Şimdi Ara

Resident Evil: Operation Raccoon City PC / PS3 / XBOX360 Türkçe Yama ÇIKTI [ TRGameStudio.com ]

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
26
Cevap
2
Favori
3.060
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Resident Evil: Operation Raccoon City PC / PS3 / XBOX360 Türkçe Yama ÇIKTI [ TRGameStudio.com ]

PROJE YÖNETİCİSİ
    ferex28

Çevirmenler
    ferex28
    Mehmet Fikri Yıldırımhan

TEST
    Sinan Saçoğlu

YAMA DURUMU
    -Singleplayer çevirisi tamdır
    -Multiplayer içerikler çevrilmemiştir
    -Ç,Ö,Ü harflerini desteklemektedir

PC YAMA İNDİRME KONUSUhttps://www.trgamestudio.com/showthread.php?tid=136

PS3 YAMA İNDİRME KONUSUhttp://www.mcps4.com/showthread.php?t=10379

XBOX360 YAMA İNDİRME KONUSUhttp://www.mcps4.com/showthread.php?t=10246

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ferex28 -- 6 Şubat 2018; 12:21:39 >

• Oyunu Steam'de bulamayanlar (RE Operation Raccoon City'nin Türkiye'de satışı kapalı) mecburen illegal sitelerden temin etmeliler şuan hafta sonu RE serisi indirimde. G2A gibi sitelerden biraz daha bekleyerek DLC'ler dahil olmak suretiyle Complete edition versiyonunu satın almanızı tavsiye ederim. Kısa bir bilgilendirme yaptım. Bir de iki adet sorum olacak ilki DLC'ler dahil mi? İkincisi seriyi tamamlamak adına Revelation 2'nin Extra bölümleri ileride çevrilebilir mi? (Çevirisini yapan arkadaş tamamlamak için uğraşıyordu bir daha haber alamadık kendisinden) Türkçe yama için teşekkürler.
  • Kolay gelsin.

-----

Bu arada, oyunu G2A'dan alabilirsiniz.

https://www.g2a.com/resident-evil-operation-raccoon-city-cd-key-global.html
  • hangi sitede bu yama ordan takip edeyim
  • kardeş bi cvp vermedin noldu yama oyunu bekletıyorum alcam varmı gerçekten hazıralyan
  • encuni kullanıcısına yanıt
    Konu içeriğinde belirttim.Okumadan yorum yazıyorsunuz ya daha ne diyeyim.
    çevirisi bitti.çeviri hataları varmı yokmu test ediyoruz
  • ferex28 F kullanıcısına yanıt
    kardeş konu içerini okudum ne zaman cıkıcak demiyorum zaten takip edebiliceğim kaynagı soruyorum
  • varmı gelişme yada takip aradım bulamadım
  • Testi gerçekten çok uzadı bir sorun mu çıktı acaba.
  • cozepud C kullanıcısına yanıt
    PS3 türkçe yamasını pc ye port ederken dosyalar ile ilgili çıkan bir sorun var o sorun hallolunca yayınlanacak yama.
  • quote:

Orijinalden alıntı: lennon54

PS3 türkçe yamasını pc ye port ederken dosyalar ile ilgili çıkan bir sorun var o sorun hallolunca yayınlanacak yama.

Bekleriz önemli değil. Ben bir soru sormuştum daha önceden çeviriye tüm DLC'ler dahil mi?
    PS3 den port edilecek halinde dlc ler dahil değildi. Port esnasında dlc leri de çevirirlerse olabilir.
  • quote:

PS3 den port edilecek halinde dlc ler dahil değildi. Port esnasında dlc leri de çevirirlerse olabilir.

lennon54 siz T.O.M bünyesine mi geçtiniz?
    Ekipteyim ama bağımsız çeviriler yapıyorum genelde.
  • quote:

Ekipteyim ama bağımsız çeviriler yapıyorum genelde.

ferex28 4 gün diskoda nasıl olacak çeviri bittiği zaman :D
    Yama bi pc ye port edilsin gerisi kolay. Benim görevim sadece yamanın pc sürümünde çalışıp çalışmadığını test etmek o kadar port ile ben uğraşmıyorum. Ferex'in cezası 4 gün heralde 4 gün bekleseniz kıyamet kopmaz.
  • quote:

Yama bi pc ye port edilsin gerisi kolay. Benim görevim sadece yamanın pc sürümünde çalışıp çalışmadığını test etmek o kadar port ile ben uğraşmıyorum. Ferex'in cezası 4 gün heralde 4 gün bekleseniz kıyamet kopmaz.

:D Re serisini indirimdeyken satın almıştım defalarca bitirmeme rağmen yine keyif veriyor arkadaş Re5 bitti Revelation 1'e başlayacağım daha sonrada sırayla operation racoon city geliyor onun için heyecanlıyım genç :D
  • teşekkürler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yama hakkında bir gelişme var mı acaba ?
  • omeryucel kullanıcısına yanıt
    Yama cevirisi tamamlandı.Bağış kotali olarak belirttim.Belirttiğimiz kotayı doldurdum.Yılbaşı öncesi paylasacagim free olarak.Gene de emeğe karşılık bağış yapmak isteyenler için -ki sanmıyorum- hesap numarası bırakacağım.iyi günler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.