Şimdi Ara

Resident Evil 7 (İstek) (5. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
97
Cevap
0
Favori
9.362
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: mcake±

Öncelikle teşekkür ederim cevap için. Sanatçı kesim alıngandır, anlarım. Ama çeviri işine girdiğinizde başınıza ne geleceğini bilmeniz lazımdı. Translate çeviri yapan denyolar sataşır en çok da. Sizin işinize bakıp yola devam etmeniz lazım gelir. En çok eleştiren bir baltaya sap olamayan insanlardır.

İkincisi 1.3 için yamayı korsan versiyona uygun hale getireceğinizi belirtirken "istediğiniz şeyde çalışacak, anlayın işte" demişsiniz. Nerden korsan aldığım kanısına vardınız merak ettim. Bir oyunu ilk çıktığında alan biri değilim. Parası mantıklı noktaya gelince alıyorum. RE7 de aynı şekilde geçen hafta fiyatını düşürünce satın aldım. 60-70 tl oyuna verip 10 tl türkçe yamaya veremeyecek saçma bir ruh halim yok. Yama iyiyse kesinlikle ücret öderim. Gocunmam da, aksine seve seve öderim.

Parayla satmanızı eleştirmedim ben. "Yamada bizzat çalışıyorum, kesinlikle ücretsiz" dedikten sonra zorunlu bağış talep etmenizi eleştirdim. Ben bunun için söz verdim diyebilirdiniz. Halen de haklı olduğumu düşünüyorum. Kesinlikle şahsınıza söylediğim birşey yok.

u-crew ile alakalı bir yorumum yok. Bilmediğim şey üzerinde konuşmak istemem. Her siteye üye olmak da istemiyorum.

Kısacası bence yamalar ücretli olabilir. Bu büyütülmemeli. Ama bir milat koyulur, haber verilir. Ülkemizin en büyük sorunu "ben yaptım oldu" , "Beğenmeyen almaz" , "İşine gelirse" gibi şeylerdir. Söz verdiğimiz şeyin sorumluluğunu almak lazım.

Kırdıysam affola.

^^"istediğiniz şeyde çalışacak, anlayın işte" demişsiniz.^^ Dedim evet ama size değildi, o yazdığım. Korsan için bekleyenlere yazmıştım. Korsan yerine üstü kapalı bir şekilde anlatmaya çalışmamın sebebide forumda korsan muhabbetlerinin yasak olması, başka birşey değil.

• Ücretsiz bir yama yok mu illa para mı vereceğiz saçmalık..
  • quote:

Orijinalden alıntı: muhohayal

Bu mesaj silindi.
    Sitenize koyduğunuz yamalardan bazıları ücretli idi Türk teknik isimli arkadaş çevirmişti bağış karşılığında veriyordu izin aldınız mı paylaşmak için

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Peki yamayı yapan arkadaş resident evil firmasından izin almış mı yama yapmak için

• quote:

Orijinalden alıntı: OR-Bİ

Sitenize koyduğunuz yamalardan bazıları ücretli idi Türk teknik isimli arkadaş çevirmişti bağış karşılığında veriyordu izin aldınız mı paylaşmak için

Alıntıları Göster
    illegal yapılan bir şey zaten türk teknik isimli arkadaş ne yapabilir bu arkadaşa ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: muhohayal

Bu mesaj silindi.
    Cold fear ve clive barker’s jericho

• quote:

Orijinalden alıntı: frktmz

Peki yamayı yapan arkadaş resident evil firmasından izin almış mı yama yapmak için
    Bunu hizmet olarak düşün senin dilini hiçe sayanlara karşı kendi vatandaşına hizmet olarak gör hem çoğu firma mod yapımına falan izin veriyor oblivion Tr yaması mod olarak yapılmıştı

• bunun trasnlate çevirisi olsa bile yeterli yok mu yhu tranlate çevirsin bari oynayalım ne zamandan beridir bekletiyorum oyunu
  • quote:

Orijinalden alıntı: diablero-de

quote:

Orijinalden alıntı: obasar84

quote:

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: dogukahn

Bak şimdiden söylüyorum u-crew ekibine, eğer bu yamayı parayla satarsanız ayıp edersiniz. Neden mi? Çünkü alt yazıları 'forever w ekibi' youtube üzerinden çevirmişti.

:) Herhangi bir zorunlu bağış sözkonusu değil. Herkese açık şekilde ücretsiz yayınlanacak. Ama bahsettiğiniz forewer w youtuber sanırım, onunla alakası yok.

Kiralık çevirmen kullanmıyoruz bu oyunda, kendim çeviriyorum. O yüzden zorunlu bağış vb şeyler sözkonusu değil.

Merhabalar.
    Kendim çeviriyorum, zorunlu bağış yok vs. demişsiniz ama icraatınız tersini söylüyor.

Bağış alt limiti 10 TL olarak belirlemişsiniz.

Siyasete girmeyi düşünüyor musunuz?

mcake±, siz bazı gelişmelerden mahrum kalmışsınız anlaşılan arkadaşı aydınlatalım lütfen.

Buradan elimizi ayağımızı çektik ve sorulara yanıt vermiyoruz ama senin hatırına cevap vereyim, son kez.

@mcake± ben gönüllü bir şekilde projeyi sürdürürken tonla hakaret yedim, 2-3 konu birden o muhabbetler yüzünden buradan kaldırıldı. Bizim, kaldırılan konularımızı saymıyorum bile. İnsanı yaptığına yapacağına pişman eden insanlar azınlıktayken, en azından biz sindirebiliyor kadarken, birden çoğunluğa dönüştü.

Etki, tepkiyi doğurdu. Gelecek bütün projeler bağış sistemli diye karar alındı, U-crew'de. Bende buna uymak zorunda kaldım. Bu zincirin kırılması için, bekleyen arkadaşların uslubunu koruması şart. Saygı şart. Kimse kimsenin babasının oğlu değil.

Ör: Siyasete girmeyi düşünüyor musunuz?... gibi alaycı bir tavrı biz, kabul etmiyoruz... bilmem... anlatabildimmi... bu gereksiz sohbetler kalkmadıkça, bizde ki bağış sisteminin kalkacağını düşünmüyorum.

'zorunlu bağış yok'tan önce, official bir projede yer almam derdim ama şu an resmi bir projedeyim. İngilizceden almanca'ya çeviri yapıyorum. Demek ki, fikirlerimiz zaman zaman değişebiliyor.
    Buna ek olarak, Chris'in hikayesini çeviriyorum ve büyük bir jprg oyunu ile boğuşuyorum, boşluk buldukça... not: jprg oyunu dediğim (nier automata değil-o bitmek üzere).

Bana saygın olmayabilir, bunu sindirebilirim ama yaptığım işe laf söylendiğinde(haksız bir şekilde) kavga etmem ama tepkimi başka şekilde ortaya koyarım. Benim tepkimde bu oldu.

Madem yazdık, ufak birşey daha ekliyim ama lütfen burada artık birşey sormayın, bende kullanıcı olarak burada takılmak istiyorum. Soracağınız birşey varsa buyrun u-crew formunda sorun. Veya face sayfasından ulaşın. 7-24 online olamasakta, vakit bulduğumuzda herkesin sorularına cevap vermeye çalışıyoruz.

Ekleyeceğim şeye gelince, re7 şu an sadece orjinalde çalışır, v1.4 sürüm. Çok fazla talep var, sürüm düşürmemiz isteniyor. Yakında v1.3 sürümünü büyük ihtimal çıkartacağım. O sizin istediğiniz şeyde çalışacak, anlayın işte... Ama çok yoğunum bir yandan official bir yandan unofficial gerçekten vakit bulamıyorum. Bulduğumda sürümü düşüreceğim. Biraz sabredin.

Alıntıları Göster
    hocam onu bunu boşver hepsi hallolur da sen yine de bir düşün siyaset işini aç kalmazsın

• Oyunu 15 dk kadar oynadım ve bıraktım. (Rusça::)) Anlayarak oynamayı hakkedecek kadar iyi bir oyun olmuş atmosfer çok çok iyi. Yama vs nereden kimden..? Kim yapıyorsa ben alayım istiyorum parası vs ne ise

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GT6 -- 25 Kasım 2018; 22:56:2 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: frktmz

Peki yamayı yapan arkadaş resident evil firmasından izin almış mı yama yapmak için
    bu nasıl bir soru ya sen firmadamı çalışıyon napıyorsun bırakda Türkçe oynayalım oyunu
  • quote:

Orijinalden alıntı: GT6

Oyunu 15 dk kadar oynadım ve bıraktım. (Rusça::)) Anlayarak oynamayı hakkedecek kadar iyi bir oyun olmuş atmosfer çok çok iyi. Yama vs nereden kimden..? Kim yapıyorsa ben alayım istiyorum parası vs ne ise
    http://www.u-crew.net/index.php?topic=81.0
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: obasar84

quote:

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: dogukahn

Bak şimdiden söylüyorum u-crew ekibine, eğer bu yamayı parayla satarsanız ayıp edersiniz. Neden mi? Çünkü alt yazıları 'forever w ekibi' youtube üzerinden çevirmişti.

:) Herhangi bir zorunlu bağış sözkonusu değil. Herkese açık şekilde ücretsiz yayınlanacak. Ama bahsettiğiniz forewer w youtuber sanırım, onunla alakası yok.

Kiralık çevirmen kullanmıyoruz bu oyunda, kendim çeviriyorum. O yüzden zorunlu bağış vb şeyler sözkonusu değil.

Merhabalar.
    Kendim çeviriyorum, zorunlu bağış yok vs. demişsiniz ama icraatınız tersini söylüyor.

Bağış alt limiti 10 TL olarak belirlemişsiniz.

Siyasete girmeyi düşünüyor musunuz?

mcake±, siz bazı gelişmelerden mahrum kalmışsınız anlaşılan arkadaşı aydınlatalım lütfen.

Buradan elimizi ayağımızı çektik ve sorulara yanıt vermiyoruz ama senin hatırına cevap vereyim, son kez.

@mcake± ben gönüllü bir şekilde projeyi sürdürürken tonla hakaret yedim, 2-3 konu birden o muhabbetler yüzünden buradan kaldırıldı. Bizim, kaldırılan konularımızı saymıyorum bile. İnsanı yaptığına yapacağına pişman eden insanlar azınlıktayken, en azından biz sindirebiliyor kadarken, birden çoğunluğa dönüştü.

Etki, tepkiyi doğurdu. Gelecek bütün projeler bağış sistemli diye karar alındı, U-crew'de. Bende buna uymak zorunda kaldım. Bu zincirin kırılması için, bekleyen arkadaşların uslubunu koruması şart. Saygı şart. Kimse kimsenin babasının oğlu değil.

Ör: Siyasete girmeyi düşünüyor musunuz?... gibi alaycı bir tavrı biz, kabul etmiyoruz... bilmem... anlatabildimmi... bu gereksiz sohbetler kalkmadıkça, bizde ki bağış sisteminin kalkacağını düşünmüyorum.

'zorunlu bağış yok'tan önce, official bir projede yer almam derdim ama şu an resmi bir projedeyim. İngilizceden almanca'ya çeviri yapıyorum. Demek ki, fikirlerimiz zaman zaman değişebiliyor.
    Buna ek olarak, Chris'in hikayesini çeviriyorum ve büyük bir jprg oyunu ile boğuşuyorum, boşluk buldukça... not: jprg oyunu dediğim (nier automata değil-o bitmek üzere).

Bana saygın olmayabilir, bunu sindirebilirim ama yaptığım işe laf söylendiğinde(haksız bir şekilde) kavga etmem ama tepkimi başka şekilde ortaya koyarım. Benim tepkimde bu oldu.

Madem yazdık, ufak birşey daha ekliyim ama lütfen burada artık birşey sormayın, bende kullanıcı olarak burada takılmak istiyorum. Soracağınız birşey varsa buyrun u-crew formunda sorun. Veya face sayfasından ulaşın. 7-24 online olamasakta, vakit bulduğumuzda herkesin sorularına cevap vermeye çalışıyoruz.

Ekleyeceğim şeye gelince, re7 şu an sadece orjinalde çalışır, v1.4 sürüm. Çok fazla talep var, sürüm düşürmemiz isteniyor. Yakında v1.3 sürümünü büyük ihtimal çıkartacağım. O sizin istediğiniz şeyde çalışacak, anlayın işte... Ama çok yoğunum bir yandan official bir yandan unofficial gerçekten vakit bulamıyorum. Bulduğumda sürümü düşüreceğim. Biraz sabredin.

Alıntıları Göster
    v1.3 sürümü çıkmadı daha 2019 oldu :)

• oyunceviri ekibi onlarca oyunu TÜRKÇE yaptı 5 kuruş para istemeden.. sizin olay bana doğru gelmedi kardeşim kusura bakma önce yazacaksın bağış sistemi vs. olmayacak ondan sonra yama çıkınca adı BAĞIŞ soyadı HARAÇ olan bu sistematik köşeyi dönme tripleri ile gelip üstüne birde burada millete yok haraket ettiler şöyle oldu millete kıl oldum tüy oldum ondan para ile yapıyorum vs. sen bence daha olgunlaşamamıssın.. oyun çeviri ekibi ile tanışmanı önerirrim senin ki siz daha bu işlerin ne olduğunu bilmezken o adamlar çeviri yapıp insanlardan sadece helallik istiyordu..

BAĞIŞ ile ÜCRET li arasında ki farkıda GOOGLE dan bakarak daha net algılayıp bu şekilde forumunuzdaki BAĞIŞ yazısına kocaman ÜCRETLİ yazın, sonuçta kimse zorla bağış yapmıyor..
    sana bu oyunu TÜRKÇE yapta diyen yok. he sen diyeceksin madem ben yaptım kardeşim satın alan var sanane sen işine bak haklısın senin tipte adamlar olduğu sürece zaten milletin beli bükülüyor..
    adam 100 TL ye aldığı 1 şeyi 200 e satıyor memlekette ne yaptın la taş mı taşıdın da milletten para istiyorsun yaptığın tek şey çeviri yapmak birde yoğunum diyorsun komedi resmen ya

biz yıllardır oyun yapıyoruz c++ || SQL ile yapıp test düzeyinde bıraktığım onlarca proje var; ki zaten sadece 1 voidi fonksiyonları ile birlikte test etmek için 1 saat belki 2 saat vakit harcıyoruz, binlerce döngünün arasında.. malum forumlarda paylaştığım dosyalar var sen tanımazsın bizi bilenler bilir.. sor millete bakayım zorunlu BAĞIŞ istemişmiyiz.. :)

sakız para ile su para ile tuvalete gitmek para ile video izlemek para ile video atmak para ile nedir bu para sevdası kardeşim? ne zaman birileri toplum için elini taşın altına koymayı düşünüyor acaba TAŞ kesilmişiz kimsenin kimseye saygısı kalmamış..
    velhasıl kelam; yapacaksan millet için yap bu milletten gördüğün saygınlık yapılacak en büyük BAĞIŞTAN daha değerlidir.

vesselam..

• Hala ücretsiz bir yama yok mu ortada 5 6 ay oldu topladıkları para yetmedi mi bu millet ne aç gözlü olmuş ya oyunçeviriyi özledim.
  • Yamayı U-crew'den satın alacaktım fakat oyunu satın almamız gerekiyormuş. Şimdi şöyle bir konuya değineceğim ki, türkçe dili geçtim sadece altyazı desteği bile vermeyen bir oyuna para ödemem. Bu oyuna uygun crackli versiyonunda çalışan yama yapacak arkadaş varsa seviniriz. Teşekkürler.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.