar bulunamıyor ve toplu almak istediğimde 200-250 adet birden zaten getiremiyorlar...

İnternette DMS marka boş cd kutuları görüyorum, Hama kadar kaliteli olup olmadığı konusunda bilgisi olan var mı acaba?

Fiyatları gayet makul görünüyor... Hama ve DMS kullanıp farkını yazanlar olursa memnun olurum...
  • Herkese selam,

uzun zamandır mesaj gelmiyor konuya....
  • eline sağlık.gayet başarılı bir çalışma olmuş.
  • Teşekkür ederim :)
  • Bu coverları İstanbulda 50krş'dan daha uygun fiyata çıkartabileceğimiz yer mevcut mu ?
  • quote:

Bende arşivimin son halini ekliyim, belki dizayn hakkında fikir sahibi olanlar çıkar..

Hocam affedersiniz ama bu nedir
  • Yerimi alim.Yazın yaparım.Çünkü yazın 4 hafta tatilim var
  • Hocam helal olsun valla.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Parn

quote:

Hocam affedersiniz ama bu nedir

Burada gördüğümüz hazine orjinal oyunlar mı yoksa?....

• çok güzel olmuş gerçekten :) bende arşivciyimdir ama bendeki durum şöyle elektronik ortamda tutuyorum hep HDD'lerde benim arşivler :)
  • Teşekkürler arkadaşlar, konu biraz hort olmuş Valla o arşive bir kaç özel de kapak hazırladım aşağıdaki gibi, biraz daha yakışıklı oldu

• quote:

Teşekkürler arkadaşlar, konu biraz hort olmuş Valla o arşive bir kaç özel de kapak hazırladım aşağıdaki gibi, biraz daha yakışıklı oldu

Doatum raflar çökmüş resmen güzel arşiv

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kaan0101 -- 8 Mayıs 2012; 18:10:53 >

• 
Sayfa: önceki 2324252627
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.