Şimdi Ara

Resident Evil 7: Biohazard | Xbox Ana Konu (4. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
88
Cevap
2
Favori
5.350
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • İkinci boss'u gördüm, geçildi çok şükür
    Çok güzel oyun, ben çöp olacak diyordum ama dediğimi yutturdu bana CapCom.
  • Oyun bitti. Acayip iyiydi. 8.3 veririm.

Bence en iyi seçim Mia. Herşeyi bizim için yapmış, sonda bizi kurtardı zaten
  • Oyunu aldım bir ara oynarım bakalım nasıl bir deneyim olacak merak ediyorum.
  • beyler beni biraz sıktı yahu oyun bazı yerler biraz kafa yorucu daha kolay bulunabilse daha iyi olurdu yani burda capcom oyunun hikayesi kısa olduğundan oynayanları sürekli aynı yerleri dolandırma yönetmini kullanmış buda oyunun akıcılığına zarar veriyor.
  • whitelated kullanıcısına yanıt
    Oyun muhteşem beceremeyipte oyuna sıkıcı demek bir oyuncuya yakışmaz!

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • @whitelated

İlk defa mı RE oyunu oynuyorsunuz ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: _Dominic_Toretto_

@whitelated

İlk defa mı RE oyunu oynuyorsunuz ?

evet hocam daha once amnesia oynadım
  • oyun bok gibi 5 dakka oynadıktan sonra resident evil 4'e döndüm
  • Gaillard92 kullanıcısına yanıt
    Ne o tırstın galiba

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Resident evil oyunların frp ile severdim fps olunca zorluyor insanı alışık olmadığında. Oyunu bitirdim ama açıkçası başladım bitireyim diye bitirdim aaa müthiş muazzam denilmez ortalama gerilim oyunu. Res 8 olursa lütfen frp olsun oyuncu görelim :)
  • Bence en iyisi 6 serisi son oyunu oynamadım nasıl bilmiyorum ama oda iyidir bence

• quote:

Orijinalden alıntı: antuan30

Bence en iyisi 6 serisi son oyunu oynamadım nasıl bilmiyorum ama oda iyidir bence

Yapma dostum.En kötüsü demek istedin galiba.

• Vala benim çok hoşuma gitti ama sonuncusunu oynamadim

• antuan30 kullanıcısına yanıt
    6 serinin açık ara en kötü oyunudur bu oyunculuk nereye gidiyor anlamak güç.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 😀😀😀

• Aynen katılıyorum genel olarak sadece leon bölümü fena değildi diyelim

• ..............

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi UNF0RGIVEN -- 5 Şubat 2017; 15:8:15 >
  • Daha önce yazıldımı bilmiyorum.Bu oyunda toplasan kaç sayfa metin olur.Türkiyede satmasını biliyorlar ps4 ü pc si .Belki tatmin edici düzeyde değildir ama sonuçta satışı yapılıyor.Whitcher veya skyrim olsa anlarım onlar içinde geçerli ya neyse.Aç ingilizce dil dosyasını çevirisini illaki yapan çıkacaktır.Sonuçta üç beş sayfalık metin var.Madem kendin çevirmiyorsun bari dışarıdan çevirecek olanlara yardımcı ol.Birisi bunlara akıl vermiyormu anlamıyorum.Çekce polanya ca bile var çoğu oyunda bunlardan daha çok Türk alıcı sı vardır.Üç sayfalık metin çevirisine bile tenezzül etmiyorlar.
  • Dostlar buradanda seslenmek istiyorum :) Oyunu beğenmedim, oyun tırt vb. derseniz P1 veya P2 hakkınıza talibim
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tha Alumni

Çıkış yaptıktan iki ay sonra %30-40 civarı düşecektir fiyatı,acele etmeye gerek yok.

elimde patladi mesaj valla 5 ve 6 dan sonra bu oyundan umudum yoktu,indirime girer oyle oynarim diyordum çöp diye ,simdi almak farz oldu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ellie_Williams -- 12 Şubat 2017; 2:54:59 >
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.