Şimdi Ara

RESIDENT EVIL REMASTERED (PS4) (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
770
Cevap
11
Favori
21.824
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Tema vermiyor bende de açılmadı öyle bişey yanlış haber...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • oyunu bende US psn de ön siparişe verdi.ayın 18 inde indirmeye inşallah ta 20 sinde oynmaya başlayacağım.19.90 dolar felandı galiba
    bu arada oyun japon psnde var hatta 1 aydan fazladır var.fiyatı 80 tl felan.ingilizce destreğide var sanırsam.ama bekleyin derin haftaya neredeyse yarı fiyatına us psn de oynanır halde olur.ilk başta japon psnden alaaktım ama gerek yok diye düşündüm ayrı fiyatına 10 gün sonra oynamak varken............
  • Oyunu invisible modda bitirmek gercekten resident evik serisini seven adamlarin ugrasacagi bir trophy. Zamaninda gamecube de az ugrasmadim. Genel olarak zor olmus trophy ler ama zamanla yapilir platin.

Ben ps4 icin almayi dusunuyorum on siparis ile ama maalesef baslamam 15 subati bulacak askerlik nedeni ile.

• Şaka gibi ps4te frame testi yapılmış oyun 30 fpsnin üzerine hiç çıkmadığı gibi sık sık fps düşmeleri oluyormuş allah belasını versin bu firmanın ne diyeyim 120+fps de çalışır bu oyun ps4te optimizasyon özürlü japonlar...

• Oyunu ön siparişle aldım ön yükleme açık iniyor şu anda.Sayaç başladı geri sayıma 6 gün falan diye...Çıksada bir an önce oynasak eski günlerdeki gibi

• Evet bende de iniyor şu an 3,14 GB olarak inmeye başladı bu kısım indikten sonra oynamaya başlayabiliyoruz anladığım kadarıyla ama oyun toplamda 15.3 GB gözüküyor gerçi şu frame rate olayından sonra pişman oldum ön sipariş verdiğime ama neyse...

• quote:

Orijinalden alıntı: Weycell 61

Evet bende de iniyor şu an 3,14 GB olarak inmeye başladı bu kısım indikten sonra oynamaya başlayabiliyoruz anladığım kadarıyla ama oyun toplamda 15.3 GB gözüküyor gerçi şu frame rate olayından sonra pişman oldum ön sipariş verdiğime ama neyse...

Oyunu 6 gün sonra oynayabileceğiz öyle değilmiydi ?

Frame Rate'in çok önemli olmadığı bir oyun olacak neyseki ama bende uyuz oldum bu duruma , başlayacam bu frame düşmelerine artık 1 seneyi geçti konsol çıkalı

• Uncle Trevor kullanıcısına yanıt
    Evet 6 gün sonra demek istediğim tamamının inmesini beklemeyeceğiz... Frame bence her oyunda önemli ama 15 senelik bir oyunun portunu da artık 60 fps bile yapamıyorlarsa yuh yani...

• Artık ac unity ile başlayan halo master chief collection ile devam eden devasa update ler moda olacak anlaşılan

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hasomen -- 14 Ocak 2015; 0:04:36 >
  • Zaten tester oldu son kullanıcı nasılsa update var yeeaa diye diye

• quote:

Orijinalden alıntı: Weycell 61

Evet 6 gün sonra demek istediğim tamamının inmesini beklemeyeceğiz... Frame bence her oyunda önemli ama 15 senelik bir oyunun portunu da artık 60 fps bile yapamıyorlarsa yuh yani...

Bu oyun hakkinda bilmeniz gereken sey, oyunun yapildigi yil ve teknoloji cok eski. Oyunda kullanilan cok ozel bir teknik var. Bildiginiz gibi sabit kamera oldugu icin oyunda aslinda karakterler disinda hic bir nesne 3 boyutlu degil. Normalde bu tarz oyunlarda arka planlar 2D olarak yapilir ve o yuzden de siritir ve gercekci gozukmez. Fakat bu oyunda arka planlar video olarak kayit edilmis. O yuzden hem daha hareketli, hemde derinlik hissini vererek aslinda 3 boyutluymus gibi hissiyati yaratiyor.

Simdi bu videolar zamaninda 30 fps olarak kayd edildi. O yuzden bu oyunun 60 fps olmasi oyle kolay olmuyormus. Hatta PC'de Dolphin emulatoru var, orada bile 30 fpse kilitli oyun PCniz ne olursa olsun 30un ustune cikartamazsiniz oyunu.

Oyunun PC versiyonu 60 fpse kadar destekliyormus, fakat nasil bir performans verir bilemiyorum. Bence arka planlarin 30 fps olmasi siritacaktir o yuzden 30 fps daha uygun bu oyun icin. FPS dusuleri icin bir sey diyemem gormek lazim, fakat bu oyun sonucta bu sistemlere gore yapilmadi, optimizasyon tabii ki olmayacaktir.

• Holi şet kupalar fena. 3 saatte bitir, sadece bıçakla bitir ve invinsible mod son noktayı koymuş. Beyler bu arada 360 ve Ps3 içinde çıkıyor mu oyun?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi evo_4 -- 14 Ocak 2015; 1:24:17 >
  • evo_4 E kullanıcısına yanıt
    Oyun ps3, ps4, xbox 360, xbox one ve pc için çıkıyor.
  • Trophyleri çok fena ve çok zor.Özellikle şu 3-5 saatte oyunu bitir trophylerine acayip kılım.Neyse gülü seven dikenine katlanırmış.
  • Ben de alayim bugun oyunu. Bir de bu trophy dediginiz ne ise yariyor? Ne oldugunu biliyorum da tamamlayinca ne olacak ki? Var mi bir getirisi?

• lycantrophic kullanıcısına yanıt
    Evet trophy alanlara 0 kilometre Ferrari veriyorlar.

• Trophyler can sıkıcak belli, vaktinde resident evil 2'de tofu diye gizli bir senaryo vardı sadece bıçak ile oynuyordun onu bitirmiştim ama o zamanlar deli gibi resident evil oynardık. Şimdi yaş oldu 33, platin kasarım diyordum ama kalacak gibi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi jack_sparrow_82 -- 14 Ocak 2015; 8:36:40 >
  • Sadece bıçakla oyunu bitirmek için kasılmaz yaw.O bıçağı kendime batırır intihar ederim daha iyi çekilmez o çile

• 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.