Şimdi Ara

RESİDENT EVİL 7 (Playstation 4 & VR) [ANA KONU] (49. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.108
Cevap
14
Favori
55.910
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4748495051
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Resident Evil 7 biohazard Gold Edition: TAPE-01 “Zoe" - Duyuru Fragmanı

-----

Resident Evil 7: Biohazard - Gold Edition - KASET 01 ''Zoe'' (Türkçe Altyazılı)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Venomstr -- 29 Ekim 2017; 7:31:37 >

• Bence PS4 nesline çıkan en iyi survival-horror. Çıkacak DLC'ler için Deluxe Edition almadığıma pişmanım.
  • Oyunu sindire sindire 1haftada bitirdim, res 5 ve 6 faciasından sonra gercekten müthiş bir is basarmislar. Gerim gerim gerilmekten gece yarisi kapatip ertesi gun devam ettigim veya ara verdigim cok oldu. Ayni tepkiyi silent hill den bekliyorum bakalım. Ben alien isolation da gerildigimi zannediyodum o bile sönük kaldi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: darkerdi

Oyunu sindire sindire 1haftada bitirdim, res 5 ve 6 faciasından sonra gercekten müthiş bir is basarmislar. Gerim gerim gerilmekten gece yarisi kapatip ertesi gun devam ettigim veya ara verdigim cok oldu. Ayni tepkiyi silent hill den bekliyorum bakalım. Ben alien isolation da gerildigimi zannediyodum o bile sönük kaldi.

Slmlar hocam peki outlast 1 ve 2 oynadinizmi?sadece korku anlaminda re7 yi outlast 1 ve 2yle kiyaslarsak ne dersiniz?

• Ben 90 liraya aldım ama açıkçası pişman oldum. Toplasan 3 mekanda geçiyor oyun. 9 saatte bitirdim onun da yarısı yön bulmakla geçti. Oyunun başı çok güzeldi ben de hep o hızda gider sandım ama küçücük evde surekli anahtar arıyoruz. Outlast çok daha iyi bir oyun bence.

• Outlast 1 oynadim ama asiri begenmedim, 2. ciyi oynamadim bu yüzden kiyas yapmam çok dogru olmaz.

• Resident Evil 7: biohazard DLCs 'End of Zoe' and 'Not a Hero' Trailer

RESİDENT EVİL 7 (Playstation 4 & VR) [ANA KONU]

• Resident Evil 7: Gold Edition - KASET-02 “Redfield” (Türkçe Altyazılı)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Venomstr -- 20 Ekim 2017; 19:32:40 >
  • venomstr kullanıcısına yanıt
    İçimde hep bu yenilenen Re ile Wesker geri dönecekmiş gibi hissediyorum :(
  • Resident Evil 7: Gold Edition - Not a Hero - Oynanış Videosu (Türkçe Altyazılı)

• Resident Evil 7: Biohazard | Not A Hero - "Lucas" PGW 2017 Trailer | PlayStation VR

-----

Resident Evil 7 biohazard - Not a Hero: “Lucas" | PS4 (Türkçe Altyazılı)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Venomstr -- 12 Kasım 2017; 15:23:26 >

• arkadaşlar oyunu bitirip satmayı düşünen var mı? biz de oynayalım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: VideoAudioPhile

quote:

Orijinalden alıntı: darkerdi

Oyunu sindire sindire 1haftada bitirdim, res 5 ve 6 faciasından sonra gercekten müthiş bir is basarmislar. Gerim gerim gerilmekten gece yarisi kapatip ertesi gun devam ettigim veya ara verdigim cok oldu. Ayni tepkiyi silent hill den bekliyorum bakalım. Ben alien isolation da gerildigimi zannediyodum o bile sönük kaldi.

Slmlar hocam peki outlast 1 ve 2 oynadinizmi?sadece korku anlaminda re7 yi outlast 1 ve 2yle kiyaslarsak ne dersiniz?

outlast>re7

re7>outlast 2

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Resident Evil 7: biohazard - Lucas Baker: Deadly Games!

• Oyuncuların şu sahneye yaran tepkisi

• Resident Evil 7: biohazard - Zoe Baker: A helping hand

• venomstr kullanıcısına yanıt
    Hele şükür konuyu canlandırdın dostum ellerine sağlık.İnan şu son dlcleri heyecanla bekliyorum canlandırın,yaşatın konuyu !!
  • 12 aralıkta geliyor yeni DLC ler Not A Hero ücretsiz diğeri 15-20 tl olur inşallah
  • Oyun çıkalı kaç ay oldu hala PSN'de fiyatı yüksek. İyice bir düştüğünde almak istiyorum ama daha uzun süre bekleyeceğim gibi görünüyor.

GG'de kutulu olarak PSN'e göre çok daha uygun fiyatlara var ama elimdeki oyunları bitireyim belki o zaman kadar dahada düşer :)
  • Gece demoyu indirdim ışıkları kapattım kulaklığı taktım 2 dakika sonra kapattım, yok oynanacak gibi değil, bir insan kendine bunu yapmamalı. Bundan zevk alana lafım yok. tps olsa bitirmeden bırakmazdım ama fps işi bozuyor.

• 
Sayfa: önceki 4748495051
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.