Şimdi Ara

Resident Evil 8: Village Türkçe Yama | Shadows of Rose Çevirisi Yayınlandı | Sixth Sense Çeviri (7. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
232
Cevap
15
Favori
60.168
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
84 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: XII

Nereden buldun güvenilir olanı hıocam?

Alıntıları Göster

Bu arkadaştan aldım, 20 liraya düşmüş fiyatı hatta, hala satışı varsa alabilirsin. Discord sunucusundan yardımcıda oluyor.

https://www.itemsatis.com/steam/resident-evil-village-aktivasyon-garantisi-aninda-teslim-159336.html

• 1655 kullanıcısına yanıt

Teşekkürler hocam.Araşıracağım.

• creA` kullanıcısına yanıt

bu şekilde aldıktan sonra kendi steam hesabımız kapalı olarak kalıyor değil mi?

2 hesap ekelenebilir mi acaba tek pcde?

• XII kullanıcısına yanıt
    Village'ı oynayacağın zaman aldığın hesaba girmen gerek.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Herkese Selamlar

Son zamanlarda birçok kişinin yamayla alakalı Trojan bulunuyor, oyunu bozuyor şeklinde yorumlarını; bize iletmek yerine başka platformlarda veya başka konular altında paylaştığını görüyorum ve bunlara her konu altında tek tek değil de bir seferde açıklık getirmek istiyorum.

Yamada Trojan Bulunuyor:

Böyle bir uyarıyla karşılaşıyorsanız, büyük ihtimalle yamanın linkinde bulunan reklamlara tıklamış ve "bizle alakası olmayan" virüslü bir dosya indirmişsinizdir. Konulara yazdığımız adımları uygulayarak yamayı güvenli şekilde indirebilir ve sorunu yaşamaya hâlâ devam ediyorsanız etrafta saçma yorumlarda bulunacağınıza bize ulaşabilirsiniz. Yamanın linkini değil, indirdiğiniz .rar dosyasını VirusTotal'e taratın.

Yamanın VirusTotal linki: https://www.virustotal.com/gui/file/06dbf978f45cb6434efef0fdc3a12811681f0660e07201b9fcfa16d3825c87f4/detection

*Yamayla oynayan yayıncılar ve videoları mesajın sonunda

Yama Oyunu Bozuyor:

Yamayı yayınladığımızda beri siyah ekran veya alt yazıların gözükmemesi gibi genel hatalarla ya da oyundaki seslerin gelmemesi gibi çok tuhaf hatalarla karşılaşanlar oldu. Disord sunucumuzdan veya sitemizden bize ulaşan herkesle ilgilendik ve yaşadıkları hataları -yamayla ilgili olsun ya da olmasın- giderdik veya gidermelerine yardımcı olduk.

Lütfen bir sorun yaşıyorsanız bizi kötülemek yerine önce bize ulaşıp sorununuzu bildirmeyi deneyin. Çoğu hata ya oyunu indirirken yaşanan sıkıntılar yüzünden ya bilgisayarda bulunan eksik yazılımlar yüzünden ya da yanlış yama kurulumu yüzünden meydana geliyor.

Tutturmuşlar Discord da Discord:

Bize Discord hariç bu konu, sitemiz ya da mail üzerinden de ulaşabilirsiniz. Discord bizim için en uygun iletişime geçme yöntemi olduğu için oraya davet ediyoruz. Sunucuda kalmak istemiyorsanız sorunuzu sorup çıkabilir, Discord kullanmıyorum diyorsanız bahsettiğim alternatif iletişim yollarını kullanarak bize ulaşabilirsiniz. Büyütmeye gerek yok.

Durmadan Reklam Çıkıyor:

Reklamları geçmek aslında çok basit, konu altlarında ya da etrafta bize hakaret etmek yerine sakince konuların altını okuyabilir ya da üşenirim okuyamam derseniz direkt bize sorabilirsiniz.

Reklamları geçmek için:

Linke git tuşuna basın ve açılan reklamlı sekmeyi kapatın.

Tekrar linke git tuşuna basın, bu sefer sizi Google Drive sayfasına yönlendirir.

Bildirim izni isterse "Bildirimlere İzin Ver" yazan beyaz tuşa tıklayın ve ardından açılan ekranda engelle tuşuna basın. (İzin vermemiş olursunuz)

Yamada virüs bulunmuyor, birçok oyuncu ve yayıncı test halindeki yamamızı ya da son sürüm yamamızı kullandı, kimseden virüs şikayeti almadık; aldıklarımıza da yardımcı olarak nasıl yamayı indirebileceklerini gösterdik. Reklamlara basmamaya özen gösterin lütfen. Yamayla oynayan bazı yayıncıların videolarını aşağıya bırakıyorum. Umarım bir daha böyle bir açıklama yapmama gerek kalmaz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi womba -- 3 Temmuz 2021; 22:31:8 >
  • Türkçe Yama konusunda tehlikeli bir istekte bulunuyorsunuz. Densizin birisi gelip yapıştırır spoilerı. 

• FORZAFATHER F kullanıcısına yanıt
    Özelden anlattım hocam. :D

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • gf mi yoksa bu mu buna yapımı devam eden diyor.

• GF'nin çeviri daha kaliteli.

• emeğinize sağlık.

• Youtube da her iki çevirinin de oynanış videoları var. Ben ikisini karşılaştırdığımda sixth sense çevirisinin bariz bir şekilde çok daha iyi olduğu görülüyor. Merak edenler bakabilir:

sixth sense çeviriye ait oynanış videosu:

gf çeviriye ait oynanış videosu:

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi obasar84 -- 11 Temmuz 2021; 13:26:46 >
  • yama sıkıntısız kuruluyor ancak oyun açılırken siyah ekran verip kapanıyor. yamadan önce de öyle oluyordu gerçi. çözemedim henüz.

• Truelegend kullanıcısına yanıt

Şöyle bir video var, göz atabilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi womba -- 11 Temmuz 2021; 15:2:11 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: womba

bunu da denedim işe yaramadı maalesef.

duzenleme= herseyi guncelledikten sonra bunu tekrar denedim bu sefer acildi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Truelegend -- 11 Temmuz 2021; 15:24:11 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: womba

Bunuda denedim denemediğim yöntem kalmadı ama siyah ekran hatasını düzeltemedim.

• quote:

Orijinalden alıntı: gokhans19

Bunuda denedim denemediğim yöntem kalmadı ama siyah ekran hatasını düzeltemedim.

Alıntıları Göster

yönetici olarak başlat oyunu

• quote:

Orijinalden alıntı: zartzurt456

yönetici olarak başlat oyunu

Alıntıları Göster

Öylede denedim olmuyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: Truelegend

bunu da denedim işe yaramadı maalesef.

duzenleme= herseyi guncelledikten sonra bunu tekrar denedim bu sefer acildi.

Alıntıları Göster

Neyi güncellediniz daha açıklayıcı yazar mısınız?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: tolga_yakup

Neyi güncellediniz daha açıklayıcı yazar mısınız?

Alıntıları Göster

ekran kartı ve windows güncellemeleri vardı. hepsini yaptım sonra windows görüntülenme dilini English yaptım ve oturum kapatılsın mı diye sorduğunda evete bastım. bu şekilde açıldı oyun.

• 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.