Şimdi Ara

Resident Evil 4 UHD Türkçe yama V2 + HD PROJECT V3 (14. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
314
Cevap
9
Favori
35.433
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Üstad onu çözdüm,benim hatamdan kaynaklıymış o.Başka mesele şu ki Bu konuşmaların videodan önce olması neyle ilgili?Adamlar önceden konuşuyorlar bende iki saat videonun bitmesini bekliyorum
  • pasaabey P kullanıcısına yanıt
    şefim merhaba aradan uzun zaman geçmiş ama şu kaydetme meselesini nasıl çözdün?Oyun kaydetmiyor.
  • Bende ne kayıt sorunu nede ses geçme sorunu var muhtemelen geç gelmesi sesin pc gücü yetmiyor kayıt sorunuda sürümle alakalıdır başka yerden indirin

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • hocam dil paketini yükledim ama gel gelelim bende bu telsiz konuşmalarında , onaylamarda itemleri alırken felan hep almanca tr birşey yok malesef. bu dosyalar alıyoruz ya onlar bile almanca anlamadım gitti. çeviriyi nasıl yapıyorsunuz acaba ben kendim uğraşmak istiyorum. full ingilizceden çevirebilirim.
  • rayder34 kullanıcısına yanıt
    Arkadaşım bilip bilmeden konuyu okumadan yorum yapmayın. Yama %100. Daha ingilizcede altyazı olmadığını bile bilmiyorsun ki nasıl çevireceksin? Sorununa gelince dilimde tüy bitti yaza yaza arkadaşım kurulum açıklamalarını iyi okuyun. Yetki sınırlaması var dosyanda tam yazma yetkisi ver bio4 klasörüne tekrar kur. Bat ı tıkla.

• Arkadaşlar yardımcı olun , kur.bat felan hepsini yaptım fakat oyunum korsan steam gibi sağ tıklayıp dili almanca yapamıyorum, oyun ingilizce kaldı. oyun içinde dil değiştirme yeri yok, napmam gerekiyor???
  • quote:

Orijinalden alıntı: 4minorkinq

İnternetten prophet multi 5 indirdim son sürümü yani sorunsuz çalıştı şimdilik bir sorun yok yapandan ALLAH razı olsun :)
    Kardeşim bende de sende ki sürümden var nasıl yaptın bana da söyler misin???
  • Kardeşim kur açıklamasında dili nasıl almanca yapayacağın yazıyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: Flakel

Kardeşim bende de sende ki sürümden var nasıl yaptın bana da söyler misin???

Alıntıları Göster
    oynanış tarzını begenmedim için sildim prophet multi 5 yaz googleye indir o sürümde calısıyor
  • Yetki vermeniz lazım diyorsun fakat sorunun yetkiyle alakası yok.
    2 bilgisayarda da denedik. Her şey Doğru yapılı orijinal oyun+ HD Yetkilerde tam.Fakat 2 Bilgisayarda da almanca kaldı.
    Başka bir kurulum yolu yok mu?
  • Yetki vermeniz lazım diyorsun fakat sorunun yetkiyle alakası yok.
    2 bilgisayarda da denedik. Her şey Doğru yapılı orijinal oyun+ HD Yetkilerde tam.Fakat 2 Bilgisayarda da almanca kaldı.
    Başka bir kurulum yolu yok mu?
  • ahmbtr15 kullanıcısına yanıt
    Demek ki kurulumu okumuyorsunuz dikkatli.. İni dosyasından dili almancaya çevirip dosyaları oyunun içerisine attıktan sonra kur. Bat yazanı tıklayacaksınız bunda zor birşey yok ki daha başka kurulum nasıl olsun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Türk Teknik -- 5 Temmuz 2018; 19:46:17 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Re7olutioN

Şöyle bir şeyi fark ettim. Eğer oyunu Normal kostüm yerine özel kostümlerden biriyle oynarsanız ara sahnelerde alt yazılar Türkçe olmuyor. Özel kostümlerin olduğu ara sahneler yeniden renderlandığı için Türkçe alt yazıların gömülüğü olduğu Normal kostümlü ara sahnelerden farklı. Altyazıların özel kostümlü ara sahnelere de gömülmesi gerekiyor.
    aynen öyle bende bugün fark ettim..menü felan her yer türkçe..almanca ara sahneler..
  • quote:

Orijinalden alıntı: _GRKM_

aynen öyle bende bugün fark ettim..menü felan her yer türkçe..almanca ara sahneler..

Alıntıları Göster
    Oyun içerisindeki bio4 klasörüne tam denetim yani yazma izni verip tekrar yamayı kurarsanız sorun çözülür.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Türk Teknik

Oyun içerisindeki bio4 klasörüne tam denetim yani yazma izni verip tekrar yamayı kurarsanız sorun çözülür.

Alıntıları Göster
    hocam ben daha önce normal seçenek de oynadım..pro seçtim mi böyle oluyor..denetimlerin hepsi açık..normal seçtim mi bir sorun yok..pro seçtim mi ara sahneler sadece almanca.
  • quote:

Orijinalden alıntı: _GRKM_

hocam ben daha önce normal seçenek de oynadım..pro seçtim mi böyle oluyor..denetimlerin hepsi açık..normal seçtim mi bir sorun yok..pro seçtim mi ara sahneler sadece almanca.

Alıntıları Göster
    Pro zorluk seçeneğinde ben test etmedim ama değişmemesi lazım burada örneği mevcut sorun yok.https://www.youtube.com/watch?v=P0soLiiInTc&list=PLnAaEZ56TrM1U3vGiiLTOIYZ_Glgj210P

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Türk Teknik -- 26 Ekim 2018; 0:31:7 >

• Türk Teknik kullanıcısına yanıt
    uzun süredir foruma felan da girmiyordum bir bakayım dedim, bir yerlerinizden laf sallayıp çakıştırmışsınız , madem böyle tuzlanacaksınız yapmayın be bilader.ayrıca o klasörde ini dosyası felanda yok sadece dll var. tek kelimeyle yazık...
  • rayder34 kullanıcısına yanıt
    Sen nediyorsun kardeşşş hayırdır? Beceriksizliğini laf sokmayla geçiştirmeye çalışarak asıl sana yazık, terbiyesizlik yapma. Bunca kişi nasıl kurdu da sen neyin peşindesin. Bilmiyorsan efendi gibi yardım istersin, ilgileniriz. Bu nasıl bir uslup?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Türk Teknik -- 31 Ocak 2019; 14:47:8 >
  • Türk Teknik kullanıcısına yanıt
    abi bende almanca yani langue bölmüne german yazdım oyundan atıyo yada siyah ekran oluya ne yapabilirim?,
  • quote:

Orijinalden alıntı: deadsniper0134

abi bende almanca yani langue bölmüne german yazdım oyundan atıyo yada siyah ekran oluya ne yapabilirim?,
    normalde atmaması lazım, tüm sürümlerde bütün diller mevcut, hata yazımdan kaynaklı olabilir.
  • 
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.