Şimdi Ara

Resident Evil 6 (03.02.2017) l Milla Jovovich - Paul Anderson (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
213
Cevap
1
Favori
8.089
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Son filmi şimdi izledim.Çok iyi değil ama kesinlikle izlemeye değer.
  • Guzel filmdi ama boylesi hikayesi guclu fani cok olan filme yakismadi. 3 maksimun 4 bolumle daha akici ve kaliteli cekilebilirdi. Konuyu cok uzattilar sacma anlamsiz sahneler sikmaya baslamisti. Iyiki bu bolumle beraber bitirdiler. Umarin ileriki zamanda saglam bir yonetmen ve kadroyla tekrar cekilir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Allah için biri saati söyleyin

Hani Alice milla jojovic kolunda takılı olan renkli geriye sayım yapan saat-akilli Bileklik her neyse onu söyleyin marka model

• The Resident Evil Film serisi için yeniden çekim (reboot) yapılacak.

Cannes Film Festivali esnasında Constantin Film yönetim kurulu başkanı Martin Moszkowicz, serinin yeniden çekileceğini ve üzerinde çalışılmaya başlandığını doğruladı.

Şu anda projeyi kimin yöneteceği ve kimin başrolde oynayacağı belirsiz. Constantin Film hikaye konusunda da detay vermedi.

Altı filmi kapsayan önceki seride Milla Jovovich Alice rolündeydi. Resident Evil: The Final Chapter'de Alice'in hikayesinin sonlanmasıyla birlikte Milla Jovovich'in de reboot'ta yer alması pek olası görünmüyor.

Resident Evil film serisi (Resident Evil, Resident Evil: Apocalypse, Resident Evil: Extinction, Resident Evil: Afterlife, Resident Evil: Retribution, Resident Evil: The Final Chapter) toplamda 1.2 milyar doların üstünde hasılat yapmayı başardı.

• Güzeldi fakat bir hayranı olarak daha çok beklentiye giriyor insan izlemeden önce
  • Film Çöp
  • Rezil rüsva edecekler yine. RE oyunundan sinemaya hiçbir anlamda katkı gelmez. Doğasında bu malzeme yok. Nolan'a milyar dolarlar teklif etseler al çek diye yine kabul etmez.
  • İlk 2 filmi yarım yamalak hatırlıyordum, baştan tekrar izleyeyim dedim. Serinin en iyi filmi 2.film. Bu filmde ilk 3 filmden sonra ki en iyi film olmuş. Her ne kadar bitti gibi gözükse de sonu devam edecek gibiydi. Kurtuluş yok galiba.

Favori karakterim sonradan yamuk yapsada Jill Valentine. Wesker karizmaydı, Dr. Isaacs rolünde Iain Glen'de seriye renk katmış.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sen Aydınlatırsın Geceyi -- 11 Ağustos 2017; 23:45:56 >

• Sinemadan sonra dün birde Blu-Ray olarak izledim gerçekten yılın en berbat yönetmen ve çekimi oscarını almalı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: m-99

Rezil rüsva edecekler yine. RE oyunundan sinemaya hiçbir anlamda katkı gelmez. Doğasında bu malzeme yok. Nolan'a milyar dolarlar teklif etseler al çek diye yine kabul etmez.

Niye böyle birşey söyleme gereği duydunuz acaba re nin 3 boyutlu filmleri yapıldı gayette güzeldi hepsi.
    Yönetmen değişirse belki daha kaliteli bir yapım görülebilir.
  • rainfall2535 R kullanıcısına yanıt
    Hamurunda iş yok hocam. Sinematografik açıdan sinemaya malzeme olmaz. Hiçbir iyi yönetmen veya oyuncu bu işi üstlenmez çünkü başarısız olacağını bilirler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: m-99

Hamurunda iş yok hocam. Sinematografik açıdan sinemaya malzeme olmaz. Hiçbir iyi yönetmen veya oyuncu bu işi üstlenmez çünkü başarısız olacağını bilirler.

normal filmleri kötüydü tamamda 3 boyutlu animasyon olanlardamı kötüydü?
  • Resident Evil'ı öyle bir batırdılar ki bu kadar kısa süre içerisinde sil baştan yeni bir film serisine başlanıyor.

Altıncı filmi ise ibretlik olsun diye yeni ekibe izletmek lazım.
  • biran önce başlasınlar yeni seriye ama adam gibi yapsınlar

resident evil oyunu ve filmleri efsanedir
  • Yeter artık çekilmesin artık bu seri. Yani tamam, oyun serisi 6. oyuna kadar başarılıydı, ama illaki filmini yapmak çabası nedir anlamış değilim. Zaten artık oyun serisi bile farklı boyutlara atladı, eski havası yok. Sadece maddi açıdan seriyi devam ettirmek niyetindeler.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mevcut seri ''Resident Evil'ın'' içine etti diyebilirim büyük olasılıkla bu sefer oyuna daha yakın bir film çekerek mevcut seriyi unutturmak isteyecekler.

Kaliteli olacaksa çeksinler. Beni asıl düşündüren yedinci oyunu baz alarak filmi çekerler mi ?
  • bu filmde ben iain glen'in siyah ceketli halini beğendim adam yakışıklı olmuş.
  • Son 4 film hele hele sonlara gelindikçe çok berbat hale geldi. 3. sınıf TV filmleri oluyor ya aynen öyle. Bu boktan filmden ve bundan öncekilerden uzak durun.
  • Resident Evil reboot ? Resident ? Evil ? Allah belanızı versin.
  • Resident evil oyun serisinin üzerine bir site açsak film değil burada bakılır diye buraya yazıyorum mesajımı.
    Oyun serisiyle ilgili tüm bilgilere erişebileceğimiz bir site.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rainfall2535 -- 26 Ekim 2017; 22:9:3 >
  • 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.