Şimdi Ara

Resim Eklendi / SATILIK Audigy 2 ZS 7+1 Ses kartı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
896
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Satıldı! Bu ürün DH Forum üzerinden satılmıştır.
    Satılık Optic bracketi ile birlikte Creative Audigy 2 ZS. 70 TL istiyorum. Pazarlık payı yok, son fiyattır. Tahmini 2 sene önce forumdan almıştım. Kart hakkında fazla bilgi vermeye gerek yok. İçim gidiyor satarken ama zaruri ihtiyaç. Maslak ya da Avcılardan elden teslim edilebilir. Diğer şehirler için kargo alıcıya aittir.

Resim Eklendi / SATILIK Audigy 2 ZS 7+1 Ses kartı

Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ecasa_69 -- 4 Mart 2010; 12:44:05 >

• Fiyat çok uygunmuş, bu fiyata vermek istediüinden emin misin
  • quote:

Orijinalden alıntı: miko_miko

Fiyat çok uygunmuş, bu fiyata vermek istediüinden emin misin

Afedersinde kaç paraya satıcak ? hatta bana göre pahalı 60-70 TL piyasası.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Theone35

quote:

ya hocam adamın yazdına bak 60-70 miş bu kartı sattına dua et sen ya hocam satılırmı bu kart bendede var mükemmel ya sesi gerçekten hissediyon x530 logitech ses sistemi mükemmel yemin ederim laptop alıcam sırf bu kart yüzünden geçemiyom laptopa ses hastası olanlara tavsiyemdir

• quote:

Orijinalden alıntı: -Pardus-

quote:

Orijinalden alıntı: Theone35

quote:

ya hocam adamın yazdına bak 60-70 miş bu kartı sattına dua et sen ya hocam satılırmı bu kart bendede var mükemmel ya sesi gerçekten hissediyon x530 logitech ses sistemi mükemmel yemin ederim laptop alıcam sırf bu kart yüzünden geçemiyom laptopa ses hastası olanlara tavsiyemdir

Arkadaşım mantıksız konuşma daha üst model daha iyi kartlar var ses kartından anlasan zaten böyle Konuşmassın Kötü kart değil ama abartılcak kadarda değil arkdşın ihtiyacı var satar sen 100 e sat bak bakalım satılıcakmı 80 TLye bile satılması zor

• Fiyatta en son güncelleme yapılmıştır. Bu fiyatın aşağısına kesinlikle inilmeyecektir.

Hayırlı günler.
  • söze gerek yok
  • Merhaba benim oldukça ilgilimi çekti bu ilan fakat malum tereddütlerim göreceli eski bir kart olduğu için Vista ve Wndows 7 de problem yahut performansta düşme olur mu? Programları driver ları problemsiz çalışıyor mu? creative 5200 5+1 ses sistemim var sanıyorum gayet uyumu çalışırlar? Bu kart ya da xtreme music kartını düşünüyorum. Öyle çok ses hastası değilim ama adam gibi oyun du müzik ti ses istiyorum.. Eğer bu kart beni tatmin edecekse ben bu karta ankaradan talibim:)
  • quote:

Orijinalden alıntı: utkuh

Merhaba benim oldukça ilgilimi çekti bu ilan fakat malum tereddütlerim göreceli eski bir kart olduğu için Vista ve Wndows 7 de problem yahut performansta düşme olur mu? Programları driver ları problemsiz çalışıyor mu? creative 5200 5+1 ses sistemim var sanıyorum gayet uyumu çalışırlar? Bu kart ya da xtreme music kartını düşünüyorum. Öyle çok ses hastası değilim ama adam gibi oyun du müzik ti ses istiyorum.. Eğer bu kart beni tatmin edecekse ben bu karta ankaradan talibim:)

win 7 de problemsiz çalışıyor zaten sitesinde en güncel driveri mevcut her işletim sistemi için. Ses için her türlü mükemmel
  • bir pm de benden x-fi titanium dan fazla bir farkı olucağını düşünmüyorum
  • pmler cevaplandı
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.