Şimdi Ara

Resident Evil VII (2017) [PC ANA KONU] (12. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
261
Cevap
8
Favori
12.112
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    İyi son şeetmişim ona da ekstra sevindim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ustanak -- 27 Nisan 2017; 0:54:35 >
  • Oyunun tam bir saçmalık olduğunu düşünüyorum,çok kötü

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Not a Hero dlc sinden hala bir haber yok mu amma uzattılar.
  • Resident Evil 7 biohazard Gold Edition: TAPE-01 “Zoe" - Duyuru Fragmanı

• albert wesker geri gelmeyecek galiba.Adamı harcadılar popularite uğruna.
    Resident evil 8 de geri gelirse süper olur seviyorum bu karizma adamı adam efsane.
  • Resident Evil 7 biohazard Gold Edition: TAPE-02 “Redfield”

-----

Resident Evil 7: Gold Edition - KASET-02 “Redfield” (Türkçe Altyazılı)

• resident evil belgelerini çevirmek istiyorum ama ingilizcem lise seviyesinde yapabilirmiyim emin değilim.
  • Oyunun ucuz keyini yabancı sitelerde buldum fakat EU keyi satıyorlar. Çalışıp çalışmadığını bilen var mı Türkiye'de?
  • quote:

Orijinalden alıntı: TwexamR

Oyunun ucuz keyini yabancı sitelerde buldum fakat EU keyi satıyorlar. Çalışıp çalışmadığını bilen var mı Türkiye'de?

EU çalışmıyor ne yazık ki.
  • Resident Evil 7: biohazard - Zoe Baker: A helping hand

• Resident Evil 7 biohazard Dev Interviews: Redesigning Chris Redfield

• Resident Evil 7 biohazard Gold Edition: TAPE-03 “Joe Baker” - Çıkış Fragmanı

• Ücretsiz "Not A Hero" DLC'si indirmeye açıldı.

http://store.steampowered.com/app/564190/Not_A_Hero/
  • Resident Evil 7: Biohazard - Gold Edition Çıkış Fragmanı (Türkçe Altyazılı)

• Ana oyun kadar Dlc paketleride bir hayli başarılı şekilde hazırlanmış.Ana oyun süresi kadar bir oynanış sunuyorlar ve her biri birbirinden farklı bir görev içeriyor.Not A Hero görevi ile oyunu tekrar oynamaya başladım ve gerek fps görüş açısından sunduğu gerilim gereksede grafik ve atmosferiyle başarılı bulduğum bir oyundu fakat dlc görevlerini oynamamıştım.Banned footage ve özellikle kart oyunu gayet iyi.Nightmare ve Ethan Must Die görevlerini henüz oynamadım çünkü kart oyunu epey bir vaktimi aldı.Ayrıca bunlardan farklı olarak Jack's 55th Birthday görevleri oldukça eğlenceli bir şekilde hazırlanmış.Oyuna sahip olup ek paketleri oynamayan varsa mutlaka denemeliler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Terminator T-800 -- 19 Aralık 2017; 3:23:7 >

• Arkadaşlar bu oyunun başlarında bir çerçeveli fotoğrafın arkasından vidayı söküp çerçevenin önündeki figürü almamız gerekiyor.Vidayı söksemde figürü alamıyorum oyun aldırmıyor.Sanırım bir sorun oluşuyor.Var mıdır bunun çözümü?
  • Oynayan kaldı mı bilmiyorum ama bu oyunda CPU fazla ısınıyor nedendir çözemedim. 70 derecelere varıyor sıcaklık hava soğutma var. cpu i7 6700k. Diğer oyunlarda 50-60 arasında geziniyor normalde.

Bilen varsa pm veya alıntı @venomstr
  • Türkçe yamayı u-crew paralı çıkartcaklarmış. Saçmalığa bak
  • Son yılların aksiyon ve korku gerilimi en iyi harmanlayan yapımlarından biri olmuş Resident Evil 7.Köklerine de güzel bir dönüş olmuş yine 5-6’dan sonra.DLC’leri de kesinlikle tavsiye ederim.Özellikle Not a Hero ve End of Zoe hem hikaye hem oynanış olarak en az ana oyun kadar tatmin ediciler.Re7 zaten grafik,atmosfer,oynanış gibi öğeleri açısından son derece başarılı,üstlerde de hep bunlara değinilmiş fakat bazı önemli sıkıntılardan da bahsetmek gerekirse :

- Final boss yaratıcılıktan çok uzak ve hiç tatmin etmiyor,hani tüm oyundaki tek sıkıcı boss savaşının finalde olması ağızda hafif ekşi bir tat bırakıyor

- Yaratık tasarımları birbirinin aynısı.Sadece 2-3 çeşit yaratık var ve bu durum oyunu bazı noktalarda monotonlaştırıyor

- Ethan çok duygusuz ve yetersiz bir karakter olmuş.Hiç gerçekçi tepkiler vermiyor ve insan kendisine en ufak bir şekilde bağlanamıyor

- Sonlara doğru oyun ev atmosferinden uzaklaşıyor ve aşırı aksiyona kayıyor.O kısımlar biraz daha az yer kaplasaymış daha iyi olurmuş

Oyuna puanım 85.Üstte saydıklarımdan hepsini geçtim 1-2 tanesi bile olmasaydı 90 üstü olurdu ama şu haliyle de oldukça tatmin edici bir yapım olmuş Re7

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• oyun gerçekten harika, survival horror oyunları nasıl oluyormuş hatırlatmış bize capcom yıllar sonra, ilk residen evil üçlemesinin hatta 4. oyunuda katabilirz fps olarak nasıl tekrara hayata döndürebilirz güzel bir çalışması olmuş
  • 
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.