Şimdi Ara

RESIDENT EVIL REMASTERED (PS4) (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
770
Cevap
11
Favori
21.816
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: jack_sparrow_82

Beyler oyun halen tr psn için ön siparişe açılmadı. TR psn'de fiyat ne olacak belli mi?

oyun 20 dolar, asagi yukari onun karsiligi olacaktir hocam.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: dragonbornx

quote:

Beyler oyun halen tr psn için ön siparişe açılmadı. TR psn'de fiyat ne olacak belli mi?

Hocam bizde karsiligi falan yapmazlar gider 90 lira falan yaparlar,biliyorsunuz bizim kan emicileri

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Oliver-Queen

quote:

quote:

Hocam bizde karsiligi falan yapmazlar gider 90 lira falan yaparlar,biliyorsunuz bizim kan emicileri

yok hocam o kadarda degil uk hesabin karsiligi olur diye dusunuyorum 15 pound ordada..

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Oliver-Queen

quote:

quote:

yok hocam o kadarda degil uk hesabin karsiligi olur diye dusunuyorum 15 pound ordada..

Bakalim hocam insallah dediginiz gibi olur.

• Arkadaşlar oyun Xbox One sürümü Türkiye fiyatı 47 TL bugün baktım. Muhtemelen Psn fiyatıda aşağı yukarı bukadar olur.

• quote:

Orijinalden alıntı: Loukas

Arkadaşlar oyun Xbox One sürümü Türkiye fiyatı 47 TL bugün baktım. Muhtemelen Psn fiyatıda aşağı yukarı bukadar olur.

50 tl yi geçmez bencede
  • Şu Cris'i oldum olası sevmedim. Uyuz bir tip. Favorim Jill ve Leon.

Sırf bu oyun ve Zero için Wii'ye kıyamıyorum. Zero'yu bitireyim sıra buna gelecek. Siz beklemeye devam artık beyler.
  • Ulan ne oynardım RE2'yi be
  • Genelde tr psn'imi kullandığım için oradan almayı düşünüyorum. Fiyat 50 tl civarı olursa çok iyi.

• İndirdik hazırda bekliyoruz artık sayacı

• Resident Evil Revelations 2 (4 episode full )TR PSN de 78 TL olduğunu düşünürsek bu oyunun 50 tl yi geçmesi biraz zor
  • Defalarca bitirdik beklediğimiz ps4 sürümü...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Weycell 61

Defalarca bitirdik beklediğimiz ps4 sürümü...

İlla ki bitirdiniz ancak çoğu kişinin tekrar oynanma fırsatı yok şuan. Ondan dolayı bir latife yaptım.

• 5 gun kaldi heyecan varmi beyler? Hafta sonu ciksaydi keske..

• Çok aşırı heyecan yok. GC de hatim etmiştim zaten.

Ama steam den almayı düşünüyorum. Full ayarlarda nasıl olacak merak ediyorum açıkçası

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yani çok aşırı bir heyecan yok ama istek hala var içimde bencede haftasonu çıksaydı çok daha isabet olurdu neden bunlara dikkat etmezler anlamamki 2 gün önce çıkar şunu ne olur yani.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Weycell 61

Yani çok aşırı bir heyecan yok ama istek hala var içimde bencede haftasonu çıksaydı çok daha isabet olurdu neden bunlara dikkat etmezler anlamamki 2 gün önce çıkar şunu ne olur yani.

valla hocam ben bu remastered i ilk aciklandigindan beri bekliyorum gameplay leride izledim hakikaten cok guzel olmus grafikler ozellikle menu harika. favorim jill dir herzaman bu oyunda daha fazla envanter tasiyabilmesi nedeniyle. yine onunla baslarim heralde ama chris ilede bitiiririm kesin 1 kere..

• Chris senaryosu bana da hiç zevk vermiyor...Bende açıklandığından beri heyecanla bekliyorum ama neticede çok defa oynayıp bitirdiğim bir oyun yinede şu andaki birçok oyundan daha fazla zevk vereceği kesin...İnşallah final sürümde frame problemi de kalmamıştır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Weycell 61 -- 15 Ocak 2015; 14:55:37 >
  • Bu ay zombilerle geçecek, dying light da çıkıyor. Arada beklerken last of us oynuyorum, seviyorum kerataları ne yapayım.

• Dying Light'dan bende ümitliyim ikisi iyi gidecek.
  • 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.