Şimdi Ara

Resident Evil 7'nin Satış Miktarı Açıklandı

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
151
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Japon video oyun geliştirime ve dağıtım şirketi Capcom, 31 Mart 2017'de sona eren mali yıl raporlarını paylaştı.

Resident Evil 7: biohazard dünya çapında PlayStation 4, Xbox One ve PC platformları üzerinde 3.5 milyon adet sattı.

Sadece Japonya'da ulaşılabilir olan Monster Hunter XX 1.7 milyon adet sattı. 

PlayStation 4 ve Xbox One için tekrar çıkış yapan Resident Evil 6 ise bir milyon adet satmayı başardı. 

Resident Evil 7: biohazard ve Monster Hunter XX satışları beklentilerin altında kaldı. (Sırasıyla oyunların 4 milyon ve 2 milyon adet satması bekleniyordu). Capcom açıklamasında bu iki oyun için "genel olarak sağlam bir performans" ve "umut verici bir başlangıç" dedi.

2 milyon adet satması beklenen Dead Rising 4 ise bir milyonun altında kalarak düşük bir performans gösterdi. Ayrıca Capcom'un belirttiğine göre Monster Hunter Stories de düşük bir performans gösterdi. 

• İlk gün 4 milyon satması hedefine karşılık umut verici rakam tabiki... köklere gel.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OldGamers86 -- 27 Nisan 2017; 11:44:38 >
  • 3.5 iyi satmış yine o fiyata göre ben daha az satar diyordum

< Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >
  • Hele bi 20tl olsun ondan sonra alırız. Zaten tek kişilik oyun. Ne zaman alırsan al gecikmiş olmazsın.

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • RE7 Capcom için karlı bir iş oldu.

• millet switche yoneldi ona bekliyor mhyi ondan satmamistir

• Resident evil 7 yi ben beğendim, özellikle re engine iyi makinelerde muhteşem görseller sunabiliyor! Fakat re 7 nin yapım amacı konusunda aynı şeyi söyleyemeyeceğim... Çünkü resident evil kalitesine yakışmayacak şekilde art niyet gördüm bu yapımda, yapımcılar oyun satsın diye ellerinde ne varsa oyunun başına yığmış! Bir oyun sadece satılması için yapılmamalı. Herr ne kadar bu art niyet olsada re 7 kesinlikle iyi bir oyun.. Ben daha çok Resident evil 2 nin yeni versiyonunu bekliyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gokuba -- 27 Nisan 2017; 14:56:45 >
  • Fps korku oyunlarını oynıyamıyorum fazlasıyla geriyor , re 6 ya kadar harikaydı mesela o denge çok iyiydi ne başımı ağrıtıcak kadar gerici ne elimi kolumu sallayarak gezecek kadar sıkıcıydı denge çok iyiydi, fps olunca insan sürekli olarak çok geriliyor

• pcde 4 senede komple versiyonunu sakız parasına indirip sattıkları re6 1 milyon satabilmişken,daha çıkalı kaç ay olmasına rağmen 2 konsolda toplam da 1 milyon satmış.Toplamda 3,5 milyon satan re7 ise pcde 376 bin ancak satabilmiş(korsanda en az 5 milyondan fazla indirilmiştir).Diğer çıkardıklarını saymıyorum onlar zaten yerlerde sürünüyor ve bu capcom denen maldan adamlar topluluğu her oyununu hala pcye çıkartarak konsol oyuncusunu korsancılara satmaya devam ediyor.
  • 3.5 milyon az bir rakam değil gayet iyi satmış sene sonuna kadar 5 milyonu geçecektir. Oyun çok iyi olmuş umarım bir sonraki re de bunun gibi olur.
  • quote:

Orjinalden alıntı: BSC Misafiri

pcde 4 senede komple versiyonunu sakız parasına indirip sattıkları re6 1 milyon satabilmişken,daha çıkalı kaç ay olmasına rağmen 2 konsolda toplam da 1 milyon satmış.Toplamda 3,5 milyon satan re7 ise pcde 376 bin ancak satabilmiş(korsanda en az 5 milyondan fazla indirilmiştir).Diğer çıkardıklarını saymıyorum onlar zaten yerlerde sürünüyor ve bu capcom denen maldan adamlar topluluğu her oyununu hala pcye çıkartarak konsol oyuncusunu korsancılara satmaya devam ediyor.

Kim kimi satıyor görende pc exclusive çıkartıyor sanacak oyunu
  • RE7 harika bir oyun ama o fiyata bu satış miktarı fazla bile. İndirimler ve fiyat düşüşlerinden sonra 5 milyonu geçer büyük ihtimalle.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.