Şimdi Ara

Resim farklı kaydedemiyorum.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
1.945
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • İnternet üzerindeki herhangi bir resmi farklı kaydederken formatı ne olursa olsun .bmp olarak kaydediyor. Doğal olarak gifler oynamıyor + resimler bmp uzantıda olduğu için 1mb'tan fazla yer kaplıyor.

Yardımınıza ihtiyacım var.

• Internet Explorer Sürümü Kaç IE SP yüklümü? Araçlar->Internet Seçenekleri->Gelişmiş Sekmesinde -> web sayfasındaki Animasyonları Herzaman oynat işaretli olsun bunun için varsayılan ı tıklaman kafi .
  • Yardımın için teşekkürler. Sorunum halloldu.
    quote:

Orjinalden alıntı: Turgut

Internet Explorer Sürümü Kaç IE SP yüklümü? Araçlar->Internet Seçenekleri->Gelişmiş Sekmesinde -> web sayfasındaki Animasyonları Herzaman oynat işaretli olsun bunun için varsayılan ı tıklaman kafi .
  • Rica Ederim Arkadaşım. ASıl ben Teşekkür ederim bu sayede bilgiler yeni kalıyor kaybolmuyor .
  • Arkadaşım yardım ettin sağol ama sorun tekrar başladı. Bu sefer çözülmüyor.
  • internet explorer'da internet options/general altında history'i, cookies'i ve files'ı sil. Bi de disk cleanup yap, düzelmesi lazım..
  • bendede benzer bir sorun vardı sp2 yükledim düzeldi.
  • internet explorer sorunu.ama sorunun tekrar başlaması virüse işaret.
  • quote:

Orjinalden alıntı: autoLycus

Arkadaşım yardım ettin sağol ama sorun tekrar başladı. Bu sefer çözülmüyor.

Dostum Internet Explorer Service Pack bunu indir ve kur
  • Aynı sorun bende de başladı bugün... Ama benim sadece Outlook Express kullanırken oluyo... Internet Explorer ve Firefox gayet düzgün kaydederken, mail olarak aldığım dosyaları artık adsiz.bmp olarak kaydetmeye çalışıyor. İsmini değiştirebilsem bile uzantısını değiştiremiyorum...

Zaten ne ise öyle kaydetmesi lazım ama yapmıyo...
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.