Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

resim ve arka plan ayrımı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir Kullanıcı, 2 Masaüstü Kullanıcı
12
Cevap
0
Favori
297
Tıklama
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    28 Mesaj
    Arkadaşlar bir resmin içinde belli bi parçayı işaretleyip düzgün olarak alan bir program varmı photoshop hariç photoshop çok uğraştırıyor.

|
    |
  • Yarbay
    6367 Mesaj
    paintshop da yapıyor olması lazım. ama en iyi görüntü malesef photoshop da. :(

Görüşmek Üzere ..
    |
    |
  • Yüzbaşı
    593 Mesaj
    iceview irfanview acdsee xnview vs
    |
    |
  • Yüzbaşı
    302 Mesaj
    paintshoppro
    |
    |
  • Yüzbaşı
    853 Mesaj
    abi tüm resim programlarında [pray]magicwand tuğu vardır. o tuşla bi yere bastığında o ve çevresinde o renkte olan tüm şekli seçer. böle böle silersin.

bunun daha profesyonel bi yönü yok sanırım. Türk usulü yapıcaksın:-)
    |
    |
  • Yüzbaşı
    822 Mesaj
    photoshop neden uğraştırıyor dedin onu anlamadım. aksine en basiti photoshop. yapılan iş tüm programlarda aynı işaretle - kopyala - yapıştır. Photoshop'u kurmak mı uğraştırıyor demek istedin.[oo] anlamadım.
    |
    |
  • Onbaşı
    35 Mesaj
    pen tool ile istediğin bölgeyi noktalar koyarak çevrele sağ tıkla make selection de sonra layers'ten shape layerini sil seçim tamamdır ctrl+c ctrl+v geriside bu
    kolay gelsin
    |
    |
  • Onbaşı
    28 Mesaj
    photoshop yüklü sorun yok ama daha kolay bı program arıyorum.bazı incelikleri photoshop yapamıyor galiba çok uğraştırıyor photoshop.arka planı ayırmakta güçlük çekiyorum magic tool ile işaretlediğimde bazı kalıntılar kalıyor resimde..tektek işaretliyerek seçmek zorunda kalıyorum..sırf bu işlem için ayrı bir program varmı?daha kolay..
    |
    |
  • Teğmen
    186 Mesaj
    pen tool la rahatlıkla çizebilirsin.ben grafikerim ve tüm kesim işlerimi bununla yapıyorum.oldukça verimli.
    |
    |
  • Yarbay
    6367 Mesaj
    pon tool u ilk kez duydum. bi aratim test edim benimde akternatif bir grafik programına ihtiyacım var. bilgi için saol elmayra
    |
    |
  • Teğmen
    186 Mesaj
    TRGKapTan pen tool program diil.yanlış anlama olmasın.photoshop da kesim aracı.resmi arka plandan çizerek(yuvarlak yada keskin) paths e geliyorsun make selection yapıp istediğin kısmı seçip ayırıyorsun.umt_umt da aynını anlatmış zaten
    |
    |
  • Yüzbaşı
    822 Mesaj
    bak şimdi birde "make selection" dedin. şimdi onuda program zannedecekler. :))))))
    |
    |
  • Yarbay
    4606 Mesaj
    :)
    |
    |
HızlıCevap
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
haberler
google reklamları
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
Mobilya Takımları
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,234
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.