Şimdi Ara

RESIDENT EVIL REMASTERED (PS4) (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
770
Cevap
11
Favori
21.825
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hocam güzel söylüyorsunda bari 30 fpsnin altına düşmesin oraya bile kilitleyememişler gerçekten şaşılacak bir durum...
  • resident evil 2 yaklaşık 2,5 saat de bitirmiştim hey gidi günler hey hunk ve tofu ile oynamak muhteşemdi ah capcom ahhh

RESIDENT EVIL REMASTERED (PS4) RESIDENT EVIL REMASTERED (PS4)

• Tofu modu bombaydi. Simdi remake hd sonrasi sizdirilan bilgilere gore zero hd gelecek. Daha sonra 2 ve 3 hd olarak neden olmasin ? Satis rakamlari umarim iyi gider.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu arada benim gibi pre-order yapan arkadaşlar için söylüyorum psnde purchase historye girdiğinizde temanın orda olduğunu ve ayın 19 unda erişilebilir yazdığını görebilir yani tema varmış gerçekten...Bu arada keşif bana ait...
  • Weycell 61 kullanıcısına yanıt
    Purchase history nerede tam olarak ?

• Valla mobil uygulamadan baktım şimdi cihaz üzerinde sanırım kütüphane denilen yer ya da storeda soldaki menü ağacında bi yerde olması lazım.
  • Tema bu galiba

[
     RESIDENT EVIL REMASTERED (PS4)

resim yükle

• Evet büyük ihtimalle çok hoşuma gitmedi şahsen benim ama kullanırım yinede bir süre re sevgimizin hatrına...
  • Bende pek beğenmedim temayı

• gamer-x kullanıcısına yanıt
    Şu Hunk senaryosundan bir türlü not olarak A alamamıştım. Yanlış hatırlamıyorsam bitiriş süresine göre 30 saniye de bir not yükseliyordu. Bir kaç kez 3 dakika 5-10 saniye civarı bitirmiştim. 3 dakikanın altına inseydim, not olarak A alacaktım. Bir türlü başaramamıştım.

• Resident Evil 2'yi bitirmiştim ama Hunk senaryosunu ilk kez duyuyorum. izleyeyim bari.

RE 2 gerçekten kusursuz bir oyundu.
  • bunu pas geçiyorum paramı 1886da değerlendirecem
  • quote:

Orijinalden alıntı: jack_sparrow_82

Şu Hunk senaryosundan bir türlü not olarak A alamamıştım. Yanlış hatırlamıyorsam bitiriş süresine göre 30 saniye de bir not yükseliyordu. Bir kaç kez 3 dakika 5-10 saniye civarı bitirmiştim. 3 dakikanın altına inseydim, not olarak A alacaktım. Bir türlü başaramamıştım.

çok zordu net hatırlıyorum az kol fırlatmadım
  • quote:

Orijinalden alıntı: venomstr

Resident Evil 2'yi bitirmiştim ama Hunk senaryosunu ilk kez duyuyorum. izleyeyim bari.

RE 2 gerçekten kusursuz bir oyundu.

Bir de 3 parça halinde extreme battle senaryosu vardı. 4 adet bombayı imha ediyorduk. Yanlış hatırlamıyorsam karakter olarak Leon, Claire, Ada, Chris ve Wesker seçilebiliyordu

• RE2 en iyi oyun bence serideki...Sıralama yapmam gerekirse 2-3-1-Code Veronica-4-Zero-5-6 olarak sıralayabilirim...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Weycell 61 -- 14 Ocak 2015; 15:52:26 >
  • 10 yaşında oynadıydım ilk residen evil oyununu ps1 de ne korktuydum titriyodu kol fln sanarsın oculusft rift oynuyorum..

Resident evil gerilim oyunudur korku oyunu değildir ve kendi türünde tek oyundur
  • oyunu kutulu alamiyacagimiz kesinmi arkadaslar? sadece dijitalmi olacak re4 ve code veronica gibi?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: dragonbornx

oyunu kutulu alamiyacagimiz kesinmi arkadaslar? sadece dijitalmi olacak re4 ve code veronica gibi?

Evet sadece digital.
  • Beyler oyun halen tr psn için ön siparişe açılmadı. TR psn'de fiyat ne olacak belli mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: MiQelangelo

quote:

Orijinalden alıntı: dragonbornx

oyunu kutulu alamiyacagimiz kesinmi arkadaslar? sadece dijitalmi olacak re4 ve code veronica gibi?

Evet sadece digital.

tesekkurler

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.