Şimdi Ara

Resident Evil | Netflix | 14 Temmuz 2022 | İptal Edildi (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
76
Cevap
3
Favori
3.237
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Hanim RE gelmis netflix e izleyelim dedi. Yorumlara bakinca direk vazgectim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • @detodito.teve

Netflix te tengo fe! 🙏.... Inmediatamente Netflix: 🙂 #fypシ #parati #viral #foryou #detoditotv #residentevil #netflix #homelander #theboys

♬ original sound - michaelward
    Resident Evil | Netflix | 14 Temmuz 2022 | İptal EdildiLeo😆tiktok
    Netflix te tengo fe! 🙏.... Inmediatamente Netflix: 🙂 #fypシ #parati #viral #foryou #detoditotv #residentevil #netflix #homelander #theboys
    https://www.tiktok.com/@detodito.teve/video/7122148036620340485?is_copy_url=1&is_from_webapp=v1&q=resident%20evil%20netflix%20boys&t=1658393745183
  • Çok ağır. Efektler idare eder, kurgu normal, oyunculuk çok zayıf. Karakterler çok ciddiyetsiz, netflix dokunuşu yaramıyor yapımlara. Siyahi wesker, lezler felan. Bu ne ...

Puanım 10/4.8

• BlackGhost12 kullanıcısına yanıt
    4.8 'teki 4 'ü nerden verdin hocam ?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • WINTER IS COMING kullanıcısına yanıt

• İptal edilmiş Bu Netflix çere çöpe para basıp zararına iptal edince sevinçten kuduruyorum.

• BoJack Horseman kullanıcısına yanıt

Çok iyi olmuş. Akıllanırlar belki. Resident Evil | Netflix | 14 Temmuz 2022 | İptal Edildi Resident Evil | Netflix | 14 Temmuz 2022 | İptal Edildi 

• Doom kullanıcısına yanıt
    Bu saatten sonra akıllanacaklarını hiç sanmıyorum, tümden batsalar diye umuyorum artık. Ellerindeki son düzgün şeyler (Ozark, Crown, iyisiyle kötüsüyle Stranger Things) de bitti bitiyor. 7-8 yıl önce HBO’ya rakip olur diye her işiyle heyecanlandıran platform koca bir içerik çöplüğüne, para israfına dönüştü. İşten çıkarmalar ve abonelik iptalleri de devam ediyor. Bir devrin sonu yaklaşıyor bence. Keşke hiç globalleşmeselerdi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BoJack Horseman -- 27 Ağustos 2022; 1:23:13 >
  • Resident Evil | Netflix | 14 Temmuz 2022 | İptal Edildi
    Resident Evil | Netflix | 14 Temmuz 2022 | İptal EdildiIGNfacebook
    Netflix has cancelled their Resident Evil television series after only one season. The Capcom survival horror series will not return for a second season.
    https://www.facebook.com/ign/posts/pfbid0RT6eBx1BSmqCWa9yoQ8KpntjeuvWVMPhdvFFgVx3cQTYDmJhZ3RTDe74MzBvPhxRl
  • filimin de içine etmişlerdi en az 5 6 yıl resident evil ile alakalı iş gelmez ekranlaraResident Evil | Netflix | 14 Temmuz 2022 | İptal Edildi 

• Yani şu kadar güzel bi hikayeye adam akıllı film/dizi yapamamak büyük kepazelik. İptaline hiç şaşırmadım ilk bölümü izlerken oyunculuklardan, cast seçiminden falan midem bulanmıştı zaten. Şu sjw saçmalığının bu sektörü hatta sektörü geçtim tüm dünyayı sarıp sarmalamasında en büyük suçlulardan biri de netflix. İnşallah batar gidersiniz.

• Albert Wesker’ı zenci yapma, SJW yapma, LGBT yapma dedik. Bak ne oldu? Dizi iptal oldu. Demek ki tepkiler işe yarıyormuş.

• Netflix'in hangi satın aldığı yapımı düzgün yaptığı varki ? Ne diye RE'nin hakkını satın alıp dandik bir dizi yapıyorlar.

Sandman'de constantine'i ve lucifer'i kadın yaptılar. Gördüğüm anda bıraktım diziyi.

• Super haber zaten dizi bu kadar kotu olamazdi

• Içinden geçilen başka bir yapım daha. Beter ol netflix. Reddit'te denk geldim. Iptal edilmesi iyi olmuş. Bunun bir tık üstü yeni metin belgesi üzerinden görüşme olur sanırım.

Mspaint üzerinden internetsiz videolu görüşme. Teknoloji çok ilerlemiş. Biz daha skype falan kullanıyoruz.

Resident Evil | Netflix | 14 Temmuz 2022 | İptal Edildi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Batman -- 3 Eylül 2022; 22:23:36 >
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.