Şimdi Ara

///RESİMLER EKLENDİ\\\ ***PS3/4-XONE-WII U ile TAKASLIK OYUNCU BİLGİSAYARI***

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
401
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #Antalya İlan Türü #Alınık
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Phenom II X4 B55 3.3ghz işlemci, (160 lira piyasa ederi) [Athlon II X3 idi,4. çekirdeği anakartım ile kusursuzca açtım 3.3ghz phenom II X4 oldu;mevcut Phenom II X4 955-965 ürünleri ile eş;945'den daha güçlü]
    HD 7790 ASUS DIRECT U 2GBRAM SÜRÜMÜ ( 2 yıl garantili 430 lira hala sürüyor garanti) ( 10 günlük ekran kartıdır,sorunsuz sıfır diyeyim )
    Inca 22" 2MS tepkime süresi lcd monitor ( 180-200 lira ederi) [1680x1050 çözünürlük,zengin renk paleti,kutusu vs. duruyor... Çiziksiz,ölü pixelsiz...]
    4GBram Corsair 1600MHz bellek ( 90 lira ederi) [testlerden en yüksek değeri alan ram'lerden] ( Sıfır olarak taktım sisteme,içeriği tamdır.Sıfır değeri 140-170 lira arası )
    Asus m578 LX3 anakart ( 2 yıl garantili 160 TL ) [ 2013 aralık garantili,2015 aralığa kadar]
    Saydam kapaklı ( plexi ) 3 led fanlı ve fan kontrolcülü modifiye edilmiş xigmatek oyuncu kasası ışıl ışıl ( 150-160 lira piyasa ederi)
    320GB Samsung 7200 Rpm 32MB cache yüksek performanslı HDD ( 90 lira ederi )
    Gigabyte 500W PSU ( 12V Kanalında 432W veriyor ) [100-120 lira ederi ]

!!!!YAZDIĞIM TÜM EDERLER 2.EL İÇİNDİR!!!!

İkinci el ederi şu an "1250-1450" arasında gidip geliyor.
    Böyle bir bilgisayarı SIFIR olarak toplamaya kalkarsanız fiyat "1700-1800" arası gidip gelebilir.

Ben inanılmaz fırsat ürünleri,stok sonları,pazarlık,indirimlerle filan toplarak 900 küsür TL kadara topladım.Ama bu benim topladığım fiyattır,siz toplamaya kalksanız hemen hemen yukarıda verdiğim değerler edecektir...

PS3 Slim/Super Slim 500GB sürümü temiz ve yanında 15-20 orijinal olan ( üstüne alacağım para konuşulur ) [Guitar hero gitarı tercihi]
    PS4 ( konuşulur )
    XONE ( konuşulur )
    Wii U ( Kafa kafaya ya da monitor hariç )

EKRAN KARTININ SIFIR FİYATI:
    http://inventus.com.tr/mi_products/Product.aspx?PID=6030
    http://www.hepsiburada.com/liste/asus-amd-radeon-hd-7790-1gb-128bit-gddr5-directx-111-pci-e-30-ekran-karti-hd7790-dc2oc-1gd5/productDetails.aspx?productId=bd304112&categoryId=204&wt_gl=cpc.elk.bilgisayar.dinamik&gclid=CNPaioLzqLwCFQZb3godQCgAxw

LİNKTEKİ KART 1GB'DIR ANCAK BENİM KARTIM 2GB SÜRÜMÜDÜR!!!

VATAN İNDİRİMİ ÜRÜNÜ 300 LİRA OLUP,STOK BİTMİŞTİR.YOK EFENDİM VATAN'DA LİRA 300 LİRA,YALAN BİLGİ VERİYOSUNCULAR LÜTFEN ÇENESİNİ KAPASIN.

Takas halinde açıyorum...

Teşekkürler. :)
    Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.
     ///RESİMLER EKLENDİ\\\ ***PS3/4-XONE-WII U ile TAKASLIK OYUNCU BİLGİSAYARI*** ///RESİMLER EKLENDİ\\\ ***PS3/4-XONE-WII U ile TAKASLIK OYUNCU BİLGİSAYARI*** ///RESİMLER EKLENDİ\\\ ***PS3/4-XONE-WII U ile TAKASLIK OYUNCU BİLGİSAYARI*** ///RESİMLER EKLENDİ\\\ ***PS3/4-XONE-WII U ile TAKASLIK OYUNCU BİLGİSAYARI*** ///RESİMLER EKLENDİ\\\ ***PS3/4-XONE-WII U ile TAKASLIK OYUNCU BİLGİSAYARI***

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hououin Kyouma! -- 31 Ocak 2014; 19:20:32 >

• Günceldir...
  • Yok mudur talip olan arkadaşlar :)
  • Hououin Kyouma! kullanıcısına yanıt
    Hocam böyle yorumlar istemiyorsan ilanı sadece ikinci el kuralları dahilinde aç
  • quote:

Orijinalden alıntı: Einstein was here

Hocam böyle yorumlar istemiyorsan ilanı sadece ikinci el kuralları dahilinde aç

Haklısın...Acemilik işte.Gerçekten sinir bozucu oluyormuş...
  • İstediğin kadar şikayet et. Ben forum kuralları dışında bir şey yazmadım. Sadece istediğin fiyatların fazla olduğunu, piyasayı bilmediğini söylüyorum. Yazılan şey işine gelmediği için şikayet edemezsin kimseyi.

Hadi diyelim 470 lira. Senin baz aldığın fiyatı baz alalım biz de. Burada 10 günlük de olsa kutusu açılıp kullanılmış karta sıfırı 470 bile olsa 430 lira kimse vermez. Hepsiburada linki vermişsin, linkte zaten 439 lira kart. Şaka gibi. Vatan linkini kabul etmedin stokta yok diye bak aşağıda 420 lira civarına var;

http://www.akakce.com/ekran-karti/en-ucuz-asus-hd7790-dc2oc-2gd5-2gb-fiyati,1533853.html

Saydam kapaklı ( plexi ) 3 led fanlı ve fan kontrolcülü modifiye edilmiş xigmatek oyuncu kasası ışıl ışıl ( 150-160 lira piyasa ederi)

Model bile veremiyorsun kasaya. Işıl ışıl gibi laflarla forumu sahibinden.com'a çevirmişsin. Sanıyorum Asgard II CPC-T45UC-U01 modeli. Asgard III'ün yani seninkinin yeni serisinin 400 W power supply'lı olanının fiyatı aşağıda bak;

https://www.vatanbilgisayar.com/bilgisayar-kasasi/xigmatek-ccm-47cbx-e43-asgard-iii-pure-black-edition-400w-midt-atx-siyah-kasa/productdetails.aspx?I_ID=68792

http://www.vatanbilgisayar.com/corsair-cmz4gx3m1a1600c9-4gb-vengeance-ddr3-1600mhz-cl9-tek-modul-bellek/productdetails.aspx?I_ID=51143

bak 140-170 lira dediğin ram 133 lira. Bak bugün itibariyle stokta da var.

http://www.akakce.com/anakart/en-ucuz-asus-m5a78l-m-lx3-fiyati,959355.html

anakartın 125 lira civarı sıfırı. Vatan'da 122 lira ama stokta yok diye linki beğenmiyorsun, yazmadım.

http://www.vatanbilgisayar.com/guc-kaynaklari-power?qs=|145=50

Şuradan seç beğen al 3 tane var 144 liraya. thermaltake ve coolermaster da var üstelik 500W. Sıfır, iki sene garantili.

Her şeyi geçtim şu cümle nedir;

"Ben inanılmaz fırsat ürünleri,stok sonları,pazarlık,indirimlerle filan toplarak 900 küsür TL kadara topladım.Ama bu benim topladığım fiyattır,siz toplamaya kalksanız hemen hemen yukarıda verdiğim değerler edecektir... "

Bir tek sen mi akıllısın? Buradaki insanlar Türkiye'de en çok indirim, promosyon, fırsat takip edip piyasayı bilen, uygun fiyatlı elektronik ürünün nerede olduğunu bilen insanlar. Çocuk mu kandırıyorsun burada? İnsanları saf yerine koymaya çalışıyorsun sonra "defolup gitsin" yazmışsın benim için. Bu fiyatlarda diretmek senin bileceğin iş. Tecrübesizlik demişsin forum kuralları dahilinde yoruma açık tutma olayı için. Asıl tecrübesizlik burada bu fiyata satmaya çalışman şu ürünleri. Ama dursun, zararı yok. Sadece bu fiyata satamayacağını söylemeye çalışıyorum. Şu forumu biraz okumuş olsan bu tür ilanlara insanların fikirlerini söyleme hakkı olduğunu görürsün. İyi satışlar sana.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alicankoker -- 1 Şubat 2014; 5:30:31 >

• quote:

Orijinalden alıntı: alicankoker

İstediğin kadar şikayet et. Ben forum kuralları dışında bir şey yazmadım. Sadece istediğin fiyatların fazla olduğunu, piyasayı bilmediğini söylüyorum. Yazılan şey işine gelmediği için şikayet edemezsin kimseyi.

Hadi diyelim 470 lira. Senin baz aldığın fiyatı baz alalım biz de. Burada 10 günlük de olsa kutusu açılıp kullanılmış karta sıfırı 470 bile olsa 430 lira kimse vermez. Hepsiburada linki vermişsin, linkte zaten 439 lira kart. Şaka gibi. Vatan linkini kabul etmedin stokta yok diye bak aşağıda 420 lira civarına var;

http://www.akakce.com/ekran-karti/en-ucuz-asus-hd7790-dc2oc-2gd5-2gb-fiyati,1533853.html

Model bile veremiyorsun kasaya. Işıl ışıl gibi laflarla forumu sahibinden.com'a çevirmişsin. Sanıyorum Asgard II CPC-T45UC-U01 modeli. Asgard III'ün yani seninkinin yeni serisinin 400 W power supply'lı olanının fiyatı aşağıda bak;

https://www.vatanbilgisayar.com/bilgisayar-kasasi/xigmatek-ccm-47cbx-e43-asgard-iii-pure-black-edition-400w-midt-atx-siyah-kasa/productdetails.aspx?I_ID=68792

http://www.vatanbilgisayar.com/corsair-cmz4gx3m1a1600c9-4gb-vengeance-ddr3-1600mhz-cl9-tek-modul-bellek/productdetails.aspx?I_ID=51143

bak 140-170 lira dediğin ram 133 lira. Bak bugün itibariyle stokta da var.

http://www.akakce.com/anakart/en-ucuz-asus-m5a78l-m-lx3-fiyati,959355.html

anakartın 125 lira civarı sıfırı. Vatan'da 122 lira ama stokta yok diye linki beğenmiyorsun, yazmadım.

http://www.vatanbilgisayar.com/guc-kaynaklari-power?qs=|145=50

Şuradan seç beğen al 3 tane var 144 liraya. thermaltake ve coolermaster da var üstelik 500W. Sıfır, iki sene garantili.

Her şeyi geçtim şu cümle nedir;

"Ben inanılmaz fırsat ürünleri,stok sonları,pazarlık,indirimlerle filan toplarak 900 küsür TL kadara topladım.Ama bu benim topladığım fiyattır,siz toplamaya kalksanız hemen hemen yukarıda verdiğim değerler edecektir... "

Bir tek sen mi akıllısın? Buradaki insanlar Türkiye'de en çok indirim, promosyon, fırsat takip edip piyasayı bilen, uygun fiyatlı elektronik ürünün nerede olduğunu bilen insanlar. Çocuk mu kandırıyorsun burada? İnsanları saf yerine koymaya çalışıyorsun sonra "defolup gitsin" yazmışsın benim için. Bu fiyatlarda diretmek senin bileceğin iş. Tecrübesizlik demişsin forum kuralları dahilinde yoruma açık tutma olayı için. Asıl tecrübesizlik burada bu fiyata satmaya çalışman şu ürünleri. Ama dursun, zararı yok. Sadece bu fiyata satamayacağını söylemeye çalışıyorum. Şu forumu biraz okumuş olsan bu tür ilanlara insanların fikirlerini söyleme hakkı olduğunu görürsün. İyi satışlar sana.

Oncelikle fiyatlari sisirmedigimi bilmelisin.
    1.mesajinda sifirini 300 lira dedin,sonra daha dusuk surumunu 450 liraya yollayinca"kim kutusu acilmis karta onu verir" haline dondurdun. onu bunu gectim.

2.stoklarda olmayan urunden benim baz almami saglayan mantik nedir?

3. Orada attigin psu'larin ( benim verdigim fiyat segmentinde ) hemen hepsi 12V kanalindan 280-320 watt veriyor:yani kiyaslanamaz bile ga500 gigabyte ile...

4.attigin kasa degil,bu kasanin esi veya benzeri yok.Çünkü: kasanin yan plexi kapagi bile EL YAPIMI. 2. el aldigim kasa ancak: 5 Fan yuvasi,plexi kapak ve vidasiz montaj sunan oyuncu kasalarinin FIYATI BUDUR.

5. Ram'e gelirsek forumda ikinci el bolumunden ederinin (ki urun kutulu omur boyu garantili bendeki) 80-90 lira arasinda degistigini HERKES GOREBILIR. Vatan bilgisayarin yaptigi indirimden once alindi,bir hatam varsa o da sifir fiyatini yazarken vatana bakmamamdir sanirim...

Baska seni rahatsiz eden husus kaldi mi? Ayrica amacim satis degil,takas...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 1. GPU konusunda çevirmedim lafı. Fazla para istiyorsun kart için dedim, argüman sunuyorum sana. Beni rahatsız edip etmemesi çok önemli değil. Bu fiyatları baz alıp takas yaptıramazsın kimseye diyorum, bekleyelim görelim. Umarım istediğin gibi olur. Beni rahatsız eden şu yazdığın cümle. "Siz toplayamazsınız bu fiyata" vs.

2. Fiyatını yolluyorum stokta yok diyorsun. Önemli olan stokta olup olmaması değil, o kartın Vatan'daki fiyatı. Buradaki birçok insan Vatan'ın hafta sonu fiyatlarını baz alıyor haklı olarak çünkü çoğu zaman en uygunu o oluyor. Bir sonraki gelecek partide doların artış oranını uygulasan bile senin dediğin rakamlara ulaşmıyor. Sonra aynı kartın başka fiyat linkini yolluyorum, ikinci el kartın da sıfır fiyatına yakın hiç kimsenin almayacağını söylüyorum, sanki farklı bir şey söylemişim gibi göstermeye çalışıyorsun. Biraz dolaş dediğim gibi forumda. Senin gibi "0 gibi" mantığıyla satış yapmaya çalışanlar aynı cevabı almışlar mı almamışlar mı. PS3 satmayı düşünüyordum, garantiden sıfır yenisi geldi, kutuyu açıp sonra mı satsam yoksa açmadan mı satsam diye iki gün düşündüm çünkü bir kere açıp çalıştırdıktan sonra o cihaz kullanılmış oluyor ve fiyatı %30 oranında düşüyor.

3. "Vatan'ın yaptığı indirimden önce alındı" ne demek kardeşim? Vatan her haftra sonu indirim yapıyor, bir iki sefere mahsus bir indirim değil. Dediğim gibi zaten hafta sonu fiyatları baz alınıyor. Sen istediğin kadar kendince anlatmaya çalış burada. Kimse tenezzül edip cevap bile vermemiş, ben anlatmaya çalışıyorum hata yaptığını, saldırıyorsun sonra bana. Bu yazdıklarımın hoşuna gidip gitmemesi önemli değil, zaten satamayacaksın şu yazdığın fiyatlara. Güzel güzel anlatmaya çalışıyorum, anlamak isteyip istememek sana kalmış.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alicankoker -- 1 Şubat 2014; 16:18:22 >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.