Şimdi Ara

Resident Evil 7: Biohazard | Xbox Ana Konu (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
88
Cevap
2
Favori
5.350
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • açık konuşuyorum. 4'ten sonrasını seven ya ergen tayfadır , ya da oyundan anlamıyordur. Çok ciddiyim isteyen olursa sonuna kadar da tartışırım.

Hele o altıncı oyun yokmu altıncı oyun. nerden tutsan elinde kalıyor.

şimdi bakıyorum. capcom devam ettiriyor güzide seriyi. Ya seriyi her sene devam ettirmek güzel bir şey aslında da olmuyor be capcom. yapamıyorsun işte. demek her sene ıkına ıkına oyun çıkarmak iyi bir şey değilmiş.

arcade görünümlü ve ciddi kamera sorunları olan eski resident evil serilerine omuz kamerasını koyarak yepyeni bir furya başlattın. gerçekten re 4 ile oyun dünyasına omuz kamerasını soktular adamlar. formülleri tuttu 4 ile. ilk başta bütün mercilerin yuhalamasına ve nasıl bir şey çıkacağını bilmediklerinden çekinmesine rağmen re 4 kesinlikle en iyi resident evil oldu. 5 ve 6 ise afedersin s.çtı sıvadı bu formüle.

bence tekrar yeni bir soluk getirmeleri lazım. her sene resident evil çıkarmaktan vazgeçmeleri lazım öncelikle. şöyle 3 - 4 seneye one ve ps4 e open world öğeleri de olan adam gibi bir resident evil çıkarsanlar gerçekten müthiş olur.
  • re1, re2 ve re3 nemesis haricinde (ben 4ü de beğenmedim) bu oyunlara resident evil diyesim gelmiyor. mahmut diyorum.
  • En iyisi Resident Evil 3: Nemesis bu seride (en azından benim için öyle).

Kimisi seride 2. oyunu daha çok seviyor. Misal ben 1. oyunu hiç sevmem ama Gamecube'e ve sonradan tekrar Wii'ye çıkışını gerçekleştiren Resident Evil'ı ise (remake) baya beğeniyorum. Birkaç defa bitirmiştim zamanında Gamecube'de. Gerçekten efsane bir oyundu ama satış olarak bekleneni veremedi. Oyunu yapan eleman exc. yerine o zamanlar PS2'ye de çıkarsaydı satış anlamında iyi olabilirdi.
  • Film serisinde de bana göre en güzeli 3üncü filmdi zaten.
  • quote:

Orijinalden alıntı: erudemu

re1, re2 ve re3 nemesis haricinde (ben 4ü de beğenmedim) bu oyunlara resident evil diyesim gelmiyor. mahmut diyorum.

Bende Süleyman diyordum ne tesadüf
  • Peki sizce oyundaki yeni villian kim olur.Bu konu hakkında çok söylenti var çünkü.Bazı söylentilere göre Alex Wesker bu oyundaki yeni villian olacakmış.
  • Resident Evil Zero/Remake gibi başyapıtlar gibi bir oyun çıksa da Capcomla barışsak artık.Ben Gamecube ta Zero/Remake ve 3 Nemesisi bitirdim.Şimdi Code Veronicayı bitiriyorum.Sonra Resident Evil 2 yi bitiricem.RE 4 te güzel diyolar bende var ama kusura bakmayın sadece adı RE.Güzel oyun ama sadece adı kalmış.
  • quote:

Capcom has released the first two clips part of a new “The World of Resident Evil 7” video series. The videos were released first to Resident Evil Ambassadors.

The World of Resident Evil 7’ short video series

Volume 1: Mysterious Caller

Volume 2: Shotgun In The Box

• Resident Evil 7 biohazard TAPE-3 "Resident Evil"

• Resident Evil 7: Biohazard - KASET-3 “Resident Evil” (Türkçe Altyazılı)

• Xbox One boyutu 19.81 GB olacak.
  • Demoyu oynadim cok mu kotu görünüyor oyun yoksa benim monitor mu kotu?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Up,bu oyun ile ilgili tek konu bu sanırım.Ön sipariş yapmış olan var mı?
  • Ne zaman çıkıyor bu oyun ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rubellite

Ne zaman çıkıyor bu oyun ?

24.01.2017
  • Çıkış yaptıktan iki ay sonra %30-40 civarı düşecektir fiyatı,acele etmeye gerek yok.
  • Condemned ,Silent Hill tarzı korku oyunu olmuş.O efsanevi RE4 tarzı beklerdim .Ama boyle korku oyununada ihtiyac vardı bu nesilde. bu ihtiyacı RE7 ile gidereceğiz.

Demo cok guzeldi.Hastayım bu tarz oyunlara .Çıktıktan 4-5 ay sonra 49.90 ,8-9 ay sonra, 39.90 1 sene sonra 29.90 olur :)
  • RE7'nin diğer RE oyunları ile hikaye olarak bir bağlantısı var mı? IGN veya Gamespot bu konu ilgili bir paylaşım yapmıştı sanırım kaybettim o postu, konu ile ilgili bilgi sahibi olan var mı?
  • Evet dostlar, oynayan varsa yorumlar lütfen..
  • oynanabilirlik şahane ps4 te 60 fps olması çok iyi. onun haricinde RE Engine çok başarılı olmuş hikaye şu an yavaş ilerliyor ama bakalım hızlanıcak gibi şu an youtube'a yüklüyorum çektiğim videoları izlemek isteyen olursa

https://www.youtube.com/watch?v=41wJuqd8KQk&t=9s&list=PLJfELcxwxGOMBssyD8Z9rFLh-O_QWRQ9g&index=1

sevgiler
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.