Şimdi Ara

RESIMLI ACİL Tempra hakkında acil bilgilerinizi bekliyorum AACİL

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
59
Cevap
0
Favori
1.384
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar merhabalar 92 model tempra buldum ucuz yollu son fiyat 9750 tl.Arac sx a versiyonu.hidrolik direksiyon 4 cam otomatik dijital klimalı ama çalışmıyor benim için önemli değil eski şehirde yaşıyorum.Ayda en fazla 3 kez eskişehir inegol arası yol yapiyyapıyorum.tek maaşlı memurum.arac kasım ortasında muayeneden geçmiş.tupun tankı yeni değişmiş muayeneden geçmesi için değişmiş.2 senedir sahibi biniyormus.Beyni kirlenmiş aracın muayeneden önce yaptırdım yazılım attirdim dedi.Egzosu fren boruları ve körukleri değişmiş en son.Aracin m9torunda yürüyeninde bir sıkıntı yok diyor.Ne yapayım arkadaşlar sizce bu arabalar çok üzerini bizi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• SX modeline 3 sene bindim.Fren balatası değişimi ve lpg arızaları dışında masraf etmedim.Uzun yolda verdiği zevki günümüzdeki 80-90 bin liralık arabalar ancak verir.Çok memnundum ama bir kere gaza gelip onu vererek sıfır km dacia logan almıştım.Uzun yolda binilmez diyen arkadaş sen ne yaptın?İnanın daha sonra Temprayı verip Dacia aldığıma pişman olmuştum.Ama benim araç çok bakımlı idi.Kaportası çok düzgündü öyle ki bagaj kapağını kaldırıp bırakınca kendiliğinden kapanıyordu.Benim aracı çok beğenen bir arkadaşa da baktığımız başka bir Tempranın ise var gücümüzle çarptığımız halde bagaj kapağı kapanmamıştı.Yalnız güvenlik durumları eski olan araçlarla kıyas edilebilir.Netice olarak ben Tempradan çok memnun kalmıştım.Karar sizin.
  • Uçan tenekelere bu kadar para verilmez. Az daha ekleyin 25 civarına çıkın.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Up

• SevilenAdam kullanıcısına yanıt
    Benimde 25 k param var fantezi peşindeyim zaten.Nasil bir yorum sizinki gidin kumda oynayın lütfen.. .

• tayfun_aslan T kullanıcısına yanıt
    O araca 11 bin vereceksen bir o kadar da para harcarsın , letgodan araba mı alınır ? 11.000 i çöpe atmak istiyorsan , git garibana ver en azından hayır işlemiş olursun

Bir de kumda oyna diyor , iletişim yoksunu

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • tempra çok kötü araç özellikle uzun yolda rahat vermez hızı 80 den sonra bir sarsıntı başlıyor insan korkuyor. brodway daha iyi. aynı kaliteye daha ekonomik olarak o paraya temiz tofaş varsa alınabilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Paul Muaddib -- 12 Aralık 2017; 20:4:18 >
    Senle zaman harcamak istemiyorum.Lutfen sen yorum yapma

• Arıza is coming... Ama fiyatına göre alınır mı alınır. Yürütmesi nasıl olur onu bilemem. Ama emin olduğum bir şey var ,Eskişehir sanayisi adamı yolar. Not: Eskişehirliyim.
  • SX modeline 3 sene bindim.Fren balatası değişimi ve lpg arızaları dışında masraf etmedim.Uzun yolda verdiği zevki günümüzdeki 80-90 bin liralık arabalar ancak verir.Çok memnundum ama bir kere gaza gelip onu vererek sıfır km dacia logan almıştım.Uzun yolda binilmez diyen arkadaş sen ne yaptın?İnanın daha sonra Temprayı verip Dacia aldığıma pişman olmuştum.Ama benim araç çok bakımlı idi.Kaportası çok düzgündü öyle ki bagaj kapağını kaldırıp bırakınca kendiliğinden kapanıyordu.Benim aracı çok beğenen bir arkadaşa da baktığımız başka bir Tempranın ise var gücümüzle çarptığımız halde bagaj kapağı kapanmamıştı.Yalnız güvenlik durumları eski olan araçlarla kıyas edilebilir.Netice olarak ben Tempradan çok memnun kalmıştım.Karar sizin.
    1.5 kat daha ekle daha iyi birşey al. Millet sırf yazmak için yazmakta.

• Lego95 kullanıcısına yanıt
    Hocam alınması zor bir arabamı diyorsunuz?Eskişehirin sanayisi olayında kesinlikle size katilıyorum

• hassan01 kullanıcısına yanıt
    Hasan kardeşim mesajın için teşekkür ederim.Resimlerde nasıl görüyorsun arabayı?Elektronik ve Motor beni korkutuyor ama parada bu araca göre napalım?

• 10 12 bin arası fiyatlara 90 92 arası 1.3 Corolla bakmaniz daha mantıklı olacaktır. Tempra adamı arabadan soğutur. Bakımlı temiz temprayi da o fiyata almanız imkansız.

• Motorda korkacak birsey yok hocam.dogan sl motoru.parcasi ustasi rektefiyesi kolay.arac da temizse alirinir.ucuz alir ucuz satarsin

Bu paralara pek alternatif yok zaten

• alt takım olarak çok naziktir ayrıca elektronik olarak nane molla bir araçtır yerinde olsam o paralara güzel bir lada samara tarzı bir şey düşünürdüm o da olmadı daha yeni model fiat uno.. o yaşta tempra kim bilir neler açar başına astarı yüzünden pahalıya gelir..
  • Temprayı broadway ve kuş serisi ile bir tutmuşlar tempra ikisindende kat ve kat iyidir temizini bulmak samanlıkta iğne aramaya benzer hassas arabadır alt takımı çabuk bozulur mekanik aksamı da hassastır iş bilmeyen ustalar baştan savarlar bazı parçaları zor bulunur piyayasi azdır onun yerine tipo yada europa ya bakın derim.

• Hocam elektronik olarak sorun açabilir ki Tempra araçlarında var maalesef.

Belki daha eski olur ama Corolla bulabilirseniz efsane kasa dediklerinden daha rahat edersiniz. Japon arabası sorunsuzdur.

• tayfun_aslan T kullanıcısına yanıt
    Güvenilir bir ustaya gösterip alabilirsin.Kullanması zevkli bir araç.Belki şans ama dediğim gibi ben hiç extra masraf etmeden 3 yıl sorunsuzca bindim.Koltukları ortopedik diye geçiyordu ve de çok rahat idi.
  • teneke1236737 kullanıcısına yanıt
    Ustam o fiyatlara efsane olmaz olsa da kestane gibi çizik olur. Efsaneden önceki kasa yine iş görecektir. 10 a 12 ye orta halli bu kasadan alınabilir.

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.