Şimdi Ara

Resident Evil Revelations 2 [PS4/PS3 ANA KONU] (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
204
Cevap
1
Favori
8.338
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: taytaylan

Hocam işte bütün abukluk burda zaten.Satın almış gözüküyorum ama indirme butonu yok:

Şöyle bir gariplik var. Birinde 1. bölüm dahil. Diğerinde dahil değil. Siz dahil olanı almışsınız. Zaten satın alma geçmişinizde de vardır. Bi çözümü mutlaka vardır. Oyunu güncelle diyince diğer DLC'leri indiriyor mu? Bu arada oyunu kodu, NPEB-02128... Ona da bakın. Belki TR PSN'de hata vardır. Siz arayıp söyleyin. 1. bölümün de dahil olduğu Season Pass'ı aldım ama hata var diyin... Bence TR PSN ile ilgili bir BUG olabilir.

https://store.playstation.com/#!/tr-tr/oyunlar/eklentiler/resident-evil-revelations-2-sezonluk-bilet/cid=EP0102-NPEB02128_00-BHR2SEASONPATH00

https://store.playstation.com/#!/tr-tr/oyunlar/eklentiler/resident-evil-revelations-2-sezonluk-bilet/cid=EP0102-NPEB02128_00-BHR2PASSSEASON00

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Venomstr -- 27 Ekim 2015; 22:08:29 >

• venomstr kullanıcısına yanıt
    İndirme Listesi şu şekilde:

Resident Evil Revelations 2 [PS4/PS3 ANA KONU]
  • quote:

Bence satın alma geçmişinizi ve İndirme Listesini Sony'ye mail atın. Çünkü hata var.

Satın alma geçmişinizde Season Pass gözüktüğü sürece, hata PSN'de... Aldığınız oyunu indirememişsiniz.

Ya da TR PSN'e haber verin hatayı düzeltsinler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Venomstr -- 27 Ekim 2015; 22:26:44 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: venomstr

quote:

Bence satın alma geçmişinizi ve İndirme Listesini Sony'ye mail atın. Çünkü hata var.

Satın alma geçmişinizde Season Pass gözüktüğü sürece, hata PSN'de... Aldığınız oyunu indirememişsiniz.

Ya da TR PSN'e haber verin hatayı düzeltsinler.

Aradım hocam.Müşteri yetkilisi "Capcom'a email atın dedi" Bu kaçıncı sorun psn Tr de.En temizi PS3 ü satıp xbox a geçmek galiba.
  • Hikaye local coop nasıl açılıyor yardımcı olabilecek varmı
  • quote:

Orijinalden alıntı: sensioder

Hikaye local coop nasıl açılıyor yardımcı olabilecek varmı

Oyuna baslayinca secilmesi lazim diye hatirliyorum co-op seceneginden.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben bütün serisini pc de oynamış biri olarak en çok re4 den keyif almıştım ilk defa Ps4 için düşünüyorum tavsiye edermisiniz gerçi re2 revelations bölüm 1 storede ücretsiz olarak gördüm öyle ise denemek lazım

• Bu oyunun 2 sonu varmış, küçük kızın kurtulduğu son nasıl oluyo ne yapıyoruzda oluyo bilen varmı ?
  • Şuanda USA PSN de ücretsiz :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: SlimShady

Şuanda USA PSN de ücretsiz :)

O sadece ilk bölümdür dostum. Oyunda 4 bolum var.

• [Deleted by Admins]

• Arkadaşlar oyunun ilk bölümünü psnden indirdim , oynuyorum. Diğer bölümlerini satın almak istedim ama psn de bulamadım.

• quote:

Orijinalden alıntı: destannn

Arkadaşlar oyunun ilk bölümünü psnden indirdim , oynuyorum. Diğer bölümlerini satın almak istedim ama psn de bulamadım.

TRPSN:

https://store.playstation.com/#!/tr-tr/oyunlar/resident-evil-revelations-2-deluxe-edition/cid=EP0102-CUSA00804_00-BHR2DELUXE000000

• Oyunu ps4 te yakın zamanda bitirdim.
    Yeni nesil grafiklerle, eski nesil RE tadı aldım.
    Oynamayan kaçırmasın.
    Sürekli de indirim görüyor, birinden kapıverin.
  • Beyler Resident Evil Revelations 2 Deluxe Edition ile season pass arasında ne fark var hangisi almak mantıklı season pass daha ucuz

• arkadaşlar rer2 deluxe edition(ps3) 'ı psn den aldım.oyun 4 ana bölüm paketi,2 ekstra bölüm paketi,17 de kostüm paketi şeklinde toplam 23 dosya halinde geldi.hepsini indirip kurdum.ancak oyuna girerken rer2 trial şeklinde görünüyor ve oyun 2.bölümden açılıyor,1.bölüm ortada yok,,bu mevzuda bilgisi olan var mı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: maleficarum

arkadaşlar rer2 deluxe edition(ps3) 'ı psn den aldım.oyun 4 ana bölüm paketi,2 ekstra bölüm paketi,17 de kostüm paketi şeklinde toplam 23 dosya halinde geldi.hepsini indirip kurdum.ancak oyuna girerken rer2 trial şeklinde görünüyor ve oyun 2.bölümden açılıyor,1.bölüm ortada yok,,bu mevzuda bilgisi olan var mı ?

Şunu da yükleyin:

Resident Evil Revelations 2 (BLM 1: Ceza Kolonisi)

https://store.playstation.com/#!/tr-tr/oyunlar/resident-evil-revelations-2-(blm-1-ceza-kolonisi)/cid=EP0102-NPEB02128_00-TRIALANDUPGRADE0

• venomstr kullanıcısına yanıt
    teşekkür ederim
  • Arkadaşlar oyunu kutulu alırsam içinde tüm bölümler olacak mı? olmayacaksa diğer bölümler indirmem mi gerekiyor?
  • 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.