Şimdi Ara

Resident Evil 5 Rehber[Amblemler, hazineler ve Boss Dövüşleri vs..] (4. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
5 Misafir (1 Mobil) - 4 Masaüstü1 Mobil
5 sn
91
Cevap
6
Favori
66.175
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • hakkedende takdire layik bir calisma olmus ellerine saglik ustam calismalarinin devamini dilerim

ama bir sorum va r. ben ayunu 4 modda bitirdim yani amatör, normal ,veteran ve profi.

bütün amblemleri topladim bütün elmas vb. topladim bütün silahlari güclendirdim hepsi sonsuz cephane
    ayriyeten cheva ilede oyunu bitirdim hatta 5 saatin altinda bitirdim 4 saat 5 dakika sürdü. bütün savasci adamlari actim

ama halen %79 yani sonu nasil geliyor daha ne yapmam gerek.. birde kapitallerde RANG S almam gerekiyormus ama bir türlü alamiyom nedeni bu olabilirmi

tekrar tesekkürler dilerim.. PSN ID : mahir_kolp yardimlarinizi bekliyom...
  • arkadaşlar çok acil ve önemli bişi sormak istiyorum 6-3 engine room bölümünde tricell kapısından geçerken duvarda asılıp sonra yere düşen ve eline geçirdiğinde kurtulamayıp öldüren böcekler var. bunları nasıl öldürebilirim ? zaten mermim çok az ve trainer ım çalışmıyo ( dx10 trainerınız warsa düzgün çalışan ve oyundan atmayan bi pro varsa atar mısınız linkini? ) ölmüyolar ne kadar silah kullandıysam da... lütfen yardım edin.
  • yardım edin lütfen ya.. kaçıncı kez yazışım bu neden bu kadar ilgisiz forumdakiler :/
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cally

arkadaşlar çok acil ve önemli bişi sormak istiyorum 6-3 engine room bölümünde tricell kapısından geçerken duvarda asılıp sonra yere düşen ve eline geçirdiğinde kurtulamayıp öldüren böcekler var. bunları nasıl öldürebilirim ? zaten mermim çok az ve trainer ım çalışmıyo ( dx10 trainerınız warsa düzgün çalışan ve oyundan atmayan bi pro varsa atar mısınız linkini? ) ölmüyolar ne kadar silah kullandıysam da... lütfen yardım edin.

O lavuk böcekleri bende sevmiyorum. Kaptımı sokuveriyo uzuvlarını Belirli aralıklarla karnından şişik balonumsu bişey çıkarıyo. Çıkardığı vakit saydır. Geberiyo.

• öyle de hızlı geliyolar ki hiç sorma takıldım ben orda ya o bana bakıyo ben ona sonra game over .) 2 tane de boss war hani zenci kırması onlarda peşimde tmam işte hoşafım çıkıyo benm para yok ki trainer da çalışmıyo şansa bak ya .)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cally

öyle de hızlı geliyolar ki hiç sorma takıldım ben orda ya o bana bakıyo ben ona sonra game over .) 2 tane de boss war hani zenci kırması onlarda peşimde tmam işte hoşafım çıkıyo benm para yok ki trainer da çalışmıyo şansa bak ya .)

Kapı açılırken solunda kapıyı arkana aldığında sağ tarafta bi makinalı var ona çıkıp indir hepsini. Dikkatlice bakarsan bulursun.
  • denemeliyim teşekkür ederim
  • ark elinize saglıktaiyi bi açıklama olmuş ama ben şu roket atarı birtürlü almıyorum çanta habire kapalı 2 ü kere oynamama ragmen çantayı açamadım bi yardım pls pc de oynuyorum
  • Emeğine sğlık harika bir klavuz olmuş
  • sağol...
  • arkadaşlar bu konu altından bi soru sormak istiyorum
    bu oyunda alice yokmu acaba ?
    milla jovovich yani ??
  • nasıl karakter açılıyo bi yardım ede bilirmisiniz
  • Efsane çalışma olmuş tebrikler
  • teşekkürler, çok güzel olmuş

kursun gecirmez yelek ve diger bi yelek daha var hani.. bu yelekleri sadece satin alip yanımızda taşımamız yetiyor mu? o zaman giyinmiş sayılıyor muyuz? satın aldıktan sonra üstüne tıklıyorum bir şey çıkmıyor da..
  • quote:

Orijinalden alıntı: MOS

teşekkürler, çok güzel olmuş

kursun gecirmez yelek ve diger bi yelek daha var hani.. bu yelekleri sadece satin alip yanımızda taşımamız yetiyor mu? o zaman giyinmiş sayılıyor muyuz? satın aldıktan sonra üstüne tıklıyorum bir şey çıkmıyor da..

Yanında taşıman yetiyor hocam, başka birşey yapmana gerek yok.
  • cok hos bi rehber, ben de re3 nemesis icin bir tane hazirlamayi dusunuyorum, bakalim bakalim.
  • Arkadaşlar kimse sormamış, rehberde de bu konuda bilgi verilmemiş sanırım ben sorayım, RE4 teki gibi ganimetleri birleştirme ve puzzle gibi tamamlanan ganimetler yok galiba RE5 te, doğrumu ?

Ben oyuna yeni başladım da. "El Gigante" nin zorlaştırılmış versiyonunu falan koymuşlar 5 e ve RE4 ten aşina olduğum mini bosslar, ölünce yumurta bırakan yılanlar, yumurtlayan tavuklar vs.. RE4 e devam ediyormuşum gibi hisstettim :) gayet hoş. Biraz RE4 ün değiştirilmiş ve tamamen farklı haritalar eklenmiş versiyonu gibi olmuş, eklenen partnerimizi saymazsak ! Tek özlediğim şey "Aiestaaa" nidalarını duyamamak" (eh bu sefer gidilen ülke farklı olunca...) :D

Birde Leon'un tekmeleri Cris'in yumruklarından daha hoştu ;)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Savate -- 6 Kasım 2011; 15:34:04 >
  • Eline sağlık süper olmuş. Platin için çok yardımcı oldun.
  • güzel rehber olmuş gerçekten.hala bakan var mı bilmiyorum ama o mücevher birleştirme olayı var mı ben de merak ediyorum.ayrıca envanteri genişletme imkanımız var mı?
  • Bu oyunun suyunu cikardim defalarca oynadim heleki infinite launcher la boss lari saniyede geciyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.