Şimdi Ara

RESİDENT EVİL 7 (Playstation 4 & VR) [ANA KONU] (25. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.108
Cevap
14
Favori
55.910
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2324252627
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar spottan alanlar ne kadara aldı acaba?ankarada 230 fiyat çekiyorlar psnden alcam galiba bu gidişle

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Oyunda baya bi ilerledim gerçekten bu sefer olmuş oh be dedim sonunda korkuyu iliklerinize kadar hissediyosunuz, yalnızlık hissi mükemmel yansıtılmış bazen çok çaresiz kalıyosunuz, puzzle'lar çok zekice yapılmış tıpkı eski RE serilerindeki gibi, keza harita sistemi, sandık herb'ler combine falan aynen eski RE gibi, hikaye çok sürükleyici film gibi içine çekiyor sizi bırakamıyorsunuz. valla ben oyuna bayıldım böyle gaz veriyomuşum gibi görünebilir bilmiyorum belkide çok abartıyorum ama oynayınca bana hak verceksiniz.. Bu gece size sabah olmaz tavsiyem altınıza bi bez bağlamanız Ve kulaklıkla oynayın..
  • Çok merak ediyorum.Resident hastası olarak vr ile denemek isitıyorum.Lakin vr nerden bulacağız:)

• koroglu69 kullanıcısına yanıt
    bende samsung ku7000 serisi tv var. tv game modda duruyor. hdr oyunlarda otomatik olarak hdr aciliyor oyunun ararlar menusunden acilip kapatiliyor. uncharted4 ve last of us da bu şekilde

• İncelemeler Yayınlandı!

IGN 7.7/10
    GameSpot 8/10
    Polygon 9/10
    Destructoid 10/10
    Gamereactor Spain 9/10
    PlayStation Universe 8.5/10
    Push Square 8/10
    Ours 9/10
    XGN 8.8/10
    GameInformer 8.5/10
    IGN Italy 9.1/10
    GamesRadar 4.5/5
    CGMagazine 9/10
    PSX Brasil 9.5/10
    Giant Bomb 4/5
    JeuxActu 9/10
    TheSixthAxis 8/10
    God is a Geek 10/10
    4Players.de 88/100

RESIDENT EVIL GERİ DÖNDÜ!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi StativeDread -- 23 Ocak 2017; 19:21:33 >
  • IGN neden bu kadar düşük vermiş acaba?
  • Arkadaşlar oyunun konusunu bilen var mı? Neden o evdeyiz, neyi araştırıyoruz ya da ordan kaçmaya mı çalışıyoruz?

Bir de re serisinde gördüğümüz karakterler oyunda olacak mı? Senaryo neyi anlatacak?

• Oyunda çatışma silah falan var mı, yoksa outlast gibi hep kaçma saklanma üzerine mi kurulu. Silahlar olmazsa tadı çıkmaz pek sanki.

• pozigamer kullanıcısına yanıt
    Hocam livestreamlere bakılırsa evde olmamızın sebebi
    karımızı kurtarmak için orada olmamız
  • dark dragon kullanıcısına yanıt
    Oyunda silahlar var ama
    etkileri tartışılır düşmana karşı
  • https://youtu.be/yuTxb7acSBk

Canlı yayın linki. Evet silahlar var ve sanırım baya çeşitli. En son elektrikli testereyle adam yaratıkları doğruyordu.

• Sturmbannführer kullanıcısına yanıt
    Bilmiyorum da hocam efsane oyun çıkarttıkları kesin. Metacritic puanı da 25 kritikte 86 gözüküyor. Tahminim 88-90 arası olacaktır.

• VR ile oynama şansımız olsaydı keşke

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sturmbannführer -- 23 Ocak 2017; 19:40:42 >
  • Korku oyununa göre 85 üstü metacritic harika.
  • quote:

Orijinalden alıntı: dark dragon

Oyunda çatışma silah falan var mı, yoksa outlast gibi hep kaçma saklanma üzerine mi kurulu. Silahlar olmazsa tadı çıkmaz pek sanki.

Silah var tabiki ama öyle çatışma falan bekleme :) kaçma saklanma var ama her zaman değil bazı yerlerde. Oyunda mermi çok sıkıntı ama özellikle shotgun mermisi çoğu yeri çakıyla geçtim :)
  • İlk yarım saati oynadım. Normalde karanlıkta oyun oynamam göz sağlığı için. Ama bir sefere mahsus ışıkları kapattım. Sesi sonuna kadar açtım. Baya gerdi şuan. Outlasttan beri böyle çarşaf gibi gerilmemiştim. Grafiklerin özellikle foto realistik olması korku unsuru açısından çok isabetli olmuş. Ses efektleri gerçekten takdire şayan.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ya beyler mesajı gören biri düşüncesi bi söylesin yahu. Oyunun resmî çıkış tarihi yarın tekno mağazalardan satın alabilir miyim yarın yoksa geç mi gelir biz bir hafta falan ?

• DeepBlue_ kullanıcısına yanıt
    Günü gününe bulmak zor olabilir.Hangi şehirde yaşadığınıza bağlı.
  • D&R ve spotçularda yarın oyun çıkar arkadaşlar
  • 
Sayfa: önceki 2324252627
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.