Şimdi Ara

Resident Evil 5 pspye gelir mi? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
30
Cevap
0
Favori
1.367
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orjinalden alıntı: Psikotrex

Capcop un bugün yaptıgı acıklamaya göre re5 in psp uyarlamasının CIKACAĞINI belirtti..Toplantının Tamamını Bu Linkten izleyebilirsiniz...

www.residentevil5iscomingpspflndermisim.com

Hocam ben zaten çıkmaz demedimki çıkar ama mario tarzı bişi çıkar dedim aşadaki oyun un ikiside spiderman ama ne kadar aynı oyunlar o tartışılır...RE5 isiminde bi mario oyunu oynamak istiyorsan psp de o ayrı tabi...

Spider-Man: Web of Shadows (PS3)
    http://www.youtube.com/watch?v=OXGPs98qAag

Spider-Man: Web of Shadows - Amazing Allies Edition (PSP)
    http://www.youtube.com/watch?v=xyY-ceU0Uio

Verdiğin linkde sorun var...

• quote:

Orjinalden alıntı: tanerergul

quote:

Capcop un bugün yaptıgı acıklamaya göre re5 in psp uyarlamasının CIKACAĞINI belirtti..Toplantının Tamamını Bu Linkten izleyebilirsiniz...

Hocam ben zaten çıkmaz demedimki çıkar ama mario tarzı bişi çıkar dedim aşadaki oyun un ikiside spiderman ama ne kadar aynı oyunlar o tartışılır...RE5 isiminde bi mario oyunu oynamak istiyorsan psp de o ayrı tabi...

Spider-Man: Web of Shadows (PS3)
    http://www.youtube.com/watch?v=OXGPs98qAag

Spider-Man: Web of Shadows - Amazing Allies Edition (PSP)
    http://www.youtube.com/watch?v=xyY-ceU0Uio

Verdiğin linkde sorun var...

• Ne diyosunuz değil PSP ye PC ye bile gelcek.Dimi OnLiNe MaNaGer?
  • quote:

Orjinalden alıntı: ChnGT/GTS

Ne diyosunuz değil PSP ye PC ye bile gelcek.Dimi OnLiNe MaNaGer?

Ne dedin anlamadım ayrıca Pc'ye gelicek en azından FPS/TPS bölümünde konusu bile var hatta o bölümde haberi bile var !!!
  • psp'ye adam gibi korku oyunu yapılmaz gibime geliyor. sonuçta ekran küçük kalıyo hafiften
  • sonuç : çıkacak ama çıkmasa daha iyi olur ..
  • quote:

adresi okuyun anlamazsanız bu türkçe mealiWWW.RESIDENT EVIL 5 IS COMING TO PSP FALAN DERMISIM.COM yani arkadaş kafa bulmuş ama ince espri tebrikler Psikotrex Resident Evil 5 de gelmez Gran Turismo 5 de gelmez ayrıca cep telefonundaki resident evil 4 le ps2 de ki resident evil 4 arasında süper mario ile god of war 2 kadar fark.

• quote:

Orjinalden alıntı: themanwithoutshadow

quote:

adresi okuyun anlamazsanız bu türkçe mealiWWW.RESIDENT EVIL 5 IS COMING TO PSP FALAN DERMISIM.COM yani arkadaş kafa bulmuş ama ince espri tebrikler Psikotrex Resident Evil 5 de gelmez Gran Turismo 5 de gelmez ayrıca cep telefonundaki resident evil 4 le ps2 de ki resident evil 4 arasında süper mario ile god of war 2 kadar fark.

splinter cell hesabı...

• quote:

Orjinalden alıntı: themanwithoutshadow

quote:

Whyyyy helal Anlayan İlk Kişi Sen Oldun Onun İçin Seni Tebrik Ediyorum (Whyyy Yazısını Vayyy manada yazdım ).

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.