Şimdi Ara

Resident Evil 4 UHD Türkçe yama V2 + HD PROJECT V3 (15. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
314
Cevap
9
Favori
35.292
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    dili hallettim ama bu sefer alt yazılar yok
  • quote:

Orijinalden alıntı: deadsniper0134

dili hallettim ama bu sefer alt yazılar yok
    Bir şey diyemem. Alt-yazıların kaybolması yamadan değil, teknik bir sorun olabilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Türk Teknik -- 2 Mart 2019; 17:53:6 >
  • Ben yamayla oyunu bitirdim tek tük yerler hariç çok güzel çeviri olmuş.

Emeklerine sağlık yeniden. Ayrıca oyun da şöyle bir şey var mesela Logitech joystick f300 ile oynayınca sıkıntı yok. Rubmlepad takılı olunca farklı bir joystick görüyor oyun. Tuşlar değişir yama bile Almanca oluyor.

Eksiksiz kusursuz bir yama teşekkürler.
  • bendeki sürümle uyumlu değil. altyazı yok ve yer yer almanca.

Resident Evil 4 Ultimate HD Edition - [www.oyunindir.vip].rar

ek:
    re dizinine sağ tık özellikler güvenlik tam erişim
    yamayı tekrar atınca altyazular türkçe oldu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pphammer -- 7 Ağustos 2019; 20:47:18 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: pphammer

bendeki sürümle uyumlu değil. altyazı yok ve yer yer almanca.

Resident Evil 4 Ultimate HD Edition - [www.oyunindir.vip].rar

ek:
    re dizinine sağ tık özellikler güvenlik tam erişim
    yamayı tekrar atınca altyazular türkçe oldu
    dostum aynı yerden indirdim ama hala sorunlu bende, konuya da baktım bio4'e tam yetki de vardim ama op'de 3 dosya var :( Konuda önerilen ne varsa harfi harfine yaptım sorun çözülmedi :/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi qsdc35 -- 17 Ağustos 2019; 16:27:49 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: qsdc35

dostum aynı yerden indirdim ama hala sorunlu bende, konuya da baktım bio4'e tam yetki de vardim ama op'de 3 dosya var :( Konuda önerilen ne varsa harfi harfine yaptım sorun çözülmedi :/

Alıntıları Göster
    Baştan yapamadım. Çok uğraştım. Oyun dizini salt okunurmuş. Onu da düzelttim. En son yamayı tekrar kurunca oldu.
    Demek ki ince bir ayar var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: pphammer

Baştan yapamadım. Çok uğraştım. Oyun dizini salt okunurmuş. Onu da düzelttim. En son yamayı tekrar kurunca oldu.
    Demek ki ince bir ayar var.

Alıntıları Göster
    Cevap için teşekkürler, ben tüm yetkiyi de verdim salt okunur ayarını da yaptım ama sonuç yok :( konudaki tüm çözümleri yaptım ama sonuç yok, neyse sildim zaten
  • beyler bende de menu falan almancaydı tam erişim izni verdiğim halde bir şey değişmiyordu.sorun kur.bat dosyasından kaynaklaklıyor erişim izni verilmiyor olarak gözüküyor. oyunun kurulu olduğu klasörü açıp sol üst köşede dosya kısmına tıklayın windows power shelli yönetici olarak açıp start kur.bat yazın bu sayede sorun çözülüyor
  • Tebrikler kardeşim emeğine sağlık Gönüllü yapılan her işe gereken desteği vermeye hazırız
  • Merhaba arkadaşlar konu başlığı ile pek alakası yok ama...save yani kayıt dosyalası nerde windows 10 da
  • yarı türkçe yarı almanca oldu ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: fantom11

yarı türkçe yarı almanca oldu ?
    Yarı tr yarı almanca klasör yazma yetkisi olmadığından kaynaklı, eğer nasıl yapılır bilmiyorsan hangi işletim sistemini kullanıyorsan, google'da o sistemin klasör yazma yetkisi nasıl verilir diye arat, yetkileri ver, ve kur.bat'ı tekrar çalıştır
  • Türk Teknik kullanıcısına yanıt
    oldu sağol eline sağlık
  • quote:

oldu sağol eline sağlık
    Ne demek, iyi oyunlar
  • sizdede adam slow modda yürüyorrmu :)
  • quote:

sizdede adam slow modda yürüyorrmu :)
    Slow mod hareketler sistem yetersizliğinden kaynaklanıyor.
    Eğer sisteminiz güçlü ve yine yapıyorsa çözümünü bilmiyorum, ama %95 sistem yetersizliğinden kaynaklı bir sorun.
  • RE HD project tamamlansın türkçe yama o şekilde kurulursa deneyeceğim.Efsane bir texture modu geliyor.
    http://www.re4hd.com/
  • Herkese selamün aleyküm arkadaşlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi LeonClaire -- 8 Aralık 2020; 22:56:26 >
  • capcom -nedense- telif attığı için link kırılmış, yenileyebilir misiniz?
  • yamayı yapan arkadaşaşa teşekkürler fakat capcom linke telif atmış, link yenilense çok güzel olur.
  • 
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.