Şimdi Ara

Resident Evil 6 (03.02.2017) l Milla Jovovich - Paul Anderson

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
213
Cevap
1
Favori
8.089
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  •  Resident Evil 6 (03.02.2017) l Milla Jovovich -  Paul Anderson

Ünlü Resident Evil serisinin artık kendisi kadar ünlü olmuş filmlerine bir yenisi daha geliyor. Yönetmen Paul Anderson'ın yeni Resident Evil filminde Milla Jovovich'in oynayacağını söylemesi kimseyi şaşırtmazken, filmin yapım ismi "Codename Resident Evil 6" olarak belirlendi.

Son iki filmin olaylarını birleştirmesi beklenen prodüksiyonun çekimleri bu Sonbahar'da başlıyor.#MERLİN`İN KAZANI#

-----------------------------------------------------------------------

Resident Evil : Final Chapter’ın Detayları Açıklandı

Serinin hikayesini sonuca kavuşturacak olan Resident Evil Final Chapter’ın kadrosu ve konu özeti resmi olarak yayınlandı.

İlk olarak 2002 yılında seyirci karşısına geçen Resident Evil, adından da anlaşılacağı üzere dünyaca ünlü oyun serisinden esinlenilerek sinemaya aktarılmıştı. Her oyun uyarlaması gibi oyunseverler tarafından birçok olumsuz eleştiriyi maruz kalsa da sinema dünyasına getirdiği zombi kıyametine farklı bir bakış açısıyla izleyicilerin ilgisini çekmeyi başardI. İyi bir gişe başarısı yakaladı ve bu sayede devam filmlerine kavuşan yapım, ne yazık ki ilerleyen filmlerinde senaryo ve korku odaklı olmak yerine – aynı video oyunununda maruz kaldığı gibi- merkez noktasına aksiyonu alarak hayranlarını hayal kırıklığına uğratmıştı. Takipçilerinin bile ne zaman sonlanacağını merak ettiği Ölümcül Deney Serisi, 2017 yılının ikinci ayında on beş yıllık serüvenini noktalıyor.

Resident Evil : Final Chapter İlk Detaylarıyla Karşınızda

Açıklanan bilgilere göre, baş karakterimiz olan Alice için Milla Jovovich bir kez daha kamera karşısına geçecek. Aynı zamanda devam filmlerde rol almış, Heroes ile tanıdığımız Ali Larter (Claire Redfield), Game of Thrones ile ününü artıran Iain Glen (Dr. Alexander Isaacs) , Shawn Roberts (Albert Wesker)’in yanında yeni katılan Orange Is the New Black’ten Ruby Rose (Abigail) , Eoin Macken (Doc), William Levy (Christian), Fraser James (Micheal), Rola (Cobalt) kadroya destek olmak için geliyor.

Kadro açıklamasıyla ilgili en çok dikkat çeken olay ise Resident Evil: Retribution finalinde adeta yeni film için boy gösteren beşliden sadece iksinin kadroda yer alması. Oyunseverler tarafından en çok eleştirilen nokta olan, oyun hikayesindeki orijinal kadroya yer verilmemesi tekrar gerçekleşecek gibi görünüyor. Jill Valentine (Sienna Guillory) başta olmak üzere Leon S. Kennedy ve Ada Wong’un sinema perdelerinde görecek olamamak tekrar büyük eleştiri yağmurlarına neden olacağa benziyor. Öte yandan bu karakterlerin son savaşta neden yer almadıklarını nasıl açıklayacakları büyük merak konusu.

Filmin resmi konu özeti ise:

Resident Evil: Retribution’ın bıraktığı yerden devam eden macerada, Washington D.C.’de Wesker tarafından ihanete uğramış Alice, insanlığın kurtuluşu için yapacağı son direniş için her şeyin başladığı yer olan Raccoon Şehri’ne geri dönmelidir. Burada, Umbrella Şirketi kıyametten kurtulanlara karşı yapacağı son saldırı için güçlerini toplamaktadır.

Zaman karşı yapılan yarışta, Alice eski dostlarıyla birlikte ölümsüzler ordusu ve yeni mutant canavarlara karşı aksiyon dolu savaşla karşı karşıya geliyor.Umbrella’nın sürekli gelen saldırılarının yanında insanüstü güçlerini kaybeden Alice, insanlığı kurtarmak için unutulmuşluğun kıyısında en zor macerası olacak.

Eski kadrosunun yanında birçok yeni oyunucunun katılığı, Paul W.S. Anderson'un yazıp yönettiği Resident Evil : Final Chapter, 3 Şubat 2017 tarihinde serinin finali yapmak üzere son kez beyazperdeye konuk olacak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Shadow in the Dark -- 19 Eylül 2015; 17:08:09 >

• Resident Evil oyunlarının hastası, delisi olmama rağmen bir tane filmini bile izlemişim değilim. Bu rol için Milla Jovovich çok itici geliyor nedense.
  • çıkmıyo mu zaten her 2 senede bir filmi.doyamadılar aksiyona, zombiye.
  • son filmi beğenmemiştim umarım 6 güzel olur .
  • Bakalım bu sefer ne kadar saçmalayacaklar.
  • Son film çöpün çöpüydü.Buda oyle olur Milla için izleriz.
  • Umarım konakta falan geçer konusu bu sefer
  • Yeter artık
  • 4 fena değildi 5'i izlemedim daha. 6'yı bekleyip beraber izlerim belki.
  • Bu kadarı da fazla 6 film oldu şaka maka
  • Oyunu çıktıkçe filmi de gelecektir.5'den ben de beklediğimi alamamıştım ama 4 özellikle 3D ile efsaneydi gözümde.Bakalım 6'yı düzgün yaparlar heralde
  • malesef seri mala bağladı bundan sonra kralını da çekseler yaranamazlar

ulan zaten filme gelen isimine geliyor işte , hiç olmassa şöyle ilk film tadında bir şey çekelim demiyorlar
  • Ne kadar iyi olursa olsun yeni film artık izlemem bu seriyi.
  • Son seride iyice saçmalamışlardı, hadi hayırlısı. Yerimizi alalım ve incelemede kalalım.
  • son filmi izlemeye katlanamadım.
    bununda ondan farklı olacağını sanmıyorum.

yada son olarak bir film olsun bitirsinler yeter artık.
  • Malesef bu serinin suyu çıktı ve özünden çok uzaklaştı...
  • bence fena değil. o kadar dandik film varken resident evil'ın hala sinemada izlenebilirliği yüksek

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi The Man in the Suit -- 30 Mayıs 2013; 10:11:42 >
  • filmler gittikçe saçmalaşıyor seri bozuldu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kafayı dağlara taşlara vuracağım. Ticari amaçlı çıkan filmden hayır gelmez. İlk 3 filmden sonra seri gitti.. Hala daha çekiyorlar.
  • Hep izlemicem bu sefer diyorum, genede çıkınca koşuyorum sinema. Umudum yok ama, belki düzgün birşey çıkar bu sefer,
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.